Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCSF: (2) Denver Nuggets vs (3) Portland Trail Blazers


Lucas

Wynik serii  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim wynikiem zakończy się seria Nuggets - Blazers?

    • Denver w 4
      0
    • Denver w 5
    • Denver w 6
    • Denver w 7
    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

A temat czy majonez na jajku ma być z gory czy z dołu w końcu się wyjaśnił ?

co do meczu to każdy zagrał kiche u nas ale wydaje się iż Kanter już nie powinien grać. Jedna ręka się nie da, nie skacze, unika kontaktu, trzeba podjąć męska decyzje i zagrać chyba Collinsem plus Mayersem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej to Barton miał minutowe przebłyski :D

Teraz zagrał dobrze i od razu blowout... o to mi właśnie chodzi :P

1 godzinę temu, Koelner napisał:

bardzo jaram się Denver

Jak się nad tym zastanowić to dziwne byłoby jakby fan Kings z początku wieku nie jarał się Denver :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się zaczyna, ale w sumie nawet nie chce mi się szerzej odpisywać, bo i tak to Twojego zdania nie zmieni. Jedyne co fajne to, że chociaż RS doceniasz i nie ma pieprzenia, że to Houston powinni być na #2 etc. No i nawet jeśli Denver (nie chce mi się tu wykłócać) nie są drugim najlepszym zespołem zachodu to pokazuje, że nie ma co olewać RS i trzeba tam pracować na swoje, bo są z tego profity. 

Jeśli będą finały konferencji to jestem sporym pesymistą, ale sezon i tak jest świetny na ten moment. Na koniec tylko przypomnę, że Blazers bez Nurkicia (w RS był ich drugim najlepszym graczem moim zdaniem) i tak ograli Thunder, których niektórzy hype'owali jako poważnego konkurenta dla Warriors w Playoffs, a Denver po prostu pięknie zamyka Lillarda ;) 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mistrzBeatka napisał:

ilosc flopow sie nie zgadza wiec koelner dopiero sie przymierza :)

Divac to nie Jokic :)

znajomy serb mi wysłał , że dla serbskiej gazety kilka dni temu spytali się Jokicia jak odpoczywa, a on że je , śpi a potem znowu je ;] dojebany

3 godziny temu, Larry Legend napisał:

Wystarczy raz na kwartał.Niestety żyjemy w czasach w których większość pożywienia to padlina i odpady,które tylko z założenia przypominają pokarm.To już nie dążenie do doskonałości,a walka o przetrwanie.

mój stary wychował się w biedzie po wojnie gdzie wszystko było naturalne i jak to do dziś pamięta smak i zapach mięsa z ziemianki śmierdzące lub twardą pierś z kurczak lub ciągle zgniłe owoce to już nie tęskni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle seria się jeszcze nie skończyła, a już zaczyna się narracja o słabych Blazers. To brak szacunku do obu zespołów w sumie, bo Portland nawet jak przegra i to nawet jak przegra w 6 warto docenić za świetny sezon.

Tu też większość typowała Blazers, tak samo jak eksperci za oceanem.

U63JDJLJ4ZGHVEUQDHKOTDTUQY.png

B5IG3DZQ45DUXJUYZLB4I73XMI.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

mój stary wychował się w biedzie po wojnie gdzie wszystko było naturalne i jak to do dziś pamięta smak i zapach mięsa z ziemianki śmierdzące lub twardą pierś z kurczak lub ciągle zgniłe owoce to już nie tęskni.

Lucas dobrze pisze - dajmy spokój,a jak ktoś tak lubi tematy dietetyczne to wyciąć i stworzyć odrębny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just saw an article that stated Kanter admitted he wasn't taking some of his medication for his shoulder injury because it violates his Ramadan fasting. He said that he must fast between 4am to 8pm. So he can only eat/drink/medicate either super early in the day or right before tip off (8:30).

to już przekracza wszelkie granice absurdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KeepItDirty napisał:

Lillard z Mc rozstrzelali dziś Denver.

Dobrze, że będzie g7. 

Czyżby HCA miało zdecydować? Ciężki wyjazd Portland czeka.

Jokic wytrzymuje serie niesamowicie. Wow.

Mysle, ze seria moze sie zakonczyc dla POR pozytywnie, nie dzieki LIL & CJ ale Collins i Hood :-). Zwroc uwage ile dzis zagrali Harkless i Aminu. Jak grali w !Q to skonczylismy -8pkt. Czyzbysmy znalezli antidotum na Millsapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mógłbym zacytować siebie po G5 o tym, że to jeszcze nie koniec serii i Blazers na pewno powalczą. No ale "wypada" napisać coś więcej.

Zaczęli świetnie, Murray z Jokiciem mieli po Q1 20 pkt i 100% trafionych rzutów. Jednak pierwszym z kluczowych momentów spotkania był początek drugiej kwarty i ponownie mocno przegrane minuty bez Nikoli na parkiecie. Cóż nie da się wygrać, zwłaszcza na wyjeździe, gdy zespół umiera bez lidera, a ławka po prostu nie istnieje. 

Widać, że po tym szalonym maratonie z G3 Malone stara się gospodarować siłami Jokicia dość oszczędnia i nie chce przesadzać. Zresztą w Q3, gdy było momentum Blazers i ci uzyskali swoją najwiekszą w meczu przewagę to i tak zgodnie z gameplanem posadził Jokicia. No ale w sumie ciężko mieć o to pretensje, bo trzymajac go ciągle na parkiecie znów dostałby zjebkę za zajechanie Serba. 

Dziś niestety gorszy w ataku mecz Sapa i przy braku ławki to bolało. Blazers wygrali świetnym wsparciem od Hooda i Collinsa, z Denver nikt się nawet do takiego poziomu nie zbliżył. No i Dame, tak jak można było się spodziewać nie zagra całej serii tragicznej, dziś wpadały mu jego rzuty. 

Brawo Blazers, zasłużyli.

Znów G7 w Denver, zapowiada się piękna koszykarska niedziela. Generalnie wolałbym zakończyć serię po 6 spotkaniach, ale dla koszykówki to najlepszy wynik, bo tę serię się znakomicie ogląda. Jednak bez ławki to mimo HCA będzie strasznie ciężko. Boli strasznie ten bench, który tak wiele wygrał w trakcie regulara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liderzy PTB dali radę, gratulacje, ale te gwizdki na Craigu to maah, brak konsekwencji w gwizdaniu bliźniaczych akcji czasem poraża. Fakt, że Nuggets nie mogą zrobić nic wielkiego gdy nie są pod ścianą mega frustruje, ale w sumie tacy byli cały sezon, więc mnie to specjalnie nie dziwi.

Nie możemy zagrać tak przeciętnego g7 jak ze Spurs, to musi być nasz dobry mecz. Zwłaszcza Sap, dziś był tą swoją gorszą wersją.

 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.