Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCSF: (2) Denver Nuggets vs (3) Portland Trail Blazers


Lucas

Wynik serii  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim wynikiem zakończy się seria Nuggets - Blazers?

    • Denver w 4
      0
    • Denver w 5
    • Denver w 6
    • Denver w 7
    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

imo żal, że typ przez 24h od G3 płacze wszędzie jak to nie ma już ręki, jak to trzeba Grubego zawiesić, zdjęcia na kozetce, podobno ma już nie zagrać, a 10h przed G4 wrzuca twitta:

D53ERxjXkAAuqKb.jpg:large

to chyba coś nie pykło

wielka ofiara, odlew tego barku powinien wisieć pod kopułą hali Portland, bo więcej się o nim mówi w tej serii niż o słabym Lillardzie

 

 

Ale o co chodzi?

Przecież kontuzje ma/miał lewego barku. A na zdjęciu podnosi prawo rękę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS, zamiast się skupiać na Kanterze (który mi imponuje, bo ma problemy z barkiem, a na parkiecie robi swoje i to naprawdę warto docenić) chyba lepiej cieszyć się Murrayem czy Jokiciem? :P Ja nie widzę sensu w drążeniu tematu Turka, bo zależy mu tylko na atencji w SM, a przez to, że przykuwa uwagę różnymi tweetami odchodzimy od koszykówki w tej serii, która jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirwir napisał:

Ale o co chodzi?

Przecież kontuzje ma/miał lewego barku. A na zdjęciu podnosi prawo rękę?

tu raczej chodzi o ikonkę kłódki, co ma niby znaczyć, że jest już jednak gotowy do zamknięcia Joka w g4

za dużo w tym wszystkim atencji, zresztą Kanter to uznana "gwiazda" twitterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirwir napisał:

Ale o co chodzi?

Przecież kontuzje ma/miał lewego barku. A na zdjęciu podnosi prawo rękę?

Gdyby Jokic miał w tej serii otarty palec to byłby płacz pewnie nie z tej ziemi od strony Denver 

 

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a prawda jest taka ze dwóch naszych centrów jest praktycznie niezdolnych do gry plus Moe który także jest ograniczany 

wiec trochę obiektywizmu by się przydało zwłaszcza jak jest 2-2

pamietajmy iż kilkanaście dni temu Blazers to był wymarzony przeciwnik dla każdego a mało brakło i dzisiaj Denver musiałoby już myśleć powoli o rybach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało brakło, a Nuggets jechaliby do Denver z 3-1 ;) 

Takze takie przerzucanie się może działać w dwie strony :P 

Swoja droga to seria dostająca najwiecej atencji na forum, a w USA raczej najmniej, czekam na G7 i Jeffa. 

Naprawde zajebisty jest CJ w tej serii. Nie spodziewałem się takie basketu w jego wydaniu. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

LBS, zamiast się skupiać na Kanterze (który mi imponuje, bo ma problemy z barkiem, a na parkiecie robi swoje i to naprawdę warto docenić)

wolałbym, ale tyle zostało powiedziane na ten temat, ile to było krzyku, a wychodzi na to, że nic się nie stało, no, może tylko poza tym jednym wielkim cyrkiem na tt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Mało brakło, a Nuggets jechaliby do Denver z 3-1 ;) 

Takze takie przerzucanie się może działać w dwie strony :P 

Swoja droga to seria dostająca najwiecej atencji na forum, a w USA raczej najmniej, czekam na G7 i Jeffa. 

Naprawde zajebisty jest CJ w tej serii. Nie spodziewałem się takie basketu w jego wydaniu. 

Gdyby Jokic miał backupa byłoby po serii ;]

 

trochę dziwna ta seria, niby 2-2 i powinno być g7 ale odczuwa się że Nuggets są zdecydowanie lepszą ekipą tym bardziej jeśli chodzi o S5

 

Kantera pewnie coś boli ale trochę zabawne że on robi z siebie męczennika a nawet jako questionable nie był 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dapunk20 napisał:

Gdyby Jokic miał backupa byłoby po serii ;]

Gdyby Malone lepiej monitorował jego minuty w G3 byłoby po serii ;]

 

Nie ma co gdybać, teraz oby wzięli g5 i będą dwie okazje do zamknięcia w walce o sweepa od GSW ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

imo żal, że typ przez 24h od G3 płacze wszędzie jak to nie ma już ręki, jak to trzeba Grubego zawiesić, zdjęcia na kozetce, podobno ma już nie zagrać, a 10h przed G4 wrzuca twitta:

D53ERxjXkAAuqKb.jpg:large

to chyba coś nie pykło

wielka ofiara, odlew tego barku powinien wisieć pod kopułą hali Portland, bo więcej się o nim mówi w tej serii niż o słabym Lillardzie

 

 

ale co ma do rzeczy tamten sezon? gdzie nie było Harrisa i Sapa przez ok. 60 spotkań?

No ma dużo bo ja piszę o przypiętej łatce a nie została ona przypięta wczoraj.

Nie było Harrisa, Sapa ale u siebie potrafili zrobić bilans 31-10 a na wyjazdach tragedia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Milin napisał:

No ma dużo bo ja piszę o przypiętej łatce a nie została ona przypięta wczoraj.

Nie było Harrisa, Sapa ale u siebie potrafili zrobić bilans 31-10 a na wyjazdach tragedia.

 

Taką łatkę można przypisać każdemu boardline PO teamowi, te dwa sezony dzieli przepaść pod niemal każdym względem, dzieli je też 90 spotkań, to wystarczająco dużo czasu by wyciągnąć odpowiednie wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lucas napisał:

Mam nadzieje, ze Malone nie czyta forum. 

Plumlee jest minus milion w 10 minut, a Lyles ma bardziej pasujący profil pod tą serię IMO ;) Nie oglądałem zbyt dużo Denver w RS, ale patrząc czysto teoretycznie aż żal nie spróbować, biorąc poprawkę na wskaźniki Masona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirwir napisał:

Tak. Curry i Klay

Harden i Paul.

Może napisałem za bardzo skrótowo. Nie chodzi mi o lepszy duet guardów, a lepiej funkcjonujący ze sobą.

Harden i Paul to mam wrazenie, że bardziej obok siebie grają niż razem.

Już prędzej dyskutowałbym tu o Lillardzie i CJ :P 

Teraz, kolek23 napisał:

Plumlee jest minus milion w 10 minut, a Lyles ma bardziej pasujący profil pod tą serię IMO ;) Nie oglądałem zbyt dużo Denver w RS, ale patrząc czysto teoretycznie aż żal nie spróbować, biorąc poprawkę na wskaźniki Masona.

Jak dobrze pamiętam to Lyles w RS był jedynym graczem Denver, na którego Jokić nie miał dodatniego wpływu. 

Jest gorszym obrońcą od Plumlee, daje mniej hustle, a do tego potrafi oddawać jakieś rzuty z dupy, których nie trafia. 

Ja tam nie chciałbym go na parkiecie, ale jeśli wyjdzie i zagra świetnie to chętnie przeproszę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.