Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCSF: (1) Golden State Warriors vs (4) Houston Rockets


Mirwir

Do WCF awansują  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Do WCF awansują

    • Warriors 4:0
      0
    • Warriors 4:1
    • Warriors 4:2
    • Warriors 4:3
    • Rockets 4:0
      0
    • Rockets 4:1
      0
    • Rockets 4:2
    • Roctets 4:3

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Panautobus napisał:

Mała korekta, Klay Thompson świetnie go broni pod warunkiem że może faulować a sędziowie nie gwiżdżą. 

 

32 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

tak jest

 

 https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fd-tm.ppstatic.pl%2Fkadry%2Ffd%2F14%2Fd3355e2761d25e5cc4a8cb08263e.1000.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.telemagazyn.pl%2Ffilm%2Fglupi-i-glupszy-69093%2F&docid=2qP-rRmWVx5rhM&tbnid=k3FW6oBSJcRhDM%3A&vet=1&w=1000&h=686&source=sh%2Fx%2Fim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Memento zresetujten hejt na gsw, lebrona nie ma, powinieneś się już otrząsnąć 

jakto kurla nie ma ?!?! jest gorzej, jest w Lakersach !

a GSW nie zasluguje na takie poblazliwe traktowanie ani Harden na double bunny hopy pod niego (mimo ze jest wymuszajacym faule zulem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba joseph fritzl chyba nie wyczuł ironii w moim "tak jest"  i jeszcze poprawił linkiem zamiast grafiki co do opanowania jest dla 10-latka, ale coz jak sie siedzi w piwnicy cale zycie to na starosc tak jest.

 

A co do tego biadolenia jak to Rockets sa krzywdzeni przez ligie ( kibicuje im w tej serii jakby co) to jestem zdania, ze bez poprawy obrony ( a zwlaszcza transition D) to zamiast 2-2 zobaczymy sweep.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Nigdzie się nie cofa, Curry musi sie ratować balansem ciała w lewo, żeby na nim nie wylądować - choć mógłby zrobić ruch Hardena i się przewrócić - byłoby +1. Broda dopiero po lądowaniu Kury się cofa...

tu link do video

 

nie widzisz roznicy w chamskim double hopie, zamknieciu oczu i odwroceniu glowy od akcji przez Thompsona (po uprzednim obczajeniu gdzie wsadzic swoja noge), to juz nic nie bedziesz widzial. natomiast , ze Harden ma tam remorse i odsuwa sie. po dwoch takich nieprzyjemnych wjazdach podemnie i braku reakcji od sedziego to sam (6'6", 225funtow) bym takiemu Thompsonowi zrobil naskok w polowie piszczela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

@josephnba joseph fritzl chyba nie wyczuł ironii w moim "tak jest"  i jeszcze poprawił linkiem zamiast grafiki co do opanowania jest dla 10-latka, ale coz jak sie siedzi w piwnicy cale zycie to na starosc tak jest.

 

A co do tego biadolenia jak to Rockets sa krzywdzeni przez ligie ( kibicuje im w tej serii jakby co

No kto by się spodziewał!

Już się bałem że ty taki na co dzień jesteś obiektywny!

 

 

A co do piwnicy i wklejania fotek

No cóż, ja mam prawie 40 lat. Cud że potrafię kompa do tv podłączyć żeby mecz obejrzeć. Nie wymagaj od kogoś w wieku swoich rodziców żeby śmigał jak wy młodzi (nie)ogarnięci millenialsi

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze te swoje nieburackie analizy przedstawiłes jedynie w sytuacji jak to Thomas faulował Hardena, natomiast szczytem heroizmu jest brak krytyki dla patologii jaką jh13 uprawia na boisku przez cały sezon i po...

Ten człowiek to rak toczący koszykówkę! A raka się wycina nożycami w PO

Ostatnie to żart!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Szkoda ze te swoje nieburackie analizy przedstawiłem jedynie w sytuacji jak to Thomas faulował Hardena, natomiast szczytem heroizmu jest brak krytyki dla patologii jaką jh13 uprawia na boisku przez cały sezon i po...

 

Wiem że jest weekend majowy, ale czy można nieco jaśniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście już służę 

Atakujesz thomsona za te faule ale nie przeszkadza ci gra i żenada jaka odstawia harden non stop. Nie przeszkadza ci wymuszanie na sędziach gwizdków, masa kroków które nie są gwizdane hardenowi ale jak już ktoś słabość sędziów wykorzystuje przeciwko hardenowi to wymyślasz teorie spiskowe niczym bombowy Antek 

Dość jasno czy może mam Ci to narysować?

 

Nie twierdzę że w tych sytuacjach klay nie faulował, ale kto mieczem wojuje od miecza ginie. W rs James dostawał gwizdki za muśnięcie brody bądź wskakiwanie na plecy rywalowi a w po rywale korzystają z podobnych przywilejów i to możesz nazwać karma czy czym tam sobie chcesz

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymuszanie gwizdków? Wykorzystywanie przepisów, Harden to artysta w wymuszaniu FT i mi się to specjalnie wizualnie nie podoba, bo zabija tempo meczów, ale nie można karać go tym, że jest w czymś elitarny. To tak jakby nagle Giannisowi zabierać punkty za wsady. FT i faule to element tej gry, Harden opanował go prawie do perfekcji.

Co do kroków to przecież były wrzucane analizy, że Harden robi to na granicy :P Gracze się rozwijają, jedni pracują nad trójkami, inni nad kondycją czy wagą, a Harden nad maksymalnym wykorzystywaniem przepisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywaj to jak chcesz ale na pewno nie ewolucja czy praca nad sobą!

 

W jaki sposób wskakiwanie komuś na placu i zebranie o faul jest wykorzystywaniem przepisów? TO są błędy sędziów, tak jak błędy przy akcjach thomsona.

Skoro harden może korzystać z błędnego sędziowania dlaczego ktoś ma pretensje kiedy robi to ktoś inny?

Dlaczego kiedy rywal muśnie brodę Hardena @Lucas @rw30 czy @Panautobus nie wylewają swoich żali na nierówności w podejściu do Hardena!

Nauczył się wymuszać gwizdki za dmuchnięcie w jego stronę no i ok, ale nie znaczy to że już jakiekolwiek twardsze zagranie przeciwko niemu ma być z miejsca traktowane jak flagrant2. Harden mnóstwo razy wskakuje na gracza obrony, wyciąga kopyta w stronę obrońcy generując niezgodnie z przepisami kontakt i dostaje za to ft

Wtedy jest ok

 

Kiedy ktoś stosuje nieczyste zagrywki żeby mu utrudnić życie wówczas płaczecie jak Julek po jokicu

 

Nowy kolega wrzucił trzy akcje Hardena kiedy to on celowo skraca strefę bezpiecznego ładowania o swoim rzucie, więc z trzema niegwizdnietymi faulami klaya to się równoważy 😎

End od story

Pozdowlmy żeby w gm3 koszykówka zdecydowała 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, josephnba napisał:

Oczywiście już służę 

Atakujesz thomsona za te faule ale nie przeszkadza ci gra i żenada jaka odstawia harden non stop. Nie przeszkadza ci wymuszanie na sędziach gwizdków, masa kroków które nie są gwizdane hardenowi ale jak już ktoś słabość sędziów wykorzystuje przeciwko hardenowi to wymyślasz teorie spiskowe niczym bombowy Antek 

Dość jasno czy może mam Ci to narysować?

 

Nie twierdzę że w tych sytuacjach klay nie faulował, ale kto mieczem wojuje od miecza ginie. W rs James dostawał gwizdki za muśnięcie brody bądź wskakiwanie na plecy rywalowi a w po rywale korzystają z podobnych przywilejów i to możesz nazwać karma czy czym tam sobie chcesz

przeciez uwazam go za wymuszajacego faule zula (co nadmnienilem w poscie do Ciebie), co nie zmienia faktu, ze jest z jakies cztery polki wyzej od goscia ktory przez trzy kolejne posiadania robi double hopy dokladnie w miejscu spadania czyjejs stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymuszanie fauli w NBA to plaga a James Harden jest na samym szczycie. 

Nie to jest jednak tematem a 3 ewidentne faule Thompsona ( mającego już 2 przewinienia. Nie zastanowiło cię to że w ciągu kilku minut sędzia popełnia ten sam błąd, przyglądając się dokładnie akcji. Może przesadziłem, że to plan ligii, może sędzia nie lubi Hardena, chociaż skłaniam się bardziej do pierwszej wersji.

Sędzia zrobił to celowo, to nie jest tak trudne jak uchwycenie bez slow motion czy Harden zrobił kroki. 

3 razy ktoś wpier.... się pod nogi w krótkim czasie, na co liga uczla a Tu zero reakcji

Nie lubisz Hardena, to zrób sobie ćwiczenie i zobacz te faule Thompsona jeszcze raz, bez uprzedzeń z całego sezonu. Zobacz pozycję sędziego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, memento1984 napisał:

przeciez uwazam go za wymuszajacego faule zula (co nadmnienilem w poscie do Ciebie), co nie zmienia faktu, ze jest z jakies cztery polki wyzej od goscia ktory przez trzy kolejne posiadania robi double hopy dokladnie w miejscu spadania czyjejs stopy.

Mnie to nie rusza głównie dlatego że harden sam niejednokrotnie generuje równie niebezpieczne sytuacje wskakując pod obrońcę żeby wymusić gwizdek

Powtarzam- takie skracanie dystansu to broń obosieczna z której równie skutecznie co klay korzysta James Harden

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, josephnba napisał:

Mnie to nie rusza głównie dlatego że harden sam niejednokrotnie generuje równie niebezpieczne sytuacje wskakując pod obrońcę żeby wymusić gwizdek

Powtarzam- takie skracanie dystansu to broń obosieczna z której równie skutecznie co klay korzysta James Harden

To nie jest broń obosieczna bo od kilkunastu lat zmiany przepisów dotyczące obrony idą w kierunku większej swobody dla atakującego. 

Utknaleś chyba w latach 90 i przez ten pryzmat za dużo patrzysz. Teraz w NBA 120 kg potwór typu James po średnim faulu gestykuluje i wygina ciało jakbyś go włócznią przebił.

Pomyłki sędziów to nic dziwnego, ale w tak krótkim czasie trzy podobne sytuacje grane w izolacji, 5 metrów od oczu sędziego nie jest przypadkiem. I takie mam twarde zdanie na ten temat

Twoje argumenty do mnie nie trafiają, nie wyjaśniają dlaczego 3 razy nie zauważono faulu w ciągu kilku minut

 

Edytowane przez Panautobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że wy wszyscy tak zwani obiektywni pyszczycie tak głównie dlatego że tu chodzi o Warriors których hejtuje tu 90% forum

Ale żaden się do tego nie przyzna

 

Ja oficjalne jadę po hardenie Paulu i d'antonim i się z tym nie kryje 

Trzech z pięciu najbardziej nielubianych prze ze mnie ludzi z NBA w jednej ekipie to chyba oczywiste że nie ma szans żebym choć odrobinę im kibicował 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.