Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

@cvbe ja na sznurku nie mogę sprzedać dużo młodszego, zdrowego i będącego w S5 Memphis Andersona, to gdzie tu o Kuzynie. Powiem szczerze, kontuzja jest problemem ale jego salary na teraz i za rok jeszcze większym. A na FA będą ciekawe kąski więc może być tak że zrzucę Kuzyna, tyle tylko, że nie wiem kiedy, więc jeśli ktoś by go przygarnął, ale liczy na waivers, to nie wiem czy on już teraz się tam znajdzie  ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bulek napisał:

@cvbe ja na sznurku nie mogę sprzedać dużo młodszego, zdrowego i będącego w S5 Memphis Andersona, to gdzie tu o Kuzynie. Powiem szczerze, kontuzja jest problemem ale jego salary na teraz i za rok jeszcze większym. A na FA będą ciekawe kąski więc może być tak że zrzucę Kuzyna, tyle tylko, że nie wiem kiedy, więc jeśli ktoś by go przygarnął, ale liczy na waivers, to nie wiem czy on już teraz się tam znajdzie  ;)

To po co chcesz sprzedawać takiego zawodnika ?

Zwłaszcza, że nie ma dużego salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bulek napisał:

Nie grasz, więc nie wiesz ;)

Muszę zejsc z SC, a on jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem.

Mimo że ni gram w tej lidze, to gram w róznych innych.

 

Według mnie, jedyne rozsądne rozwiązanie oznacza, że nie chcesz go w porównaniu do innych swoich graczy i masz zdziwienie, że pozostali także go nie chcą w porównaniu do innych swoich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bulek napisał:

Więc widzisz, rynek weryfikuje wartość zawodnika.

W Jego wypadku myślę głównym powodem jest spora ilość młodych i perspektywicznych zawodników w MEM i nie wiadomo, który ile dostanie minut.

Finney Smith na FA u Was. to dopiero się porobiło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.