Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Większości składy są już wpisane, zostały tylko dwie drużyny, w których jest zbyt wielu graczy.

Założyłem również temat z Draftem. Przypominam, że startujemy 1 września (akurat ode mnie zaczynamy więc pierwszy pick pójdzie szybko) a na wybór jest 48 godzin. Po ostatnim wyborze w drafcie jest 48 godzin na zejście z salary do progu 460 fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cvbe napisał:

Większości składy są już wpisane, zostały tylko dwie drużyny, w których jest zbyt wielu graczy.

Założyłem również temat z Draftem. Przypominam, że startujemy 1 września (akurat ode mnie zaczynamy więc pierwszy pick pójdzie szybko) a na wybór jest 48 godzin. Po ostatnim wyborze w drafcie jest 48 godzin na zejście z salary do progu 460 fp.

IV.4. Czas na wybór to 96 godzin [wg zegara forumowego].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin został zaktualizowany po głosowaniu w którym prawdopodobnie brałeś udział, informacje o tym że jest to 48 godzin są podane w co najmniej kilku miejscach, a to że ktoś nie zaktualizował tekstu w regulaminie nie ma tu znaczenia. Po 48 godzinach drużynie zostanie przydzielony pierwszy wolny gracz z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by odznaczyć wszystkich managos i dać info, że jest całkiem możliwe, że Twój wybór jest tuż tuż i od 1 września warto byłoby raz na dwie doby rzucić okiem w temat draftowy.

Nie działa to wszak tak, że #1 ma wyznaczony czas od 1 września 0800 do 3 września 0800, a #2 od 3 do 5, tylko liczy się czas od wyboru poprzedzającego nasz wybór. 

Oczywiście do pierwszego września, jak ktokolwiek wybierze, to żadne ramy czasowe go nie dotyczą.

Ja jestem z tych mało cierpliwych...🙄

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego kandydata, ale nie o to chodzi. W zeszłym roku tak zrobiliśmy i później trzeba było dawać ludziom więcej czasu bo np ich kolej na 15 pick przychodziła 30.08 i czekaliśmy 5 dni na wybór. Lepiej zrobić jednym ciągiem od 1.09 i nie musieć się na nikogo oglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, cvbe napisał:

Regulamin został zaktualizowany po głosowaniu w którym prawdopodobnie brałeś udział, informacje o tym że jest to 48 godzin są podane w co najmniej kilku miejscach, a to że ktoś nie zaktualizował tekstu w regulaminie nie ma tu znaczenia. Po 48 godzinach drużynie zostanie przydzielony pierwszy wolny gracz z listy.

regulamin to swietosc a nie to ,ze ktos gdzies sobie cos podał, glosowałem ale byc moze ostatecznie nie przeszło.. regulamin nie zaktualizowany ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tizz napisał:

regulamin to swietosc a nie to ,ze ktos gdzies sobie cos podał, glosowałem ale byc moze ostatecznie nie przeszło.. regulamin nie zaktualizowany ;]

Daj znać osobom za to odpowiedzialnym. Regulamin draftu jest jasno wypisany w temacie z draftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.