Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Eric Bledsoe 30 48.7
5 Josh Richardson 26 42,65
7 Kyle Kuzma 24 41,15
8 Rudy Gay 33 40,75
10 Taurean Prince 25 32,1
11 Dorian Finney-Smith 26 26
12 Alec Burks 28 25,1
13 Darius Miller 29 22,4
14 Torrey Craig 29 20,65

 

Wymienię za coś fajnego z mniejszym salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Benon napisał:

Potwierdzam.

Negocjacje były długie, bo chciałem przehandlować nawet co brzydsze Cheerleaderki i szatniarza z United Center.

Niestety Tecu dość szybko się na tym szatniarzu poznał i deal wział w łeb.

Pozdrawiam

Cheerleaderki jakoś przegapiłem 😉

Zdrowia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moja liga, nie moj kurnik, nie moje kury

ale dla mnie deal dla CHicago lepszy :)

Josh moze wrocic do swojej ulubionej roli 3 and defense i krecic cyfry na poziomie Covingtona sprzed kontuzji. a i nie zdziwie sie jak Alec Burks w GSW dostanie 20 minut per game. i to bedzie na pewno wiecej niz Loonie Walker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki deal, że tu będzie tyle opini ile ludzi wyrażających tę opinię i może pół godziny później bym tego nie zrobił, a godzinę później znowu zrobił.

Za Joshem przemawia to, że on jako jedyny z towarzystwa już jakiś poziom był w stanie prezentować przez dłuższy okres czasu, ale wiadomo nowe przedszkole, nowe klocki do zabawy i nowa przedszkolanka - możemy wróżyć. Mój pick przyszłoroczny to będzie coś pomiędzy #2 a #19, więc postanowiłem zaryzykować... 🤣

Burks to taki dodatek na ostatnią chwilę, a jak zobaczyłem roster Warriors w całości, to powiedziałem "czemu nie?"

W drugą stronę gwiazdor ligi letniej Walker, który ma papiery na granie, ale tu również coś może pójść nie tak. Kennard ostatnio miał fajne PO, a wcześniej miewał fajne okresy gry średnio dwa razy w miesiącu i choć nadal w niego wierzę, to się nim zmęczyłem, bo mam go w składzie chyba od draftu.

W skrócie taka wymiana kilku niewiadomych na kilka niewiadomych i sezon zweryfikuje kto miał nosa, albo po prostu więcej szczęścia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.