Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Ledley napisał:

Deal z Tryczkiem odwołany, bo Dray idzie w wymianie do Tecu.

Cavs oddaje: Green + Porter + White + pick #18

OKC oddaje: Fox + Horford

Potwierdzam. Mam nadzieję, że Tryczek się nie obrazi, nie robiłem nic przeciwko, już wcześniej negocjowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tecu napisał:

Potwierdzam. Mam nadzieję, że Tryczek się nie obrazi, nie robiłem nic przeciwko, już wcześniej negocjowaliśmy.

 

Panowie może wygląda to nieco dziwnie ale faktycznie nieco pośpieszyłem się z tym wpisem na forum. 

 

@Ledley napisał mi co chce za Greena, odpisałem Mi pasuje  - uznałem że to wiążąca propozycja dlatego tez napisałem na forum ogłaszając deal. Nie ma co grzebać dlatego niech idzie deal z Tecu. 

 

ps. @Ledley bardzo dużo oddałeś za Fox.    

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TryczekSzukarek napisał:

 

Panowie może wygląda to nieco dziwnie ale faktycznie nieco pośpieszyłem się w tym wpisem na forum. 

 

@Ledley napisał mi co chce za Greena, odpisałem Mi pasuje  - uznałem że to wiążąca propozycja dlatego tez napisałem na forum ogłaszając deal. Nie ma co grzebać dlatego niech idzie deal z Tecu. 

 

ps. @Ledley bardzo dużo oddałeś za Fox.     

👏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

@Ledley bardzo dużo oddałeś za Fox.

Wiem że przepłaciłem, ale @cvbe nie za bardzo chciał go oddawać a mi zależało żeby go dostać. I tak w tym sezonie nie będę o nic walczył z KD na pokładzie.

Horford na sprzedaż za jakiś pick z 2 dziesiątki lub kogoś młodego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Bledsoe 30 48.7
6 Josh Richardson 26 42,65
7 Kyle Kuzma 24 41,15
8 Rudy Gay 33 40,75
9 Taurean Prince 25 32,1
10 Dorian Finney-Smith 26 26
11 Alec Burks 28 25,1
12 Darius Miller 29 22,4
13 Torrey Craig 29 20,65

Na sprzedaż.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tizz napisał:

ale to on serio az tyla warty ten Yo Mamba?

Aż tyle? Dopiero co za Josha chciałeś max dać 15 pick, do tego #20 i Kurucs który jest strzałem w ciemno :) Dla mnie taka okej wymiana dla obu stron, nikt za dużo nie zyskuje bo rzucamy pograniczem FA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, cvbe napisał:

Aż tyle? Dopiero co za Josha chciałeś max dać 15 pick, do tego #20 i Kurucs który jest strzałem w ciemno :) Dla mnie taka okej wymiana dla obu stron, nikt za dużo nie zyskuje bo rzucamy pograniczem FA ;)

no ale własnie pisałes,ze ten Jackson to superstar a poszedł w pakiecie to tak mnie zaszokowało,ze Bo Yamba taki kozak musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tizz napisał:

no ale własnie pisałes,ze ten Jackson to superstar a poszedł w pakiecie to tak mnie zaszokowało,ze Bo Yamba taki kozak musi :)

Chciałem za tego superstara #12 więc jego wartość pozostała bez zmian w moim odczuciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość Bamby jest trudna do oszacowania. Mówi się, że ma spory upside, tylko, że Vuc mu w tym nie pomaga, z 2 strony ciężko kierować się samą możliwością upside'u. Ja pozyskałem graczy wciąż młodych, w tym jednego sophomore'a, który zdaje się, wciąż cieszy się zaufaniem w nets. Natomiast Bamba ma oczywiście większy sufit przed sobą niż Kurucs, dlatego trejd ok dla obu stron.

A pick#20 jest wart tyle co nic, bo w dobie aukcyjnych FA-sów różnica między nim a FA jest niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.