Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to na razie straciłem do tego zapał. Uzgodnię z cvbe, kto i jak liczy. Słowo "jak" nie jest bezcelowe, bo dalej nie uzgodnione, ile meczy bierzemy pod wzgląd, przynajmniej w jedynce  to GeDDo sam podjął decyzję, więc nie inaczej będzie niestety i tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bulek napisał:

Szczerze to na razie straciłem do tego zapał. Uzgodnię z cvbe, kto i jak liczy. Słowo "jak" nie jest bezcelowe, bo dalej nie uzgodnione, ile meczy bierzemy pod wzgląd, przynajmniej w jedynce  to GeDDo sam podjął decyzję, więc nie inaczej będzie niestety i tutaj.

W FBX3 też przyjęte zostało 396 meczów do liczenia draftu, więc chyba nie ma co kombinować i dla spójności lig powinniśmy to samo ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na swoje salary i myśle ze może to nie być dla kogoś oczywiste :-):-) także jak coś ogłaszam ze oczywiście wezmę na klatę więcej FP, tak żeby nikt nie miał wątpliwości „ eee nie wysyłam bo Evi jest na granicy”, nie bójcie się, wysyłajcie jak coś chcecie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.