Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.10.2019 o 13:30, cvbe napisał:

@goozman i @Tocheck ban do 26.11 - prosiłbym o przypomnienie za miesiąc o zdjęciu ;)

@cvbe Królu Złoty przypominam się, bo październik miał 31 dni więc teoretycznie 30 dzień banu mija dzisiaj a trzeba się wziac za odrabianie slotów gwiazdorami z FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana z @piotreksuper

do Sacramento idzie Kanter + pik Phoenix 2020 + pik Cavs 2020 

do Phoenix Horford 

oddaje swój pik co jest jasnym sygnałem ze chce powalczyć mimo nieziemskiej średniej @evitacre 

w czasie sezonu mogę przemyśleć oddanie: 

garlanda, haysa, pik @buła(pewnie top5) oraz pik @blaugrana

jak ktoś ma jakiś fajny pomysł to śmiało. 

Ps. @t_omko puść wymianę na yahoo

5 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Wymiana z @piotreksuper

do Sacramento idzie Kanter + pik Phoenix 2020 + pik Cavs 2020 

do Phoenix Horford 

oddaje swój pik co jest jasnym sygnałem ze chce powalczyć mimo nieziemskiej średniej @evitacre 

w czasie sezonu mogę przemyśleć oddanie: 

garlanda, haysa, pik @buła(pewnie top5) oraz pik @blaugrana

jak ktoś ma jakiś fajny pomysł to śmiało. 

Ps. @t_omko puść wymianę na yahoo

Sorry to nie ta liga ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Love

Ivica Zubac 

Josh Okogie

Collin Sexton

Caris Levert

 

wyslucham za tych panów ofert. Oczekuje stałej produkcji fp. Za tych pierwszych dwóch potrzebuje w zamian znaczka C, jako ze to moi jedyni z takim.

 

Ps. Przy korzystnej ofercie dorzuce pick lub duncana robinsona ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej apropo bana. Pobrałem valentine przez missclick. Pobierałem z telefonu i Byl obok pelle na liście FA i nie zwróciłem uwagi. Po chwili sam się zreflektowałem, i zrzuciłem denzela. Jakby dało radę obejść się bez bana to będę wdzięczny, komisz niech przerzuci tylko denzela z waivers do FA. A jak nie da rady to proszę mi zrzucić pelle i dać bana ;(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Hej apropo bana. Pobrałem valentine przez missclick. Pobierałem z telefonu i Byl obok pelle na liście FA i nie zwróciłem uwagi. Po chwili sam się zreflektowałem, i zrzuciłem denzela. Jakby dało radę obejść się bez bana to będę wdzięczny, komisz niech przerzuci tylko denzela z waivers do FA. A jak nie da rady to proszę mi zrzucić pelle i dać bana ;(((

Myśle ze bez bana się nie obejdzie - wiele już takich tematów przerabialiśmy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TryczekSzukarek napisał:

Myśle ze bez bana się nie obejdzie - wiele już takich tematów przerabialiśmy. 

 

Mysle ze moznaby nie robić afery o to, akurat wiedziałem ile wazy valentine bo miałem go w fbx3...ale zrozumiem taka decyzje ...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Hej apropo bana. Pobrałem valentine przez missclick. Pobierałem z telefonu i Byl obok pelle na liście FA i nie zwróciłem uwagi. Po chwili sam się zreflektowałem, i zrzuciłem denzela. Jakby dało radę obejść się bez bana to będę wdzięczny, komisz niech przerzuci tylko denzela z waivers do FA. A jak nie da rady to proszę mi zrzucić pelle i dać bana ;(((

Obawiam się, że nie da rady uniknąć bana... Mieliśmy już identyczną sytuację bodajże z Szulimem, który też napisał od razu po pobraniu przypadkowym, ale wtedy nie chcieliśmy wprowadzać precedensu i teraz raczej też to nie przejdzie. Tak więc Pelle wraca na FA i ban na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.