Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

nadal do wzięcia:

4 Dwight Howard 34 41,3
5 Derrick Favors 28 40,8
6 Harrison Barnes 27 35
7 Jae Crowder 29 31,85
9 Avery Bradley 29 24,9
11 Trey Lyles 24 22,4
12 Malik Monk 21 19,6
13 Jordan Bell 24 15,55

dodatkowo mogę oddać picki #12 #14 #15 za jeden z top6 badz #14 i #15 za pick w okolicach top10.


+mogę wysłuchać ofert za Walla.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pany czy naprawdę uważacie, że Brook Lopez, który właśnie podpisał na dłużej w Bucks, i Ross, kóry podpisał w Magic nie powtórzą swoich produkcji z zeszłego sezonu? dla mnie to pewniaki do 35-40 FP i nie oddawałbym ich za półfriko, gdyby nie ograniczenia salary. może się jeszcze do niektórych nie odzywałem, liczę na odzew, jakieś picki, jakiś tańszych playasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, goozman napisał:

pany czy naprawdę uważacie, że Brook Lopez, który właśnie podpisał na dłużej w Bucks, i Ross, kóry podpisał w Magic nie powtórzą swoich produkcji z zeszłego sezonu? dla mnie to pewniaki do 35-40 FP i nie oddawałbym ich za półfriko, gdyby nie ograniczenia salary. może się jeszcze do niektórych nie odzywałem, liczę na odzew, jakieś picki, jakiś tańszych playasów

Brook właśnie dostał solidny backup w postaci brata, więc minut i FP będzie mniej, ale z Rossem zgoda, Orlando skupuje wszystkich podkoszowych ligi, ale obwód nadal pusty - może być nawet progres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oszalałem, oszalałem, dalej rozdaję swój zeszłoroczny skład!

Brook Lopez i Terr Ross, przypominam się jeszcze raz, przez ograniczenia w salary ostatecznie będę ich musiał zrzucić na FA i tam może ktoś ich podebrać (i na pewno chętni się znajdą) a tak za jakieś 15-ki / picki mogą być u Was już dziś :)

 

EDIT: również Nance Jr., Valentine i Rabb do wzięcia

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.