Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, jestem 11 w średnich bez Aytona i Ziona a więc teoretycznie dwóch z moich top3 graczy, nie jest źle :) Trochę zawód z Zhaire, pewnie skończy na FA mimo niewątpliwego talentu. Kiepsko trafił z drużyną. No i Prince jest pierwszym kandydatem do wakacji, reszta, nie licząc urazów, spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trading block:

4 Taurean Prince 25 32,1 -> robi 39,35
5 Collin Sexton 20 31,5 -> robi 30.8
8 Kevon Looney 23 27,9 ->kontuzja, w 10 minut które zagrał zrobił 23,5
9 Jakob Poeltl 24 26,15 -> 25,5
11 Nerlens Noel 25 24,2 -> 31,65
13 Zhaire Smith 20 15 -> G-league

Oraz przy ciekawym dealu mój pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła mała wymiana z Ronniem na yahoo. Hield i Reddish za Sextona i Prince'a.

Jeśli chodzi o aktualną formę i produkcję to oczywiście to przegrywam, ale przyszłościowo core Shai-Hield-Zion-Siakam-Ayton wygląda jeszcze lepiej. Dodatkowo Reddish, w którego wierzę a mogę sobie pozwolić na poczekanie na niego.

W drugą stronę perełka tego sezonu - Prince, który gra świetnie, ale już lepiej chyba nie będzie i może ta forma spaść, więc liczyłem na sell high i Sexton, który co prawda nadal młody i utalentowany, ale nie zapowiada się, żeby miał ochotę na włączenie się w innych statystykach niż punkty. Trade chyba win-win - każdy ma to co chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.