Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Szulim napisał:

Nie wiem skąd takie wnioski żebym odpuścił fbx2 :D 

to jedna z 2 lig w których biorę udział i fakt - co roku jest wielki handel, ale też co roku mam jakiś plan na to jak budować drużynę i szukać okazji ;) 

Fakt - Mckinnie póki co jest niewiadomą, przed preseason był typowany mocno na s5 i duże minuty, ale wyszło jak wyszło - teraz czekam na początek sezonu i będziemy łapać perełki FA i jakieś wymiany ;)

szukam PF i C jakby ktoś był zainteresowany PG :D 

Tym stwierdzeniem chciałem Cię zmobilizować do aktywności - bo wiemy ze potencjał masz duzy 😏💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, barcalover napisał:

@cvbe jestem w stałym kontakcie z @Tecu i zaproponował mi co-ownerstwo Thunder, jako że po ubiegłym sezonie odpuściłem, a Tecu był tak miły i przejął stery. Czy coś takiego byłoby do zrobienia wg Ciebie, cvbe?

Nie widzę przeszkód, jeśli jesteście w stanie to ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, cvbe napisał:

Fajnie by tylko było dla formalności, żeby @Tecu potwierdził i szukam na yahoo jak to ogarnąć :)

Tecu potwierdza i dziękuję z góry o wskazówki jak to ogarnąć. 

Do @barcalover mam wielki szacunek, przejalem jego drużynę i jak tylko wrócił do fantasy to mu to zaproponowałem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.