Skocz do zawartości
cvbe

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

Luz, są głosy za puszczeniem wymiany to niech tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

śmiszna wymiana ale takie okazje trzeba umieć i mieć możliwość (tank) łapać. do tego Tochkowi w tamtym momencie pasowało to chyba ze względu na zmieszczenie się w salary. zrobił to wg mnie pochopnie i pewnie lepsze okazje znalazłby nawet na FA, ale cóż.. jego wola. osobiście nie wierzę, że wyrobnik Marcus dotrwa w jego składzie do końca sezonu :) zresztą prawo nie działa wstecz, więc nie ma co wracać do tematu, trzeba było szybciej wetować, jak coś..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robicie z igly widły 😂

wymiana jest nierówna, ale przecież na tym polega fbx - tankerzy skupiają połamańców, w zamian za tu i teraz

takich wymian było bardzo wiele w każdej z lig i nie widzę w tym najmniejszego problemu

tym bardziej ze sufit klaya to faktycznie 45 fpp, a morris jako podkoszowy może zrobić 35-40 ale na juz

do tego @Tocheck ogarnął salary a @Krzemo zwiększył szanse na wyższy pick - a jak klay wróci i nagle będzie trzepał 50fpp to go pchnie komuś z góry stawki za kolejne assety

Jak dla mnie deal jest akceptowalny - jakby to był klay za kogoś w stylu beasley to może bym się burzył a tak? 

Nie mam nic przeciwko 😇

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kolek23 @Tecu @RonnieArtestics @Krzemo @matek @Benon @Tizz @TryczekSzukarek @El-Maniaque @bulek @Ledley @obi @Szulim @Vic @goozman @Sylvinho. @Tocheck @Muslii @evitacre

Przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień na ustawienie waiverów! Jeśli dobrze pamiętam to jakoś koło 8-9 rano jutro będą rozwiązywane waivery, więc radzę zrobić to już dzisiaj, żeby jutro nie było dramatów, że ktoś się spóźnił i będzie moja wina że za wcześnie puściłem.

Dodatkowo przypominam, że od tego roku można nie tylko handlować $ z waiverów (bodajże Bulek i Krzemo mają ustawione już zmienione wartości po swojej wymianie) ale także przechodzić one będą na kolejne lata, więc w tym roku wyrzucenie całych 100$ pierwszego dnia może być boleśniejsze. Powodzenia!

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I po co przypominasz? 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, matek napisał:

I po co przypominasz? 

Bo tu jak z dziećmi, jak się komuś nie powie osobiście to później awantury. Niech każdy ma równe szanse ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, cvbe napisał:

Bo tu jak z dziećmi, jak się komuś nie powie osobiście to później awantury. Niech każdy ma równe szanse ;)

Fuck it, stary, to część rywalizacji :) niech każdy pilnuje swojej kuwety. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Serio horford jest u nas na fa ? Lol

Zmieść sobie ziomka takiego w salary - to wcale nie takie proste :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wymiany za FA teraz będa prezchodziły? :D za obu blizniaków pewnie Duranta mozna by juz próbowac wyrwac :D

saved.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@matek bez pobrań? błąd systemu cy co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anunoby może być pięknym stealem, ale widzę że wszyscy się porządnie przygotowali bo z mojej listy 10 waiverów dostałem tylko Thybulle :) Evi mi zakosił Portera, na którego najbardziej liczyłem ale zaskoczyło mnie, że nawet Fernando i Windler zostali mi zgarnięci sprzed nosa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się cieszę z Browna, może być fajnie 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

noo Anunobi mocno obstawiony :) szkoda bo liczyłem na niego mając ostre niedobory na pozycji sf/pf  - no nic tony snell musi wystarczyć :) a tak po za tym to liczę na tego ciapka z Wizards - niejaki Bertans - oby sie nie spalił :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, możecie podrzucić screen kto u Was poszedł z waiverów i za ile? Z góry thx. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, goozman napisał:

@matek bez pobrań? błąd systemu cy co?

Za mocno rozdrobniłem się na kilka celów i tak wyszło. Ale patrząc po niektórych cenach, to i tak miałbym małe szanse. Nie moje ceny. Z drugiej strony dziwnie wyszło, że i tak bym zdublował graczy ze sznurkiem, co od początku było dla mnie słabym pomysłem. Nie byli dla mnie tyle warci, szczególnie OG lub WTF z tym Kabengele. Wywalona też gruba kasa na Horforda, który jest niezły, ale spodziewam się u niego zjazdu w średniej o jakieś 10 punktów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no w końcu ktoś się nad Taureanem zlitował.. ciężko było patrzeć, że leży na FA

16 minut temu, Lu- napisał:

Panowie, możecie podrzucić screen kto u Was poszedł z waiverów i za ile? Z góry thx. 

liga publicznie viewable więc mozesz sam podejrzeć

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/12299

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasny gwint, 8 waiverów ustawionych i hieny wszystko wybrały przede mną... jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi