Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

śmiszna wymiana ale takie okazje trzeba umieć i mieć możliwość (tank) łapać. do tego Tochkowi w tamtym momencie pasowało to chyba ze względu na zmieszczenie się w salary. zrobił to wg mnie pochopnie i pewnie lepsze okazje znalazłby nawet na FA, ale cóż.. jego wola. osobiście nie wierzę, że wyrobnik Marcus dotrwa w jego składzie do końca sezonu :) zresztą prawo nie działa wstecz, więc nie ma co wracać do tematu, trzeba było szybciej wetować, jak coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie z igly widły 😂

wymiana jest nierówna, ale przecież na tym polega fbx - tankerzy skupiają połamańców, w zamian za tu i teraz

takich wymian było bardzo wiele w każdej z lig i nie widzę w tym najmniejszego problemu

tym bardziej ze sufit klaya to faktycznie 45 fpp, a morris jako podkoszowy może zrobić 35-40 ale na juz

do tego @Tocheck ogarnął salary a @Krzemo zwiększył szanse na wyższy pick - a jak klay wróci i nagle będzie trzepał 50fpp to go pchnie komuś z góry stawki za kolejne assety

Jak dla mnie deal jest akceptowalny - jakby to był klay za kogoś w stylu beasley to może bym się burzył a tak? 

Nie mam nic przeciwko 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolek23 @Tecu @RonnieArtestics @Krzemo @matek @Benon @Tizz @TryczekSzukarek @El-Maniaque @bulek @Ledley @obi @Szulim @Vic @goozman @Sylvinho. @Tocheck @Muslii @evitacre

Przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień na ustawienie waiverów! Jeśli dobrze pamiętam to jakoś koło 8-9 rano jutro będą rozwiązywane waivery, więc radzę zrobić to już dzisiaj, żeby jutro nie było dramatów, że ktoś się spóźnił i będzie moja wina że za wcześnie puściłem.

Dodatkowo przypominam, że od tego roku można nie tylko handlować $ z waiverów (bodajże Bulek i Krzemo mają ustawione już zmienione wartości po swojej wymianie) ale także przechodzić one będą na kolejne lata, więc w tym roku wyrzucenie całych 100$ pierwszego dnia może być boleśniejsze. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anunoby może być pięknym stealem, ale widzę że wszyscy się porządnie przygotowali bo z mojej listy 10 waiverów dostałem tylko Thybulle :) Evi mi zakosił Portera, na którego najbardziej liczyłem ale zaskoczyło mnie, że nawet Fernando i Windler zostali mi zgarnięci sprzed nosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, goozman napisał:

@matek bez pobrań? błąd systemu cy co?

Za mocno rozdrobniłem się na kilka celów i tak wyszło. Ale patrząc po niektórych cenach, to i tak miałbym małe szanse. Nie moje ceny. Z drugiej strony dziwnie wyszło, że i tak bym zdublował graczy ze sznurkiem, co od początku było dla mnie słabym pomysłem. Nie byli dla mnie tyle warci, szczególnie OG lub WTF z tym Kabengele. Wywalona też gruba kasa na Horforda, który jest niezły, ale spodziewam się u niego zjazdu w średniej o jakieś 10 punktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu ktoś się nad Taureanem zlitował.. ciężko było patrzeć, że leży na FA

16 minut temu, Lu- napisał:

Panowie, możecie podrzucić screen kto u Was poszedł z waiverów i za ile? Z góry thx. 


liga publicznie viewable więc mozesz sam podejrzeć

 

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/12299

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.