Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cvbe napisał:

Jestem gotów dać monster paczkę za dobrych graczy PG/SG - do wzięcia picki #7, 10 i mój przyszłoroczny w pakiecie z Cousinsem (lub bez, jak kto woli) :)

Ej, to teraz jest monster paczka a kilka stron wcześniej w jakiś 10 postach twierdziłeś ze pozyskałeś jakiś scrap ludzki i nic nie warte picki ? ;)

DMC miał być niewymienialny, jest out for season i teraz jest monster ? :) W ostatniej chwili do draftu przystąpili nowi gracze ? Fuck gdzie ja byłem przez ostatni tydzień ?;)

Skąd taka zmiana ? ! ? Coś się stało, chcesz o tym pogadać ? Mamy kogoś powiadomić ? ;);) Wyślij jakiego zaszyfrowanego PM’a jeśli ktoś Cię porwał i sabotuje Twoje konto! 

Btw, wal na Prv, tego Rubio oddam za to w ostateczności :):):) Od czego ma się przyjaciół :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gadasz głupoty i utrudniasz dealowanie :P

Oddałem Aldridge'a, Smitha, Powella i 3 picki za Isaaca i niewiele wyższy pick od mojego najwyższego. Teraz chcę dać ten pick i JESZCZE dwa kolejne za jednego gracza a więc wyjdzie mi LMA,Smith,Powell,picki #10,11,17 i dwa przyszłoroczne za Isaaca i jednego gracza (pewnie nie z najwyższej półki) a Ty jeszcze marudzisz że dostałem nie wiadomo co :D

Ewentualnie nie czytasz ze zrozumieniem :) za te picki chcę dobrego gracza nie superstara a DMC by tu szedł niemal w gratisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cvbe napisał:

Ale gadasz głupoty i utrudniasz dealowanie :P

Imam się wszystkich sposobów żeby wykończyć konkurencje ;)

9 godzin temu, cvbe napisał:

Ewentualnie nie czytasz ze zrozumieniem :) 

Jak w wymianie jest więcej niż 2 graczy i pick kompletnie się gubię, to pewnie dlatego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, t_omko napisał:

 

Nie ma się co denerwować, wszystko będzie>

Na pierwszej stronie aktualne składy a za chwilę pojawi się temat z draftem.

Z takich które zauważyłem: Obi zrzucał już Davisa, Williamsa i Harrisona a ja nie mam Poeltla a mam Batesa-Diopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.