Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Gra widziała już większych wizjonerów od Bago... także w związku z tym, iż jest nowy proszę żeby po zapoznaniu się z rozpisanymi w ostatnich kilkunastu postach argumentach raz jeszcze potwierdził trade lub się z niego wycofał:>
Jestem przeciwny vetowaniu wymian ponieważ takie akcje psują zabawę.... Każdy z nas zdaje sobie sprawę ile czasu i trudu cvbe poświęcił na przekonanie drugiej strony (nawet jeżeli cała akcja odbywała się w nieco przyjemniejszej atmosferze niż zazwyczaj ma to miejsce) także swoją aktywnością zasłużył na taki deal. Z drugiej strony, jeżeli Bago ma nad łóżkiem plakaty LMA i  Smitha Jr. a kariera Isaaca potoczy się przeciętnie to nie chciałbym co jakiś czas czytać jego postów w stylu że był pewny takiego scenariusza a my ograbiliśmy go z kilku mistrzostw :)

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

Nie spodziewałem się że aż taka dyskusja wyniknie, ale dzięki za wszystkie opinie, tez jestem nowy dopiero się uczę i przyglądam co i jak. Przeczytałem je wszystkie i mimo to pozostaje przy swoim i potwierdzam wymianę. I żeby nie było że cvbe mnie jakoś nakręca na to wymianę, nie chce Cousinsa w zespole, za to wierzę że Aldridge pomimo swojego wieku pociągnie Spursow w tym roku, a Smith Jr też sobie poradzi i może w końcu wypali:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, evitacre napisał:

Abstrahując od naszej rozmowy [ myślałem ze rozegra mocny sezon] tak po ludzku to mi go szkoda. 

Strasznie, kolejny dobry grajek zmarnowany. Chociaz czytalem ze to najwiekszy c*** jaki gral w NBA kiedykolwiek. Ze jesli kogos mialoby nie byc zal to jego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze gardził ludźmi, potrafił np zwyzywać kelnerkę,opluć czy popchnąć kogoś kto mu tylko stał na drodze jak szedł i ludzie którzy z nim szli zawsze za nim chodzili i rozdawali kasę "pokrzywdzonym", żeby ich ugłaskać. Że pojeb podobno totalny. Nie pamiętam gdzie to czytałem ale nie na Pudelku tylko u jakiegoś szanowanego dziennikarza z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.