Skocz do zawartości
t_omko

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no wymiana czekała na zatwierdzenie z Waszej strony bo nie chciałem jej robić bez akceptacji. Jednak jako, że 4 osoby ją zaakceptowały a tylko Ty Evi nie to chyba już oficjalna,co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra widziała już większych wizjonerów od Bago... także w związku z tym, iż jest nowy proszę żeby po zapoznaniu się z rozpisanymi w ostatnich kilkunastu postach argumentach raz jeszcze potwierdził trade lub się z niego wycofał:>
Jestem przeciwny vetowaniu wymian ponieważ takie akcje psują zabawę.... Każdy z nas zdaje sobie sprawę ile czasu i trudu cvbe poświęcił na przekonanie drugiej strony (nawet jeżeli cała akcja odbywała się w nieco przyjemniejszej atmosferze niż zazwyczaj ma to miejsce) także swoją aktywnością zasłużył na taki deal. Z drugiej strony, jeżeli Bago ma nad łóżkiem plakaty LMA i  Smitha Jr. a kariera Isaaca potoczy się przeciętnie to nie chciałbym co jakiś czas czytać jego postów w stylu że był pewny takiego scenariusza a my ograbiliśmy go z kilku mistrzostw :)

Pozdrawiam!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ścignę Go, żeby jutro na spokojnie przeczytał co pisali Evi i Bulek i podjął decyzję :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale dyskusja ciekawa 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Tecu napisał:

Ale dyskusja ciekawa 😀

No nie? Dobrze, że w zamkniętym gronie, bez niektórych z głównego wątku o NBA bo tam to się nie da podyskutować a tu sama przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej wszystkim,

Nie spodziewałem się że aż taka dyskusja wyniknie, ale dzięki za wszystkie opinie, tez jestem nowy dopiero się uczę i przyglądam co i jak. Przeczytałem je wszystkie i mimo to pozostaje przy swoim i potwierdzam wymianę. I żeby nie było że cvbe mnie jakoś nakręca na to wymianę, nie chce Cousinsa w zespole, za to wierzę że Aldridge pomimo swojego wieku pociągnie Spursow w tym roku, a Smith Jr też sobie poradzi i może w końcu wypali:)

Pozdrawiam

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Orlando: G.Harris

Do Memphis: pick 13 i pick 19

@Tizz potwierdź.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Tecu napisał:

Do Orlando: G.Harris

Do Memphis: pick 13 i pick 19

@Tizz potwierdź.

tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@evitacre "Lakers center DeMarcus Cousins has suffered a possible knee injury and will undergo further testing today in Los Angeles, league sources tell ESPN"

Szybciej niż sądziłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, cvbe napisał:

@evitacre "Lakers center DeMarcus Cousins has suffered a possible knee injury and will undergo further testing today in Los Angeles, league sources tell ESPN"

Szybciej niż sądziłem ;)

Może warto się zabezpieczyć JaValem w takim wypadku ? :o

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Russell Westbrook i Jarett Allen do wziecia, troszke z salary musze zejsc i rzucam solidne armaty do wziecia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i c***, Kuzyn zerwane ACL. Rok z głowy, nie wróci już nigdy, chyba rzuciłem na niego klątwę tak broniąc dealu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, cvbe napisał:

No i c***, Kuzyn zerwane ACL. Rok z głowy, nie wróci już nigdy, chyba rzuciłem na niego klątwę tak broniąc dealu :)

Abstrahując od naszej rozmowy [ myślałem ze rozegra mocny sezon] tak po ludzku to mi go szkoda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, evitacre napisał:

Abstrahując od naszej rozmowy [ myślałem ze rozegra mocny sezon] tak po ludzku to mi go szkoda. 

Strasznie, kolejny dobry grajek zmarnowany. Chociaz czytalem ze to najwiekszy c*** jaki gral w NBA kiedykolwiek. Ze jesli kogos mialoby nie byc zal to jego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, cvbe napisał:

Strasznie, kolejny dobry grajek zmarnowany. Chociaz czytalem ze to najwiekszy c*** jaki gral w NBA kiedykolwiek. Ze jesli kogos mialoby nie byc zal to jego ;)

W jakim sensie ch***? :) Ze miał trochę zryty beret to czytałem ale tylko tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze gardził ludźmi, potrafił np zwyzywać kelnerkę,opluć czy popchnąć kogoś kto mu tylko stał na drodze jak szedł i ludzie którzy z nim szli zawsze za nim chodzili i rozdawali kasę "pokrzywdzonym", żeby ich ugłaskać. Że pojeb podobno totalny. Nie pamiętam gdzie to czytałem ale nie na Pudelku tylko u jakiegoś szanowanego dziennikarza z USA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra to u mnie dwie opcje:

1. Dla tankerów- do wzięcia DMC, mogę dorzucić picki 7 i 10 oraz mój przyszłoroczny przy dobrym graczu w zamian

2. Dla idących po Misia- mogę rozważyć odkupienie takich gości jak KD albo Klay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, antek napisał:

Russell Westbrook i Jarett Allen do wziecia, troszke z salary musze zejsc i rzucam solidne armaty do wziecia...

To wyczyść skrzynkę antek ;)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.