Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, barcalover napisał:

Będzie coś z tego Nunna @mac?

Zagrał jeden bardzo dobry mecz z Houston, w którym to zdobył 40pktów  (ostatni mecz preseason, gdzie Spo testował pilnowanie Hardena jakimś bolkiem).

Dla mnie jeden bardzo dobry mecz w karierze i to w preseason, dla Miami zaś być może legenda i wielki autorytet w szatni.

Z całym szacunkiem, ch*** wiem o Heat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mac napisał:

Czy SAS blaugrana nie powinien dostac zwrotu kasy z waivera? ma obecnie 0.

 

Przy okazji przydałoby się to gdzieś zapisywać, ja np nie wiem jak to możliwe,  że Tryczek ma ponad 100, mimo że wydał 111 na Knoxa (wiem że miał też 100 od buły).

 

 

Powinien mieć 0, niestety taka dodatkowa kara..... zgodna z " (...) i proszę o tym pamiętać bo grozi za to cofnięcie pobranych zawodników, ban na miesiąc a kasa wykorzystana na pobranie kolesia nie zostanie zwrócona (...)"

Poza sezonem w skrypcie liczę kasę waiverową i  pojawia się  na pierwszej stronie pod składem każdego teamu.... 
Od momentu startu ligi wklepuję $ na yahoo i automatycznie stan kasy jest aktualizowany. Na forum znajdują się wszystkie szczegóły transakcji i każdy chętny może prześledzić losy kasy wiaverowej. I tak tryczek miał 100$ (na początek sezonu) + 100$ (od buły) + 30$ (od cvbe) - 111$ (za Konoxa) = 119$ także zgadza się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania pojedynczo lub razem:

- ingram - 71,3 (wazy 39)

- Fred VanVleet - 52 (wazy 35)

- Nunn - 52 (wazy 15) 

- Anunobi - 42,10 (wazy 19)

 

w zamian oczekuje gracza AllStar - jezeli ktoś chce rozmienić swoją gwiazdę to zapraszam. 

 

19 godzin temu, obi napisał:

Niedługo Marc Gasol poleci... jakby co to oddam za cokolwiek, nawet za symboliczną złotówkę...

Marc mnie nie interesuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TryczekSzukarek napisał:

Człowiek chce przystankować a tu nawet Jaxon Hayes w swoim debiucie robi +40 ;) 

do oddania Durex, oladipo i klay - za fpp

 

Wow, ale zmiana strategii. Teraz walczysz o mistrza ? :) W sumie to nie takie głupie masz już steale jak dobrze ich wymienisz to sky is the limit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TryczekSzukarek napisał:

Wymiana między Phoenix a Oklahoma 

do @Sylvinho. leci Klay + durex+ dipo i Burnson 

do Mnie - holiday + Kemba + middelton 

@t_omko jak @Sylvinho. potwierdzi to klepnij wymianę w miarę szybko na yahoo. 

Potwierdzam i zrzucam Andersona

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.