Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, antek napisał:

Moj błąd, ale dziesiatki razy wertowalem sklady fbx1 i tam przez cale wakacje House byl "15", tak tez byl liczony do zejscia do 460fp. Bylem przekonany, ze pensję sa stale i tym sie zasugerowalem. Moj blad, linczujcie.


Ok, wybroniłeś się... i nie będziesz postrzegany za ten ruch jako bezmyślny narwaniec:>

Zrezygnować w tym przypadku z kary mógłbym gdyby:
- w temacie z sallary zawodnik miał błędnie obliczoną wartość
- zmieniła się cena zawodnika
- źle została wyliczona wartość drużyny przeze mnie i to wprowadziło cię w błąd

Jesteś dorosły także pewnie rozumiesz że nie mogę robić wyjątków i naginać zasad.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey macie racje, czy jesli przeleje po tysiac zlotych na konto kazdego sprawiedliwego, który mnie wysmiewal bedzie dobrze? Ronnie z calym szacunkiem do Ciebie to po wymianie pierwszego picku (luki doncica lub aytona) za mo bambe, akurat bym nie wysmiewal ruchow innych graczy :)

Gram w dziesieciu, strace kilka meczy na utilu na poczatku rs, ale jakos przeżyje. Na pewno na sile nie bede rozmieniac moich mocnych zawodnikow, "bo nie masz glebi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TryczekSzukarek napisał:

Cvbe, Knox dla mnie to największy potencjał jaki był dostępny - a ze miałem 230$ do wydania to nie chciałem sie roszczarowac o 9.15 ze ktoś położył 41$ przy moich 40$. Nie interesują mnie Leny, Looneye i inne niby assety fa ;) 

Jak nauczy się biegać, rzucać, kozłować, podawać, myśleć na boisku, przechwytywać i blokować, przy założeniu ze go wytransferują za 2 lata z NY, widzę potencjał w nowej drużynie na 35 fp :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, antek napisał:

Moj błąd, ale dziesiatki razy wertowalem sklady fbx1 i tam przez cale wakacje House byl "15", tak tez byl liczony do zejscia do 460fp. Bylem przekonany, ze pensję sa stale i tym sie zasugerowalem. Moj blad, linczujcie.

W temacie fbx1 jest błędnie wpisana nazwa zawodnika. Zamiast "Danuel House Jr." jest "Danuel House". W arkuszu jest stara nazwa i nowa, gdyż kiedyś na yahoo zawodnik ten i niektórzy inni (np. kiedyś był Otto Porter obecnie jest Otto Porter Jr.) nie mieli dopisku "Jr." To się zmieniło i w bazach danych komiszów są nowie jak i stare nazwy (chyba, że ktoś usuwa stare nazwy graczy) i w taki oto sposób policzyło 15fp dla Danuel House, a nie 24,85fp dla Danuel House Jr..

Zobaczcie sobie na yahoo, że nie ma gracza "Danuel House" a jest "Danuel House Jr."

Tak tylko w roli wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TryczekSzukarek napisał:

Cvbe, Knox dla mnie to największy potencjał jaki był dostępny - a ze miałem 230$ do wydania to nie chciałem sie roszczarowac o 9.15 ze ktoś położył 41$ przy moich 40$. Nie interesują mnie Leny, Looneye i inne niby assety fa ;) bo mam Freda który ma dostać s5 - oddam za młodzież lub pik ;) 

Ten, który Cię nie interesował...? LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GeDDo napisał:

W temacie fbx1 jest błędnie wpisana nazwa zawodnika. Zamiast "Danuel House Jr." jest "Danuel House". W arkuszu jest stara nazwa i nowa, gdyż kiedyś na yahoo zawodnik ten i niektórzy inni (np. kiedyś był Otto Porter obecnie jest Otto Porter Jr.) nie mieli dopisku "Jr." To się zmieniło i w bazach danych komiszów są nowie jak i stare nazwy (chyba, że ktoś usuwa stare nazwy graczy) i w taki oto sposób policzyło 15fp dla Danuel House, a nie 24,85fp dla Danuel House Jr..

Zobaczcie sobie na yahoo, że nie ma gracza "Danuel House" a jest "Danuel House Jr."

Tak tylko w roli wyjaśnienia.

A Jendras ma Daniela House Jr i przekracza salary już od dawna, czyli macie problem czy ma nieistniejącego gracza Danuel House? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blaugrana napisał:

Ten, który Cię nie interesował...? LOL

interesował tyle że nie za Roziera :) a Dunn i pozostałe tematy. Ciężko było Ci wytłumaczyć że nie interesuje mnie wymiana 1:4 - a sam Knox to jak widać pokazuje rynek nie ma za dużej wartości :)

3 godziny temu, evitacre napisał:

Jak nauczy się biegać, rzucać, kozłować, podawać, myśleć na boisku, przechwytywać i blokować, przy założeniu ze go wytransferują za 2 lata z NY, widzę potencjał w nowej drużynie na 35 fp :-D 

Ponoć nauczył się biegać :) no to już na 24fpp - resztę też opanuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.