Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, cvbe napisał:

Nunn jest zajebisty, ale kiedy ostatnio jakiś młody rozgrywający się przebił w Miami? Mario fuckin' Chalmers? Jedyna szansa to kontuzja Dragića ale on w contract year będzie grał nawet ze złamaną nogą. Nunn może za rok :)

Nie wiem kiedy PG ale Eric lubi grać graczami którzy się na campie pokarzą - please refer to derrick jones z zeszłego sezonu ;) Dragić to leci w wymianie po CP3 w grudniu jak Presti i Pat skończą grać w "Who has the bigger dick" i spotkają się gdzie pośrodku. Przecież JB + CP3 + Bam + Eric to jest finał konfy.

Swoją drogą odnośnie tego co pisałeś wcześniej to ja jeszcze lubię te informacje że ktoś przybrał tyle i tyle, albo że ktoś stracił tyle i tyle i teraz jest in the best shape of his life. Zresztą chyba Joe Johnson jest in the best shape of his life 🙂  To o czymś świadczy :)     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cvbe napisał:

Najgorsze waivery ever :P Jak na Kevina Knoxa idzie 111$ to wiedz, że było straszne gówno do wzięcia :D

Cvbe, Knox dla mnie to największy potencjał jaki był dostępny - a ze miałem 230$ do wydania to nie chciałem sie roszczarowac o 9.15 ze ktoś położył 41$ przy moich 40$. Nie interesują mnie Leny, Looneye i inne niby assety fa ;) bo mam Freda który ma dostać s5 - oddam za młodzież lub pik ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TryczekSzukarek napisał:

Cvbe, Knox dla mnie to największy potencjał jaki był dostępny - a ze miałem 230$ do wydania to nie chciałem sie roszczarowac o 9.15 ze ktoś położył 41$ przy moich 40$. Nie interesują mnie Leny, Looneye i inne niby assety fa ;) bo mam Freda który ma dostać s5 - oddam za młodzież lub pik ;) 

Nie no ja nie mówię, że to złe pobranie tylko że horrendalna kwota na gościa 25fp któremu nasprowadzali konkurencji :) Knoxa rok temu bardzo chciałem przy drafcie ale trochę poszło nie po myśli :)

Co do składu Jendrasa w fbx1 to to raczej Jego problem a nie tej ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.