Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę wciskam begin season czyli od około południa będzie można ustawiać się po wolnych agentów.... a po trzech dniach przekonamy się komu kogo udało się upolować i rozpoczynamy sezon.
Przypominam, że pobieranie zawodników odbywa się na zasadzie obstawiania kasy waiverowej na konkretnego grajka. Drużyna w żadnym momencie waiverowej karuzeli nie może przekroczyć progu 460 (sytuacja w której z waiverem #1 będzie ktoś miał 460,5 a waiver #2 obniży wartość drużyny do np. 455 jest także zabroniona) i proszę o tym pamiętać bo grozi za to cofnięcie pobranych zawodników, ban na miesiąc a kasa wykorzystana na pobranie kolesia nie zostanie zwrócona:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie będziemy się wymieniać z Tryczkiem:

Oddaję:

Durant, Gay, Herro + 40$

Dostaję:

Aaron Gordon, Otto Porter jr i Sarić

Tryczek potwierdzi

 

żegnam się po 12 latach z KD, u mnie grał najdłużej ze wszystkich swoich drużyn, mam go od draftu, wziąłem go z 1 co było przedmiotem ogólnej beki bo wiadomo, że Oden to kozak i został drugim Billem Russellem.

Edytowane przez buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, buła napisał:

Panowie będziemy się wymieniać z Tryczkiem:

Oddaję:

Durant, Gay, Herro + pick 2021 jak będzie na to czas + 40$

Dostaję:

Aaron Gordon, Otto Porter jr i Sarić

Tryczek potwierdzi

 

żegnam się po 12 latach z KD, u mnie grał najdłużej ze wszystkich swoich drużyn, mam go od draftu, wziąłem go z 1 co było przedmiotem ogólnej beki bo wiadomo, że Oden to kozak i został drugim Billem Russellem.

Potwierdzam 

gey leci na fa 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, buła napisał:

 

Napisałem, że jak przyjdzie czas

Imo teraz to jest grubszy problem - bo „jak przyjdzie czas” to t_omko powinien to zablokować, bo dotyczy wymiany i picku którego nie możesz wymienić 

Gdybys to dogadał na pm i później klepnął pewnie by łatwiej przeszło 🙂 

Przecież ja tez mogę teraz dealowac pickami na 2 i 3 lata do przodu i napisać jak przyjdzie czas. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TryczekSzukarek i @buła wymiana do poprawy o pick 2021 jak będzie na to czas

Jest zakaz tego typu ustaleń 😡 i  jesteście na cenzurowanym.
Dogadajcie wymianę jeżeli chcecie ale teraz wiedząc co knuliście.... dostaniecie po transakcji dwuletniego bana na wymiany między sobą oraz dodatkowo będę wyjątkowo skrupulatnie sprawdzał czy do wyrównania trejdu nie dojdzie z wykorzystaniem osób trzecich:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem trejd, ale to jest bez sensu co piszecie, skoro i tak będę miał ten pick do dyspozycji?

to jest ewentualnie ryzyko Tryczka, że ja np. za rok skończę grę, ktoś przejmie mój team i nowy właściciel powie że nie oddaje żadnego picku 2021, bo to nie były jego ustalenia

dlaczego to ma być robione potajemnie? skoro i tak takie wymiany się dzieją to dlaczego nie można o nich pisać? TO JEST WYŁĄCZNIE RYZYKO KUPUJĄCEGO PICK

na jakiej podstawie mamy bana na 2 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.