Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2019/20


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich którzy zastanawiają się jaki szrot można zrzucić, aby w zamian otrzymać lbja albo durexa - nie mam problemu z przezimowaniem jednego sezonu i czekaniem na powrót Duranta. Mam go w składzie od draftu czyli 12,13 sezonów (? ja pi****le!?) i jeden sezon mi naprawdę nie robi. A lbj ma przed sobą spokojnie jeszcze 3,4 sezony dobrego grania tym bardziej z Davisem obok. 

Ergo zastanówcie się zanim klikniecie wyślij ze swoją propozycją.

Do tej pory otrzymałem takie, że wolałbym wziąć hrycaniuka do robienia atmosfery w szatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie jeszcze mu chwilę, moze początek roku szkolnego go przytłoczył bądź juz jakiegoś bana dostał parentalnego za nieobecnosci ze startu 😆



choc takich gosci trzeba by było duzo wczesniej relegowac(przed draftami) jesli nastepcy byliby pewni i sprawdzeni.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli chyba możemy już szukać zastępstwo za Falcao? FBX2 już to zrobiło, i nowy manago w godzinkę dokonał dealu :o

 

Immortal co się zgłosił już nieaktywny.

Wiele osób stąd gra w beGM. może tam jakiś chętny się znajdzie ? (managowie stamtąd zazwyczaj są aktywni)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, matek napisał:

Pojawiam się szybciej, na zaproszenie menago @mac :)

Mam spełniać jakieś kryteria? 

 

Zdążyłeś także przed odpowiedzią @Buu któremu wysłałem zaproszenie jako niedoszłemu menago w lidze fbx#3....

Kryteria:
- musisz być młodą kobietą która przynajmniej raz w tygodniu będzie wrzucała na forum nagą fotkę a raz w miesiącu film z kąpieli,
- nie będziesz negocjował wysyłanych przez komisza ofert tylko automatycznie je akceptował,
- raz na kwartał przelejesz datek na utrzymanie forumowego serwera,
- samodzielnie zaktualizujesz regulamin lig FBX,
- nie opuścisz ligi FBX#3 przez co najmniej  5 lat,
- nigdy nie przekroczysz progu sallary.

 

Witaj, podeślij adres skrzynki  na którą mogę podesłać zaproszenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mam spełniać jakieś minimum doświadczenia, żeby nie było że nieogara bierzecie :P

Dzięki za przyjęcie, zaczynam rzeźbić. Wybiorę sobie też jakąś nazwę nową, bo Pistons... meh. 

Na dobry początek wyrzucam Melo i Wilsona

Dodatkowo atrakcyjna oferta dla kogoś zamierzającego tankować: Klay (+mogę coś dorzucić) za kogoś gotowego, ale nie starego. Najlepiej pod kosz. Zapraszam z ofertami. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak widać u mnie kierunek Tank, dostępni:

Rozier - s5 - w Szerszeniach +45fpp murowane 

Otto Porter - bardzo niska waga - pewnie 50fpp 

Sarić - waży ledwie 30fpp - obecnie w Phoenix s5 

wysłucham ofert - za Roziera mam kilka poważnych ofert ale jestem otwarty na propozycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.