Skocz do zawartości
ely3

Piwa- ciekawostki , co polecacie itp

Rekomendowane odpowiedzi

@ely3wspomniał o noteckim, jesli się nie mylę to z browara Czarnków, dobre krajowe piwo tam ważą, podobnie jak w browarze zamkowym z Raciborza, którego nazwę przywołał kolega wyżej. Z Polski to absolutny top jak dla mnie, ale że temat też o "ciekawostkach" to człowiek by czymś błysnął :P ok w zasadzie to nie wiem czy jest się czym chwalić ale miałem okazję niedawno spożywać coś co się zwało Brekeriet Picnic Sunrise, w zasadzie taki "radler" idealnego świata :) większości pewnie nie zachęci ta cenzurka, ale serio ciekawa lemoniadka, smak kwaskowy, trochę wpadający w malinę, naprawdę orzeźwiający, a że ok 3% to można spokojnie obalić za kółkiem ;) ze Szwecji to cuś, ponoć dla nowej rzeszy islamistów, mało gorzały żeby wyrzutów sumienia nie mieli, szczególnie przy detonacjach :)

PS ten browar w Czarnkowie to jeszcze niedawno na sprzedaż był, parę mln trzeba by wyłożyć, ponoć głównie na remont, ale myślę że jakby ściepę wśród forumowiczów zrobić to by się uzbierało, później spółdzielnię pracy moglibyśmy założyć. W sumie co lepszego w życiu można by porabiać, pędzić browara gadając o koszu :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Browar się warzy, pędzisz gorzoł

A z wynalazków. Lets cook browaru deer bear. Strasznie dziwne i trudne do opisania. Bardzo owocowe, kwaskowe (a tych rzeczy w piwie nie lubię) ale pije się całkiem przyjemnie

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi