Skocz do zawartości
Gość eF.

Detroit Pistons 2019/2020

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał:

Jak wiadomo jestem fanem Bruce'a, ale już pomijając moją opinię o nim, a przeglądając stronki i fora.

95%+ fanów Pistons jest mocno wkurzonych.
99%+ fanów Nets jest zadowolonych.

Vecenie, Lowe etc etc etc - wszyscy bardzo chwalą Nets za ten ruch.

Więc bardzo dziwny i mimo, że nie tak wielki to dość odważny pierwszy ruch nowego GMa Pistons szczerze mówiąc, można powiedzieć mocno przeciw consensuowi. Przyszłość pokaże jaki to miało sens.

Złe oddany gracz. Nic dziwnego ze jest narzekanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, january napisał:

95%+ fanów Pistons jest mocno wkurzonych.

No tak to mniej więcej wygląda. Ja też jestem w tych 95% bo nie widzę żadnego sensu w tym ruchu. Teraz tylko czekać, aż z Browna zrobi się drugi Dinwiddie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba większość ludzi ceni tu Browna, mnie też ciekawi co było głównym powodem (tzn. rozumiem Nets - idą all-in w Brodę, więc Dinwiddie i LaVert są na wylocie, a specjalista defensywny z umiejętnościami rozgrywania to dziś skarb dla nich większy niż 3&D, bo tam ma kto rzucać... ). Może jasno deklarował, że chce sporo kasy lub grę w contenderze, może proponowali mu grę z ławki (trochę sporo tych G w DET było) - jakiś impuls musiał być.

Czy mogli dostać więcej za 1 niegwarantowany sezon młodziaka, który być może za rok by odszedł za darmo? Trudno powiedzieć, tego Musy też bym nie odrzucał na starcie, bo chłopak ma potencjał, a gra na F, gdzie może się przydać a 2 runda za rok nie taka słaba może być znowu. Mnie zastanawia co zrobią z Blejkiem... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fani omal zawsze postrzegają grajków dodając/ujmując im znaczenia. Podobnie rzecz ma się z Brucem, który zaskarbił sobie wielką sympatię kibiców (niewspółmierną do klasy sportowej, jeśli można tak powiedzieć) swoją nieustępliwością (idealny 'plaster') i profesjonalizmem. Nigdy nie było wobec niego zastrzeżeń. B. lubiany przez kolegów, wypełniający założenia taktyczne, krótko mówiąc, 'idealny' gracz zespołowy. Ale są i mankamenty. Abstrahując od b. dobrej defensywy i pewnej wszechstronności (poradzi sobie na rozegraniu, ma niezłą zbiórkę) wspomnieć należy, że Brown jest graczem chimerycznym (tych słabszych spotkań było sporo), a jego '3` wciąż jest 'wątpliwa'. Oczywiście taki grajek na rookie umowie (42 numer draftu) to skarb, ale pamiętajmy, że za rok będzie wolnym graczem, a i młodzieniaszkiem już nie jest, więc i dużych postępów nie należy się tutaj (raczej) spodziewać. Wymiana na Muse-ogórka na ten moment musi budzić wątpliwości, ale, po pierwsze, robimy przebudowę (młody wiek grajków zyskał na znaczeniu), po 2, Weaver znalazł się u nas głównie dlatego, że ma opinię speca od szacowania potencjału grajków (będziemy szukać nieoszlifowanych diamentów) , po 3, oddaliśmy undersized g (mamy tutaj kim grać; wydaje się, że wysoko stoją akcję Thomasa, który przez ostatnie lata głównie się leczył, a ma opinię solidnego obrońcy z dużym potencjałem rzutowym) za sf; Weaver ponoć nie 'lubi' grajków ograniczonych do 1 pozycji... 

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem sporo się w nocy zadziało, a tu taka cisza 😉

Nowy GM postanowił ściągnąć dużo młodzieży, no i mamy: Killian Hayes, Saddiq Bey, Isaiah Stewart, Saben Lee

Hayes ostatnio obsunął się w mockach, ale mi się ten wybór podoba. Bey był powszechnie obstawiany wyżej. Obaj powinni sporo grać od początku. Za to Stewart gość typowany raczej do drugiej rundy, a ten Lee to jakaś zagadka...

Dodatkowe wybory przyszły kosztem Kennarda, przyszłej pierwszej rundy (ale pick mocno ograniczony) i cap space, do tego przyszedł center Bradley z Utah (razem jest teraz trzech młodych centrów w składzie, Patton, Stewart, Bradley, nie za dużo czasem?) 

Kennard to fajny chłopak i ciekawy gracz, ale było wiadomo, że nie ma już żadnej przyszłości w Motown, więc chyba dobrze, że już teraz nastapiło rozstanie, skoro jest pełny rebuild mode. Za rok odszedłby za nic. Życzę mu powodzenia w LA 

Z tego co przejrzałem pobieżnie, zostało mało cap space na ewentualne podpisanie Wooda, ale może już wiedzą, że nic z tego nie będzie? Albo to, co zostało wystarczy? A może jeszcze jakieś ruchy się szykują? 

W każdym razie póki co kierunek na kolejną loterię w 2021 raczej zagwarantowany 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.11.2020 o 13:36, kcp78 napisał:

wydaje się, że wysoko stoją akcję Thomasa, który przez ostatnie lata głównie się leczył, a ma opinię solidnego obrońcy z dużym potencjałem rzutowym)

Akcje chyba nie stały za wysoko, bo od wczoraj Thomas jest już out 😉

Kolejny ruch już w drodze... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Grzechu napisał:

Załóżcie sobie może temat na bieżacy sezon 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie przydałby się nowy temat, ale nie czuję się powołany do napisania "wstępniaka", może ktoś się skusi 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Grzechu napisał:

Thomas ze Snellem poleciał za Dedmona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, kolader napisał:

Thomas ze Snellem poleciał za Dedmona?

Dokładnie, chodzą też słuchy, że Dedmon może być puszczony dalej.

A tego Thomasa Atlanta po prostu zwolniła, także jego akcje nie stały wysoko w sensie globalnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Hancock napisał:

Dokładnie, chodzą też słuchy, że Dedmon może być puszczony dalej.

Wszyscy tak obstawiają, bo inaczej po co byłby ten ruch ze Snellem i Thomasem? GM Weaver jest bardzo aktywny więc chyba coś się kroi... 

Thomas się przyzwoicie zapowiadał, ale praktycznie nic nie grał przez 2 lata więc jego wartość na rynku jest zerowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten nowy GM to takie ruchy robi, że współczuję Hayesowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ten nowy GM to takie ruchy robi, że współczuję Hayesowi.

Oglądał Nuggets w bubblu

denver2.jpg?w=710

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie koszmarny offseason (z wyjątkiem wybrania Hayesa i może podmiany Kennarda na S. Beya) Pistons. Zresztą niby idą w przebudowę, a od pół roku fatalnie zarządzają swoimi assetami, marnując okazje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstałem rano, poczytałem o nocnych wyczynach Weavera i w głowie mi się pokręciło. Plumlee 3/24, Grant 3/20 kogo by jeszcze przepłacić z Denver? Do tego wzięte jakieś szroty jak Jahil Okafor. Zestretchowane płace Dedmona i Grudera żeby ten szrot zmieścić w budżecie. A Wood w Houston za rozsądne 3/41. Po co było przed chwilą handlować i brać gości w drafcie żeby za chwilę brać za gruby hajs takiego Plumlee który zajmie minuty? Wracamy jednak do strategii bohaterskiej walki o 8 seed i potem 14 miejsce w loterii? Jak się to tak skończy to odpuszczę kibicowanie 🙄 A może nie rozumiem tej głębokiej myśli, która stoi za tymi ruchami i ktoś mnie oświeci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię by to poprawiło humor, ale Grant nie dostał umowy 20/3, tylko 60/3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, TripylDabyl napisał:

Wątpię by to poprawiło humor, ale Grant nie dostał umowy 20/3, tylko 60/3.

Tak, pomyłka, miało być 3/60. Przy 3/20 byłaby radość a nie gniew 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.