Skocz do zawartości
eF.

Detroit Pistons 2019/2020

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

11 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?

Rekomendowane odpowiedzi

Wood to światełko w tunelu. Głównie dzięki niemu jeszcze spojrzę w tym RS na Pistons, bo jako fan jestem już zmęczony. Jeśli go stracą, to rzucam to w pizdu. :)

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, eF. napisał:

Wood to światełko w tunelu

Na 100% będą chcieli go zatrzymać, wszystko jest kwestią kasy. Na pewno będą inni chętni, miejmy nadzieję, że wielkich worków z pieniędzmi nie otworzą 😉

Swoją drogą Wood to dobry przykład, jak można znaleźć fajnych grajków "na śmietniku", wystarczyło dać mu szansę i poczekać kilka miesięcy i jest coś z niczego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Grzechu

Zgadza się. W Lutym gra znakomicie - 18.5p/8.6r na 54% z gry i 43% za trzy. To świetne liczby.

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, eF. napisał:

W Lutym gra znakomicie - 18.5p/8.6r na 54% z gry i 43% za trzy. To świetne liczby.

Można sobie jeszcze porównać jego zarobki z kontraktem Drummonda - zwłaszcza zwolennicy tego drugiego powinni to zrobić 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie można porównywać zarobków gościa który od dekady gra na S5 poziomie i gdy mu się kończy właśnie potężny kontrakt z czasow przepłacania wysokich ( Mozgov says hi) do gościa który czeka na pierwsza wypłatę w klasycznym tego znaczeniu. 
Świetny młody. Macie do niego prawa Birda?

Nie. W lato robi się UFA. 
powodzenia chłopaki. !!!

73.500.000 na 9 graczy. Powinniście dać radę go obronić. 

Schodzi wam ten dead money w końcu. 

Z Josha Fraziera i JjJ. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ignazz napisał:

Nie można porównywać zarobków gościa który od dekady gra na S5 poziomie i gdy mu się kończy właśnie potężny kontrakt z czasow przepłacania wysokich ( Mozgov says hi) do gościa który czeka na pierwsza wypłatę w klasycznym tego znaczeniu. 

Problem w tym, że Drummond uważa się za gwiazdę i chciałby najlepiej supermaxa od tłoków dostać za "zasługi". W wariancie minimum miałby 30 baniek na kolejny rok, gdyby podjął PO. Więc gdyby został i tak byłby grubo przepłacony, nawet jak Wood dostanie kilkanaście mln za sezon - nawet jakby to było 15 mln (a pewnie wystarczy mniej) - to jest dalej tylko 50% ceny Drummonda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Totalnie z tym faktem nie dyskutuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płakać za nim nie będę, ale wypada życzyć powodzenia, a więc powodzenia Reggie J

Guard Reggie Jackson has agreed to a contract buyout with the Detroit Pistons and plans to sign with the Los Angeles Clippers upon clearing waivers, league sources tell ESPN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się musiało tak skończyć, skoro jest tank mode, a przy okazji RJ będzie miał okazję pograć o coś więcej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i fajnie teraz oby loteria pomyślnie przebiegła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
#Pistons Dwane Casey on Bruce Brown: "Bruce, going forward, is probably not gonna be a point guard. That's for free agency, draft and all that, but again the experience he's getting there is going to help him to tread water and have to be a secondary ball-handler."

ciekawe czy będzie cierpliwość i budowa via draft czy uderzą w VanVleeta - ja wolę draft (niekoniecznie 2020), a co do Bruca, to jednak widzęgo jako backup pg bo trójka i wjazdy pod kosz do wyraźnej poprawy - ale ma partnera do nauki - B. Knighta, będą razem ćwiczyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Shams Charania@ShamsCharania
Pistons forward Markieff Morris has agreed to a contract buyout, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium.

Detroit didn’t have any trade partners at the deadline for Morris, who has a player option for next season that will come off the books after the buyout

no to tank pełną gębą
Edytowane przez Hennenberg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedny Rose.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.02.2020 o 13:33, Hennenberg napisał:

ciekawe czy będzie cierpliwość i budowa via draft czy uderzą w VanVleeta - ja wolę draft (niekoniecznie 2020), a co do Bruca, to jednak widzęgo jako backup pg bo trójka i wjazdy pod kosz do wyraźnej poprawy - ale ma partnera do nauki - B. Knighta, będą razem ćwiczyć...

Jak Bruce nie ma być PG to właściwie jaką niby miałby mieć pozycję? Nie rozumiem tego. Chłopak póki co czyni postępy, jak nie przyjdzie nikt w drafcie na tą pozycję , niech się rozwija w przyszłym sezonie w duecie z Rose

5 minut temu, Eld napisał:

Biedny Rose.

Chyba nie taki biedny, bo podobno chciał zostać w Detroit. Raz już zaliczył grę u contendera i kiepsko się to skończyło, a tu może sobie spokojnie pogrywać pierwsze skrzypce  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tank, tank, tank. Wrócę do Pistons w sezonie 20/21. Na teraz wystarczy mi boxscore.

<bezradny>

Jednakże, Panowie, jak będziecie oglądać to piszcie co i jak. Niech ten temat 'żyje'. :)

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, eF. napisał:

Tank, tank, tank. Wrócę do Pistons w sezonie 20/21

Optymista z ciebie, jak myślisz, że jeden tankowy sezon wystarczy do odbudowy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
48 minut temu, Grzechu napisał:

Optymista z ciebie, jak myślisz, że jeden tankowy sezon wystarczy do odbudowy 😉

Jasne, że tak nie myślę, ale jako fan Pistons mam o tyle szczęście, że polubiłem po drodze Bucks zanim Giannis został MVP (jakieś 3-4 lata temu zacząłem się im uważniej przyglądać, a wcześniej pamiętałem takiego ziomeczka jak Ray Allen - #DenzelWashington). Innymi słowy, choć fanem Bucks nie jestem, to pocieszam się tym, że jednak poczuje jeszcze emocje w NBA w najbliższym czasie. A jeśli chodzi o Pistons... niech to k**** potrwa 2-3 lata max. Ta marka jaką jest DETROIT PISTONS musi w końcu wrócić do poważnego grania. Już dość lippy. <smutnyBillups>

Zapomniałem dopisać -

nowy sezon, nowe nadzieje - Pistons będą oglądani... plus FVV za 90/3 (taki żarcik) 

Edytowane przez eF.
  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Grzechu napisał:

Jak Bruce nie ma być PG to właściwie jaką niby miałby mieć pozycję? Nie rozumiem tego. Chłopak póki co czyni postępy, jak nie przyjdzie nikt w drafcie na tą pozycję , niech się rozwija w przyszłym sezonie w duecie z Rose

pg czy sg, wszystko jedno. z czasem ta kwestia ostatecznie sie wyklaruje. a jakis pg pewnikiem przyjdzie, bo pozyskanie grajka na te pozycje bedzie naszym priorytetem na to 'okienko'...

W dniu 20.02.2020 o 13:33, Hennenberg napisał:
#Pistons Dwane Casey on Bruce Brown: "Bruce, going forward, is probably not gonna be a point guard. That's for free agency, draft and all that, but again the experience he's getting there is going to help him to tread water and have to be a secondary ball-handler."

ciekawe czy będzie cierpliwość i budowa via draft czy uderzą w VanVleeta...

a jest ktos ciekawszy w tym drafcie od pana fvv?...

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, eF. napisał:

plus FVV za 90/3 (taki żarcik) 

Oby to faktycznie był żarcik... 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi