Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BMF napisał:

Zresztą, to i tak była nieprawdziwa teza, Jokić miał kiepski początek sezonu pod względem scoringu, ale to wciąż elitarny playmaker, więc Nuggets z nim jako głównym kreatorem zrobili w tym okresie jakieś 14-5. 

Nie chce mi się sprawdzać, ale Nuggets wygrywali głównie obroną na początku szeonu, która była chyba koło TOP3 ligi, a Jokic akurat w tym elemencie wyglądał równie fatalnie. Także po za scoringiem to zawalał całkiem sporo.

Wciąż robił dużo, ale argumentowanie tego bilansem, gdzie Drummond za najlepszego gracza miał Luke Kennarda i Langstona Gallowaya brzmi komicznie.

7 minut temu, BMF napisał:

A to, że kibice Pistons przekonywali o jakości Drummonda przez ostatnie miesiące, to przecież fakt - więc zabawnie, że sami Pistons ocenili go jako kompletny balast, a reszta ligi przyznała rację.

Fani Pistons nie muszą się zgadzać z wyceną reszty ligi. I ja jestem podobnego zdania co oni. Ty też nie zgadzasz się z wyceną D'Angelo Russella i Andrew Wigginsa, od tego jest to forum dyskusyjne, byśmy przedstawiali swoje zdanie.

Nic Detroit nie dał ten deal. Po co im ta oszczędność? A skoro Andre jest tak beznadziejny to tanku im też raczej nie psuł. Ja tu nie widzę sensu tego dealu. No chyba, że Andre im powiedział, że i tak tu umowy nie podpisze, bo jest zmęczony tą organizacją i chociaż dał im second picka zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

Uwierz mi że dostawałem pmy (od osoby którą poprosiłem o komentarz) w których nie było porównania 'formy' :)

aha - i te pmy leciały jakoś w środku zeszłego sezonu

aha2 - nigdy to nie miało sensu ofc

Ja się odnosiłem do tego, co było w okolicach listopada. Gdzieś 5-7 strona obecnego tematu. Nie mam pojęcia co latało na PW. A już ciężko mi uwierzyć, by ktoś w poprzednim sezonie, gdzie Joker był TOP5 ligi pisał, że Drummond jest na jego poziomie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem post, bo już zgłupiałem o kim była mowa z tym rolesem, a Chytruz swoim postem mnie zmylił.

Tak czy owak, wiem, jakie otoczenie wokół siebie miał Drumm, ale czy naprawdę tylko otoczenie go wykreowało? Dla mnie to tytan strefy podkoszowej i wciąż niezły defensor.

Co do trejdu to jedynie obawa przed nieprzyjęciem PO usprawiedliwia ten ruch. Ale wcześniejsze słowa Drumma świadczyły, że on jednak chciał zostać w Detroit. A w next year po przyjęciu PO by miał całkiem sporą wartość - nadmiaru klasowych C w lidze nie ma, a w dodatku wygasający kontrakt byłby magnesem.

Zresztą 2 runda 2023 to frytki.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja się odnosiłem do tego, co było w okolicach listopada. Gdzieś 5-7 strona obecnego tematu. Nie mam pojęcia co latało na PW. A już ciężko mi uwierzyć, by ktoś w poprzednim sezonie, gdzie Joker był TOP5 ligi pisał, że Drummond jest na jego poziomie :)

 

Ktos taki byl ❤️

a co do lepszosci Drumma na poczatku tego sezonu - to ja dalej wole grajka w slumpie, ktory nie ma cyferek ale dalej sprawia ze jego koledzy (i co za tym idzie druzyna) graja lepiej od stat paddera, ktrory w danym okresie nabil jeszcze wiecej cyferek (syferek lol) niz zwykle, ale dalej nie przeklada sie to na wyniki druzyny.

2 minuty temu, bulek napisał:

Co do trejdu to jedynie obawa przed nieprzyjęciem PO usprawiedliwia ten ruch. 

Chyba raczej obawa przed przyjeciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie chce mi się sprawdzać, ale Nuggets wygrywali głównie obroną na początku szeonu, która była chyba koło TOP3 ligi, a Jokic akurat w tym elemencie wyglądał równie fatalnie.

Skoro Nuggets byli w ,,top3 obrony'' (mieli najlepszą wg nba.com), to może ich starting center grający +30 minut jednak nie był w niej ,,fatalny''? Jokić to superstar, który miał slump pod względem scoringu, ale to wciąż zajebisty team player w ataku (mocno dodatni gracz nawet bez scoringu), który nie jest ,,fatalny'' w obronie, więc jego team był wciąż mocny, ot co, Ty oferujesz dużo przesadzonego opisu (,,fatalny w obronie'', ,,kiepski w ataku''). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Chyba raczej obawa przed przyjeciem.

Kocham deprecjonowanie wartości Drumma.

Niedługo przeczytam, że był cancerem jak Westbrook.

Dla mnie Cavs idą w dobrą stronę. Jeśli uda im się z powodzeniem sprzedać Love'a (a o to łatwo nie będzie) to Drumm +młodzi to może być całkiem ciekawa perspektywa. Pytanie, jak zareaguje teraz na PO Drummond. Choć też nie można wykluczać tematu, że odrzuci PO, po czym podpisze długoterminowy w Cavs, a to już rozwiązanie najgorsze z możliwych dla Pistons, bo wtedy pick 2023 może być jednym z niższych. Istnieje jednak życie po Lebronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bulek napisał:

Kocham deprecjonowanie wartości Drumma.

Niedługo przeczytam, że był cancerem jak Westbrook.

Dla mnie Cavs idą w dobrą stronę. Jeśli uda im się z powodzeniem sprzedać Love'a (a o to łatwo nie będzie) to Drumm +młodzi to może być całkiem ciekawa perspektywa. Pytanie, jak zareaguje teraz na PO Drummond. Choć też nie można wykluczać tematu, że odrzuci PO, po czym podpisze długoterminowy w Cavs, a to już rozwiązanie najgorsze z możliwych dla Pistons, bo wtedy pick 2023 może być jednym z niższych. Istnieje jednak życie po Lebronie.

Westbrook jest tez elitarnym stat padderem, ale przy okazji jest (ew byl) b.dobrym grajkiem.

Drummond to po prostu elitarny stat padder.

for the record - nie uważam Drumma za 'cancera' - to po prostu neutralny grajek na maxie, którego przy odrobinie farta można zastąpić (bez strat dla jakości drużyny) jakimś randomem za MLE :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Skoro Nuggets byli w ,,top3 obrony'' (mieli najlepszą wg nba.com), to może ich starting center grający +30 minut jednak nie był w niej ,,fatalny''? Jokić to superstar, który miał slump pod względem scoringu, ale to wciąż zajebisty team player w ataku (mocno dodatni gracz nawet bez scoringu), który nie jest ,,fatalny'' w obronie, więc jego team był wciąż mocny, ot co, Ty oferujesz dużo przesadzonego opisu (,,fatalny w obronie'', ,,kiepski w ataku''). 

Może nie był, chociaż moim zdaniem wyglądał bardzo słabo i ten początek sezonu przewiózł się mocno na plecach kolegów. Oczywiście jako superstar wciąż dawał dużo, ale bliżej tu było impactu elite-rolesa Drummonda.

Co byś oczekiwał zamiast przesadzonego opisu? Cyferki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas rozczaruję Cię, nie muszę być cierpliwy, żaden ze mnie fan Cavs, podobnie jak każdej innej drużyny w NBA.

Ale może dlatego staram się trzeźwo oceniać sytuacje, bo w przeciwieństwie do niektórych, nie jestem uprzedzony do nikogo.

A Cavs ryzykować nawet nie musieli - jeśli Drumm PO nie przyjmie, a nowego kontraktu też nie podpisze, to tracą tylko szrot w postaci 2 rundy długoterminowego draftu. A jeśli zostanie - tak, na tej bazie da się odbudować Cavs. Nie zamianą Lebrona na Drumma, a bardziej zmianą taktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

Odczep się od mojego kolegi jokiciowca BMFa, co? :P 

Wówczas Embiid rzekł do nich: «Wy wszyscy zwątpicie we Mnie tej nocy. Bo jest napisane: Uderzę pasterza, a rozproszą się owce stada. Lecz gdy powstanę, uprzedzę was do NBA Finals». Odpowiedział Mu BMF: «Choćby wszyscy zwątpili w Ciebie, ja nigdy nie zwątpię». Joel mu rzekł: «Zaprawdę, powiadam ci: Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz». Na to BMF: «Choćby mi przyszło umrzeć z Tobą, nie wyprę się Ciebie». Podobnie zapewniali Julius, polishlama i reszta fanów

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

o @BMF przechodzi na jasna strone mocy

Naaah, bardzo lubię oglądać, ale osobiście Nuggets są mi kompletnie obojętni, nic tu się raczej nie zmieni, już pisałem, że jedyny gracz, którego jestem -owcem, to LeBron, ale to jest na swój sposób niesamowicie nudne, a jedyny gracz, którego autentycznie nie lubię, to Durant, ale ... to też jest nudne.  :) 

Ostatnio mnie nawet zastanawiało, czy Wy serio wierzycie w jakichś embiidowców i ,,rivalry'' Embiida czy Jokicia, ale uznałem, że nie będę drążyć, bo tak śmieszniej :D 

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Co byś oczekiwał

Nierobienia z niego Drummonda leszcza prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Ostatnio mnie nawet zastanawiało, czy Wy serio wierzycie w jakichś embiidowców i ,,rivalry'' Embiida czy Jokicia, ale uznałem, że nie będę drążyć, bo tak śmieszniej :D 

To jest zabawne, bo oni obaj się lubią i cenią, a fanbase obu graczy raczej sobie dogryza. Choć ja z @polishllama69 to z sympatii czystej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

Odczep się od mojego kolegi jokiciowca BMFa, co? :P 

Ja się go nie czepiam. Bardziej on mnie ;)

I wciąż nie wiem co Drummond zyskali tym oddaniem. Skoro mieli takie gówno na stole, to lepiej było dalej w Niego inwestować. Umiejętności i znakomitych warunków nikt mu nie odmówi, a w Pistons też byle kim nie był. Dwa razy jeden z najlepszych graczy, który wprowadzał ich do PO, dwukrotny uczestnik meczu gwiazd, nawet miejsce w All-NBA Team raz dostał. Nie widzę korzyści po stronie zysków, bo po prostu cap space wydaje się bezwartościowy. I tak najlepszym graczem jakiego realnie mogą pozyskać będzie zapewne Drummond...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.