Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Grzechu napisał:

Zdarza ci się napisać jakiś post bez złośliwości lub wulgaryzmów? 😉

 

Ale jakich kpin? Po prostu ma poważne problemy ze zdrowiem i jest to obiektywnie istotna wada przy ocenie gracza. Być może powinien dać sobie spokój z zawodowym graniem, jeżeli aż tak się poświęca. Ja zresztą nie kojarzę grania na blokadach czy przy infekcji, ZTCP on ma astmę i to go mocno ogranicza, niezależnie od innych kontuzji. Na chlebek z masełkiem do końca życia już i tak zarobił... 

w sytuacji, gdy potraktowales mnie jak cwela spod celi, chocby slowem nie odnioszac sie do tresci mojego wpisu (gdyz wolales napisac cos calkiem na inny temat), oczekujesz, ze bede 'niezlosliwy'. aha...

czyli masz jakis zawod, ktory bardzo lubisz, i ktory wciaz mozesz wykonywac na przyzwoitym poziomie, ale poniewaz jestes (przypadkowo) sportowcem, po prostu ze swej profesji zrezygnujesz, by nie draznic fanow swoja osoba. aha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co się kłócić o Reggie J, bo tego pana po sezonie już tutaj nie będzie. :)

Doumbouya - Kennard - Brown. To jest nasza przyszłość, a nie Reggie J, którego największym atutem jest to, że kończy mu się kontrakt, a to prawie 20 mln/sezon. Dzisiaj, owszem, zagrał nieźle, ale przy tym w końcówce 4q nie trafił dwóch rzutów, które mogły zamknąć ten mecz. Zresztą to tylko Reggie J, god damn. Ja tam tęsknić nie będę. Mogę jedynie życzyć powodzenia w innym teamie. A tu 'krzyczą' jakby o Billupsa chodziło, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kcp78 napisał:

czyli masz jakis zawod, ktory bardzo lubisz, i ktory wciaz mozesz wykonywac na przyzwoitym poziomie, ale poniewaz jestes (przypadkowo) sportowcem, po prostu ze swej profesji zrezygnujesz, by nie draznic fanow swoja osoba. aha...

Teraz jakbym był złośliwy to powinienem napisać, żebyś nauczył się czytać ze zrozumieniem 😉 Skąd wniosek, że ma zrezygnować z gry, żeby nie drażnić fanów? Napisałem jasno, że powinien zrezygnować, jeżeli dalsze granie stanowi zagrożenie dla zdrowia. Bo dla forsy zdrowia już nie musi poświęcać, swoje zdążył zarobić. A do Hall of Fame i tak nigdy nie trafi...

Jak już napisałem poprzednio, po sezonie rynek zweryfikuje jego wartość sportową. IMO nie ma szans na kontrakt porównywalny do tego, co ma teraz. Choćby ze względu na to zdrowie, pomijając już inne aspekty 

Peace i dobranoc 😉

2 minuty temu, eF. napisał:

Doumbouya - Kennard - Brown. To jest nasza przyszłość

+ Wood, Svi i co tam wpadnie w drafcie. Ogólnie nie jest źle, pierwszy raz od lat jest kilku młodych zdolnych z potencjałem rozwoju. Żeby tylko jakichś głupich pochopnych ruchów zarząd nie zrobił w lecie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eF. napisał:

Panowie, nie ma co się kłócić o Reggie J, bo tego pana po sezonie już tutaj nie będzie. :)

Doumbouya - Kennard - Brown. To jest nasza przyszłość, a nie Reggie J, którego największym atutem jest to, że kończy mu się kontrakt, a to prawie 20 mln/sezon. Dzisiaj, owszem, zagrał nieźle, ale przy tym w końcówce 4q nie trafił dwóch rzutów, które mogły zamknąć ten mecz. Zresztą to tylko Reggie J, god damn. Ja tam tęsknić nie będę. Mogę jedynie życzyć powodzenia w innym teamie. A tu 'krzyczą' jakby o Billupsa chodziło, heh.

billups nie ma tu nic do rzeczy :P ...chodzi jeno o to, by uprzedzenia nie przeslanialy nam realiow. nic wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Detroit Pistons and Phoenix Suns are discussing a trade package involving Luke Kennard, league sources told Adrian Wojnarowski of ESPN.

One possible package picking up steam involves the Suns sending back Jevon Carter, Elie Okobo and a first-round pick for Kennard.

nie wiem jak ocenić pakiet nie kojarzę kolesi - sprawdziłem stastystyki szrotem pachnie - aż tak Casey nie trawi Luka?

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Hennenberg napisał:

The Detroit Pistons and Phoenix Suns are discussing a trade package involving Luke Kennard, league sources told Adrian Wojnarowski of ESPN.

One possible package picking up steam involves the Suns sending back Jevon Carter, Elie Okobo and a first-round pick for Kennard.

nie wiem jak ocenić pakiet nie kojarzę kolesi - sprawdziłem stastystyki szrotem pachnie - aż tak Casey nie trawi Luka?

1st rd pick Suns? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba sobie żartują... Oddawać Kennarda za rezerwowych Suns, grubo.

A swoją drogą, po co Suns Kennard skoro mają Bookera? Jak ten deal przejdzie to dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Hennenberg napisał:

nie ma nic o roku, protection więc póki co nie wiem czy warto

Zależy jako cel przyświeca Pistons no i pick z którego roku to będzie. Bo wymiana Kennarda dla samego picku (który będzie raczej w okolicach tego numeru z którym poszedł Kennard) w wyglądającym mizernie drafcie to słaba opcja. A co do Cartera i Okobo, to oni byliby tylko po to by sprawdzić czy odpala u nas i nadadzą się do rotacji

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Wg mnie, w przedstawionej powyżej formie, nie ma żadnych szans na realizację wymiany między Pistons a Suns. Poważne rozmowy zaczną się, tylko i wyłącznie wtedy, gdy w paczce Suns pojawi się Mikal Bridges. 

To już jestem w stanie zrozumieć, bo Bridges to spory potencjał. Tylko jaki jest sens w tym, kiedy mielibyśmy stracić Kennarda na świetnej umowie, a który stale się rozwija i w tym sezonie rzuca 40% za trzy. Oprócz tego w obronie jest coraz lepszy. Ok, zdrowie to może być znak zapytania przy Kennardzie, ale overall to powinien być świetny grajek. Dla mnie to dziwna sytuacja, ale wydaje mi się, że to tylko pierdololo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eF. napisał:

Dla mnie to dziwna sytuacja, ale wydaje mi się, że to tylko pierdololo.

Podobno Casey nie przepada za Kennardem, w międzyczasie Svi się pokazał z dobrej strony więc jakaś logika w tym deal'u jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eF. oczywiście, w ataku Bridges tak dobry jak Kennard nigdy nie będzie, ale w obronie to potencjał all-def team. Chłopak z miejsca wypełni lukę na sf, czego Tłoki bardzo potrzebują i będzie miał dobre warunki, by spokojnie rozwijać swoją grę w ofensywie. 

W dodatku, jeśli Suns są bardzo napaleni na Kennarda i od nich wyszła propozycja wymiany, to Pistons są w bdb sytuacji wyjściowej, aby wynegocjować jak najlepszą paczkę. Wiadomo, na razie to tylko spekulacje, jednak imo Pistons mogą zyskać, nawet oddając Kennarda. 

ps. Mikal będzie jeszcze rok dłużej niż Luke na rookie kontrakcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzechu napisał:

Podobno Casey nie przepada za Kennardem, w międzyczasie Svi się pokazał z dobrej strony więc jakaś logika w tym deal'u jest... 

Casey out.

@Braveheart22

Ładnie to brzmi, ale nie podoba mi się ta sytuacja, w której pozbywamy się dobrego prospecta. Są inne wyjścia. No chyba, że w Detroit stwierdzili - Brown na SG, Svi jako zmiennik, a Kennard, który ma problemy z kontuzjami - OUT. Ok, może i coś w tym jest (jakby trafił do nas Bridges, bo na SF jest największy problem). Nie wiem sam co o tym myśleć. Po prostu szkoda mi Kennarda, bo to może być świetny grajek w przyszłości.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dannygd napisał:

ie tyle nie przepada co Luke przeciętnie w obronie wypadał i nie robił postępów, na które liczył

Zgadza się, Casey krytykował Kennarda za słabą obronę i stąd ta "niechęć" do niego, o to mi chodziło 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki

#Clippers reportedly have shown interested in #Pistons Andre Drummond, looking to bolster the center position in potential playoff matchup with #Jazz or #Nuggets.@WindhorstESPN mentioned Moe Harkless, JaMychal Green and Ivica Zubac as possible option
 
Dre będzie się opalał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.