Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechu

Wybieramy coraz lepiej, zgadza się, ale jak pomyślę, że mógłby u nas grać Giannis, ehh. Btw jeżeli ten draft okaże się faktycznie przeciętny, to nawet nasz tank mode na nie wiele się zda, bo z gówna bata nie ukręcisz. Obym się mylił, i obyśmy wybrali dobrze. Najlepiej konkretnego SF z dobrą obroną. Co do FA... Trochę wolnych środków też się znajdzie, bo przecież spada parę umów (+ nie wiadomo co zrobi Dre, jak odpuści to kasy będzie sporo), ale lepiej nie pakować się w jakieś złe umowy, choć tutaj może być i tak, że podpiszemy np. VanVleeta na 28mln/sezon, heh. Fred gra bardzo dobry sezon, jednak wolałbym się nie pchać w tego typu umowy, lepiej przeczekać i rozwijać młodych graczy. A wiesz jak to u nas jest, ambicje są od dawna spore, dlatego choćby sprowadzono Griffina, więc i taka umowa dla VenVleeta nie zdziwiłaby mnie za bardzo. Ps. Dość już tej przeciętności, dość. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eF. napisał:

Btw jeżeli ten draft okaże się faktycznie przeciętny, to nawet nasz tank mode na nie wiele się zda, bo z gówna bata nie ukręcisz

Mnie opinie, że draft taki czy siaki nie przejmują. Na jakiegoś "pewnego" superstara i tak nie będzie szans ale każdym drafcie można znaleźć i wychować sobie jakieś perełki, nawet na dalszych miejscach. Sekou jest najlepszym ostatnim przykładem. A w super drafcie można z kolei wziąć jakiegoś busta (patrz Milicic). Draft to też taki plus że praktycznie masz człowieka zabukowanego na 9 lat 

3 godziny temu, eF. napisał:

A wiesz jak to u nas jest, ambicje są od dawna spore, dlatego choćby sprowadzono Griffina, więc i taka umowa dla VenVleeta nie zdziwiłaby mnie za bardzo

Na szczęście ostatnio jakby się zmieniło podejście na bardziej realistyczne i perspektywiczne. Mam nadzieję, że to się utrzyma, w lecie się okaże, czy Gores wytrzyma ciśnienie. No i mam nadzieję, że takiego numeru jak Fred za 30 baniek nie wykręcą...

2 godziny temu, ozzy110 napisał:

Tam wywalone w draft. Ważne, że potraficie robić Lakers w wymianach i zgarniacie takie hidden gemy jak Svi :)

A ludzie wtedy zrzędzili, żeśmy Bullocka oddali za jakiś szrot 😀 Kontuzja Kennarda trochę pomogła no i jest coś z niczego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Grzechu napisał:

Jakby ktoś się nudził, właśnie startuje mecz z Nuggets - jedyna okazja w tym sezonie, żeby coś o ludzkiej porze obejrzeć 😀

Myślę, że można sobie ten mecz odpuścić, 28:9 dla Nuggets w połowie 1q :)

edit - dobra, coś tam zaczynają trafiać, Sekou już 10 punktów!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i warto było obejrzeć, zapowiadała się masakra, a o dziwo dosyć szybko straty odrobione, potem wyrównany mecz i wygrana po dogrywce! Jak już wygrywać w tym tankującym sezonie to z dobrymi zespołami jak Nuggets 😀 Drummond przez 3/4 meczu nie istniał ale jakoś odżył w 4 kwarcie, w sumie wszyscy pozostali przyzwoicie wypadli, poza R.Jacksonem - jego chyba najbardziej nie trawię z obecnego składu, dobrze że będzie go można niedługo pożegnać. Detroit Basketbaaaaallll!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepianie sie jacksona, ktory mial 8/18 z gry, przy 6 asystach, i zadnej straty! i najlepszy +/- na parkiecie [przy duzym wolumenie minut]. nieustannie mam beke z temu podobnych, 'c*** wie czym' uzasadnionych, opinii...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kcp78 napisał:

czepianie sie jacksona, ktory mial 8/18 z gry, przy 6 asystach, i zadnej straty! i najlepszy +/- na parkiecie [przy duzym wolumenie minut]. nieustannie mam beke z temu podobnych, 'c*** wie czym' uzasadnionych, opinii...

typek jest tragiczny od tylu sezonów, ze jeden mecz nic nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kcp78 napisał:

czepianie sie jacksona, ktory mial 8/18 z gry, przy 6 asystach, i zadnej straty! i najlepszy +/- na parkiecie [przy duzym wolumenie minut]. nieustannie mam beke z temu podobnych, 'c*** wie czym' uzasadnionych, opinii...

Czyli uważasz, że to był dobry kontrakt z punktu widzenia Pistons hmm? 🙄

Poza bardzo kiepskim zdrowiem, jego głównym problemem jest mocno przerośnięte ego, często chce zostać bohaterem w końcówkach i źle się to kończy. Zobaczymy, co z nim będzie w nowym sezonie, rynek zweryfikuje jego wartość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hennenberg napisał:

Dzięki Reggie - chyba nie zauważyłeś że tank mode is on - to jedyna opcja a nie ściganie PO

Reggie grający o kontrakt to tfu tfu najlepszy na boisku obok Jokica był! W sumie widac jak tej ekipie scorera brakuje, bo jak nie było Rosa jako g2guya to lipa totalna.

Szok i niedowierzanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Grzechu napisał:

Czyli uważasz, że to był dobry kontrakt z punktu widzenia Pistons hmm? 🙄

 

czyli uwazam, ze powinienes nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. to po pierwsze. jax rozegral dzis b. przyzwoite spotkanie, i to jest fakt; zwracam laskawie uwage, ze facet, gdy nic mu nie dokucza [a przypominam, ze ostatnie jego lata w pistons to pasmo kontuzji, gdy mial okresy grania na 'blokadach' czy pomimo infekcji etc.; dla mnie taka postawa zasluguje jeno na szacunek, choc dla niektorych tutaj - 'madrych inaczej' - plucie krwia jest swietnym powodem do kpin], gra solidny basket - dobrze reguluje pace, ma b. przyzwoity a/to, dobrze wypelnia zalecenia trenerow [nie przypominam sobie, by jakikolwiek trener pistons zle wypowiadal sie o tym grajku], czyli to, co z punktu widzenia pg, najwazniejsze...

co do kontraktu jaxa, to uwazam, ze jego umowa miesci sie w widelkach normy [po odrzuceniu skrajnosci, czyli ok. 30% - lacznie - najgorszych i najlepszych, w relacji jakosc-cena, kontraktow]...

 

 

41 minut temu, Grzechu napisał:

Tymczasem nowe plotki się pojawiły przed TD

Luke Kennard has been made available in trade discussions

nie ma, jak fan, ktory jest na biezaco; z kennardem to jest w ogole temat zastepczy, click bait zwykly. przeciez wyraznie powiedziane bylo, ze u nas KAZDY jest 'na handel'...

32 minuty temu, Hennenberg napisał:

otóż nie najlepszy był B. Brown!

bruce, nasz westbrook 2.0 :P ; uprzedzajac 'podsmiec***ki' - porownaniem tym posluzyl sie jeden z bylych trenerow browna...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kcp78 napisał:

czyli uwazam, ze powinienes nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. to po pierwsze

Zdarza ci się napisać jakiś post bez złośliwości lub wulgaryzmów? 😉

 

3 minuty temu, kcp78 napisał:

przypominam, ze ostatnie jego lata w pistons to pasmo kontuzji, gdy mial okresy grania na 'blokadach' czy pomimo infekcji etc.; dla mnie taka postawa zasluguje jeno na szacunek, choc dla niektorych tutaj - 'madrych inaczej' - plucie krwia jest swietnym powodem do kpin

Ale jakich kpin? Po prostu ma poważne problemy ze zdrowiem i jest to obiektywnie istotna wada przy ocenie gracza. Być może powinien dać sobie spokój z zawodowym graniem, jeżeli aż tak się poświęca. Ja zresztą nie kojarzę grania na blokadach czy przy infekcji, ZTCP on ma astmę i to go mocno ogranicza, niezależnie od innych kontuzji. Na chlebek z masełkiem do końca życia już i tak zarobił... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kcp78 napisał:

co do kontraktu jaxa, to uwazam, ze jego umowa miesci sie w widelkach normy [po odrzuceniu skrajnosci, czyli ok. 30% - lacznie - najgorszych i najlepszych, w relacji jakosc-cena, kontraktow]...

w takim razie życzę Tobie extension na takiej samej umowie, będziesz mógł kolejne cztery lata wyzywać ludzi, którzy za nim nie przepadają od "mądrych inaczej"

nawet swojemu fanbejslwi potrafisz pocisnąć, straszny z Cb łupieżca

a RJ gra bardzo spoko rs, szkoda, ze to tylko kilka spotkań i na takiej próbce to i Randy Foye potrafił wygladać legitnie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.