Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Wywód jest jeszcze nieprecyzyjny bo obok cap hołdów masz po drodze jeszcze graczy z draftow którym tez liczysz kasę upfront. Dobra wiadomość to taka ze pistons zmieścili się pod podatkiem w kosztach o 500.000 ale reszta info jest zła. 
 

W lato zapewne 9 graczy zostanie pod kontraktem bo 2 z 3 graczy weźmie PO a to 102.000.000 na start co przy braku PO i dodatkowego zysku właściciela nijak robi miejsce na 36.000.000. Ekipa bez PO średnio kolejny raz będzie chciała „zatankować” graczy pod kurek (tax line) 

w drafcie na razie pistons maja tylko wybór 1rd wiec odliczyć trzeba około 6 mln plus jeżeli skład jest niekompletny to dokładasz 4xminimum w ciemno 

wychodzi mi coś koło 117.000.000 na start  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Moim zdaniem jako playmaker jest dużo lepszy niż jako rim protector.

Dre podaje ale też ma dużo strat (wiem nie zawsze z podań), więc korzyści z jego rozdawnictwa są umiarkowane, co do rim protection jest ono zależne czy wygrał w PS4 czy przegrał, to wybitnie przekłada się na jego grę i zaangażowanie 😜

15 godzin temu, january napisał:

O ile nie ma przekręconego licznika, bo na 19y to nie wygląda:)

Po ostatnich zmianach legislacyjnych w Polsce - zaostrzeniu penalizacji, które odbiły się w krajach UE szerokim echem (we Francji też) przyszło oficjalne potwierdzenie  że licznik Sekou nie kręcony

15 godzin temu, ignazz napisał:

Chodził do paryskiego liceum wiec może nie jest tak złe i go urząd emigracyjny sprawdził ;)

We Francji jest od 2 roku życia, więc raczej nie ma bogatszej historii niż Thon Maker, który na różnych etapach edukacji różnie wypadał wiekowo, no chyba, że w Konakry rodzą się duże dzieci...

 

ups BMF już napisał.... sorry

Gość chyba miał rok jak się przeniósł do Francji, więc raczej ciężko by było.

 
Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

Wychodzi dokładnie tak jak mówisz - 102 mln (+kontrakt dla rookie) licząc kontrakty Morrisa i Drummonda. Więc w sytuacji, kiedy Morris i Dre (w to, że Snell odpuści 12 baniek nie wierze) odpuszczają zwalnia się dodatkowe 32 mln. Czyli wyszłoby wtedy 70 mln na start (+kontrakt dla rookie). Natomiast spadające kontrakty dają mniej więcej te 33 mln. Oprócz tego spada nam w końcu Josh Smith, czyli 5 mln. Tak czy siak nikt nie mówi, że jest kolorowo, heh.

@iglo13

To tylko taki luźny post o tym co nas może czekać w następnym sezonie. I kto mógłby być dostępny na rynku. Dla mnie i tak najważniejszy jest rozwój Sekou. Reszta to tylko dodatki, a dwa awanse do PO w ciągu 10 lat nauczyły mnie pokory, choć chciałbym dożyć czasu, w którym Pistons w końcu się zaczną liczyć heh. 

Btw, z Sekou, Rosem, Drummondem, Kennardem, Brownem, zdrowym Griffinem ciężko będzie o tank...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, eF. napisał:

ale najważnjejsze żeby Doumbouya się rozwijał. No i fajnie by było podpisać dłuższy kontrakt z Woodem.

I ja bym na tym w zasadzie poprzestał, ewentualnie jakieś uzupełnienia składu krótkimi umowami. Dobrych FA będzie teraz jak na lekarstwo, zresztą do Detroit i tak nikt poważny nie przyjdzie bez przepłacania. Ale jest możliwe, że zamiast spokojnie budować przyszłość, będą chcieli jednak wykorzystać ostatnie lata Griffina, przepłacą kogoś i się udupimy na kolejne lata. Kluczowe będą w pierwszej kolejności ruchy z Drummondem, czy uda się go teraz gdzieś wypchnąć, a tutaj póki co cisza na horyzoncie... 

5 godzin temu, Hennenberg napisał:

no i chyba spada nam Josh po tym sezonie

Tak, ZTCP to jest ostatni sezon, kiedy tłoki płacą temu cwaniakowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam to do działu Pistons i pierdolę! Już chwilę temu chciałem Wam powiedzieć, że coś tam sobie rzeźbie z muzyką, ale w sumie miałem to w c***u, bo tutaj ignorancja na twórczość jest całkiem silna. Okej. Dzisiaj (najebałem się trochę, jutro będę pewnie żałować, albo kobieta mi przypomni... będę?!) stwierdziłem, że zapoznam Was z moją pasją, moimi rapami. Sami oceńcie.  Pisałem to na sztywno, a jestem pijany - doceńcie. i tak pewnie zwinę na weekend, GIN & TONIC. SEKOU & DOUMBOUYA. 

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

Wrzucam to do działu Pistons i pierdolę! Już chwilę temu chciałem Wam powiedzieć, że coś tam sobie rzeźbie z muzyką, ale w sumie miałem to w c***u, bo tutaj ignorancja na twórczość jest całkiem silna. Okej. Dzisiaj (najebałem się trochę, jutro będę pewnie żałować, albo kobieta mi przypomni... będę?!) stwierdziłem, że zapoznam Was z moją pasją, moimi rapami. Sami oceńcie.  Pisałem to na sztywno, a jestem pijany - doceńcie. i tak pewnie zwinę na weekend, GIN & TONIC. SEKOU & DOUMBOUYA. 

 

 

 

twe rapsy oceniam tak jak kolana Blake'a Griffina.  Ale nie bierz tego do siebie - ani na  kolanach, ani na rapsach się nie znam, więc mogę się mylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o tym właśnie niedawno mówiłem. W każdym drafcie można wyjąć bardzo ciekawego prospecta i cierpliwie czekać na jego rozwój. Parę stron temu eF. podszedł do moich słów sceptycznie (coś w stylu, że raczej nie liczy w Detroit na takie rzeczy), a dzisiaj (po kilku spotkaniach, gdzie Doumbouya wreszcie dostał swoją szansę) się zachwyca Sekou i już zaczyna wierzyć w lepsze jutro :P

Nie można wierzyć, że za rok, dwa, trzy Pistons zanotują kolejne db/bdb wybory w drafcie i wreszcie ta przyszłość zacznie się zdecydowanie lepiej klarować? ;)

.......... 

Btw. Dziwiłem się mocno, że Sekou poszedł w drafcie poza loterią (skauci nie docenili chłopaków z Europy, z tego draftu, bo Goga też poszedł niżej niż przypuszczałem). Chłopak wygląda świetnie pod względem fizycznym, a koszykarsko też ma fajne cechy, co już zaczyna pokazywać. Pierwszy raz go widziałem na jakiś skrótach z eurobasketu u18, gdzie grał z dwa lata starszymi od siebie, a wyróżniał się w tym otoczeniu. Jeden z lepszych punktujących turnieju. On wtedy razem z Frankiem (notabene mvp turnieju) poprowadzili Francję do mistrzostwa i Sekou trafił do najlepszej piątki turnieju. Minęły 3 lata i gość pokazuje, że nieprzypadkowo jest w tym miejscu, w którym jest. No i miejmy nadzieję, że będzie robił regularne postępy. 

 

ps. Wood swoją grą pokazuje, że warto w niego inwestować i oby FO Tłoków go latem podpisał na dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rw30 napisał:

 

 

twe rapsy oceniam tak jak kolana Blake'a Griffina.  Ale nie bierz tego do siebie - ani na  kolanach, ani na rapsach się nie znam, więc mogę się mylić. 

No i fajno. Jak jesteś głuchy to i dźwięk połamanych kolan będzie niesłyszalny. Tak swoją drogą to żałuje, że to tutaj wrzuciłem. Mądry człowiek na trzeźwo. :D

edit - zróbmy tak, ja usunę swój post, Ty usuniesz swój i zapomnimy o całym wydarzeniu hehehe / deal? 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Braveheart22 napisał:

No i o tym właśnie niedawno mówiłem. W każdym drafcie można wyjąć bardzo ciekawego prospecta i cierpliwie czekać na jego rozwój. Parę stron temu eF. podszedł do moich słów sceptycznie (coś w stylu, że raczej nie liczy w Detroit na takie rzeczy), a dzisiaj (po kilku spotkaniach, gdzie Doumbouya wreszcie dostał swoją szansę) się zachwyca Sekou i już zaczyna wierzyć w lepsze jutro :P

Nie można wierzyć, że za rok, dwa, trzy Pistons zanotują kolejne db/bdb wybory w drafcie i wreszcie ta przyszłość zacznie się zdecydowanie lepiej klarować? ;)

.......... 

Btw. Dziwiłem się mocno, że Sekou poszedł w drafcie poza loterią (skauci nie docenili chłopaków z Europy, z tego draftu, bo Goga też poszedł niżej niż przypuszczałem). Chłopak wygląda świetnie pod względem fizycznym, a koszykarsko też ma fajne cechy, co już zaczyna pokazywać. Pierwszy raz go widziałem na jakiś skrótach z eurobasketu u18, gdzie grał z dwa lata starszymi od siebie, a wyróżniał się w tym otoczeniu. Jeden z lepszych punktujących turnieju. On wtedy razem z Frankiem (notabene mvp turnieju) poprowadzili Francję do mistrzostwa i Sekou trafił do najlepszej piątki turnieju. Minęły 3 lata i gość pokazuje, że nieprzypadkowo jest w tym miejscu, w którym jest. No i miejmy nadzieję, że będzie robił regularne postępy. 

 

ps. Wood swoją grą pokazuje, że warto w niego inwestować i oby FO Tłoków go latem podpisał na dłużej. 

Jeśli Wood się zgodzi na 10/12 mln to nic tylko go podpisać, a Sekou w przyszłości (sorry Morant) powinien być najlepszym graczem tego draftu. :)

I tak prawdę mówiąc, to właśnie Doumbouya jest w stanie sprawić, że Pistons zaczną się w końcu liczyć. On + Kennard, Brown, kolejne prospecty z draftu, i można coś w Detroit zbudować sensownego. Natomiast na tym etapie z Pistons jest taki problem, że to za dobry team na tankowanie, ale za słaby na coś więcej jak 7-8 seed i wypad w pierwszej rundzie PO. Jednakże trzeba wierzyć, że zarząd to ogarnie, bo co jak co, ale Detroit zasługuję na dobrą drużynę w NBA. Choć też dużo zależy od Griffina, ale ja przestałem w niego wierzyć. Trzeba się przemęczyć te dwa sezony (w 2021 roku Blake zgarnie 39 mln), a do tego czasu liczyć na rozwój przede wszystkim Sekou i Kennarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, eF. napisał:

Wrzucam to do działu Pistons i pierdolę! Już chwilę temu chciałem Wam powiedzieć, że coś tam sobie rzeźbie z muzyką, ale w sumie miałem to w c***u, bo tutaj ignorancja na twórczość jest całkiem silna. Okej. Dzisiaj (najebałem się trochę, jutro będę pewnie żałować, albo kobieta mi przypomni... będę?!) stwierdziłem, że zapoznam Was z moją pasją, moimi rapami. Sami oceńcie.  Pisałem to na sztywno, a jestem pijany - doceńcie. i tak pewnie zwinę na weekend, GIN & TONIC. SEKOU & DOUMBOUYA. 

 

sorry ale musi przetrwac dla potomnych . swego czasu user ronnieartestics tez gdzies wrzucal swoje poematy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cvbe

Dzięki za dobre słowo. Traktuję to jako zajawkę, nie szukam fejmu na siłę. Ogólnie parę koncertów się zagrało, numery się nagrywa w półprofesjonalnym studiu, czasem coś się pofristajluje z ekipą itd. Zajaweczka. Swoją drogą - nabzdryngoliłem się wczoraj solidnie ginem i nie wiem co mnie podkusiło, żeby tutaj wrzucać swój numer, hehe. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, eF. napisał:

 

edit - zróbmy tak, ja usunę swój post, Ty usuniesz swój i zapomnimy o całym wydarzeniu hehehe / deal? 

 

nie ma c**ja, głównie własnie po to cytowałem / komentowałem żeby nie zginęło, tak jak mówiłem - na rapsach się nie znam.  Ew. mogę zmienić swój komentarz na 'spoko, dobre rapsy' albo coś, bez różnicy,  ale usunąć nie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rw30 napisał:

 

nie ma c**ja, głównie własnie po to cytowałem / komentowałem żeby nie zginęło, tak jak mówiłem - na rapsach się nie znam.  Ew. mogę zmienić swój komentarz na 'spoko, dobre rapsy' albo coś, bez różnicy,  ale usunąć nie :P 

Jeszcze sobie polajkujcie i wrzućcie coś na insta i itp i  będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to tylko Hawks, ale w takiej dyspozycji Pistons pokonali by każdą drużynę w lidze. 136:103, 59% z gry, 47% za trzy. MIAZGA. 💪

Na wyróżnienie zasługują -

Rose (27p/9a, 12/17 z gry w 27min), Mykhailiuk (25p, 9/11 z gry), Drummond (16p/17r/5s), Morris (22p, 7/10 z gry), Wood (10p/7r/3b w 16min). 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.