Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, eF. napisał:

Fajnie, że są jeszcze jacyś fani Pistons. 💪

No, wielu to ich u nas pewnie nie ma... 🙄

Jestem kibicem Pistons od czasów bad boys i tkwię w tym nadal, mimo że od ponad dekady jest nędza. Dobrze chociaż, że udało się teraz rozwinąć kilku młodych z jakimiś tam perspektywami, do tego odbudowany Rose, podoba mi się też Wood. Szkoda, że Blake tak słabuje ze zdrowiem. No i Drummond, do którego już straciłem cierpliwość i wolałbym, żeby go przehandlowali, ale to mało prawdopodobne, bo Gores miał do niego zawsze słabość a po drugie raczej nikt nie zaoferuje dobrego "zwrotu" za niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kcp78

Aha, czyli Doncić nie jest taki dobry, to po prostu przewaga wzrostu powoduje, że robi takie liczby? Ok.

Gdyby od tych warunków fizycznych tyle zależało, to Muresan byłby GOAT'em. Doncić to zaawansowany technicznie gracz, ze znakomitą wizją parkietu, a tego warunki fizyczne nie dają, sorry.  I nie rób z niego big mana, bo Luka często gra też na SF, gdzie biegają goście pokroju Isaaca (211cm), a nadal ciężko go zatrzymać. I nie rób z niskich graczy leszczy, bo taki Smart (190cm) jest w stanie bronić nawet PF'ów rywala. Doncicia się po prostu nie da zatrzymać. Eot.

@Grzechu

Nad Drummondem to ja bym się zastanowił na Twoim miejscu, bo gra naprawdę dObry sezon, ale nie ma graczy nietykalnych w tej ekipie, więc można to rozważyć. Jednakże nie widzę na rynku nikogo kto by zaoferował tyle aby obie strony były zadowolone, a Dre tani nie będzie. Jak już kogoś sie pozbyć to Griffina, niestety na ten czas to jest niewykonalne. Blake sam sie zaorał, a przy okazji zajebał nam salary. Jak pisałem wyżej, oby wrócił do formy...

Za to Christian Wood to miłe zaskoczenie. Może teraz dostanie trochę więcej minut.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eF. napisał:

Nad Drummondem to ja bym się zastanowił na Twoim miejscu, bo gra naprawdę dObry sezon

Wkurza mnie jego słaba psycha, jest za miękki, zwłaszcza jak na tradycje bad boys. Straciłem wiarę jak jakiś czas temu Embiid ogłosił, że ma "domek w jego głowie" i Drummond się rozsypał. Na początku można było tolerować, że jest dzieciuchowaty, ale po tylu latach w lidze powinien mieć już coś tam pod kopułą nastawione...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grzechu napisał:

Wkurza mnie jego słaba psycha, jest za miękki, zwłaszcza jak na tradycje bad boys. Straciłem wiarę jak jakiś czas temu Embiid ogłosił, że ma "domek w jego głowie" i Drummond się rozsypał. Na początku można było tolerować, że jest dzieciuchowaty, ale po tylu latach w lidze powinien mieć już coś tam pod kopułą nastawione...  

A wiesz czemu tak jest? Bo w Pistons robią z niego usilnie pierwszą/drugą opcję, a to byłby elitarny roles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kcp78 napisał:

gosciu, wez sobie odpusc juz. znowu dobudowujesz swoje 'przemyslenia' do oryginalnych wypowiedzi, i oczekujesz, ze bede z toba dyskutowac. pogadaj sobie do liustra, skoro tak lubisz 'filozofowac'. eot...

No k**** typie, bo inaczej nie mogę już... Piszesz o warunkach fizycznych to Ci odpowiadam, a Ty wyjezdzasz z jakimś belkotem. Dramat. Dziwne, żeby nie korzystać ze swoich warunków,  ale nie w tym tkwi siła Doncica, a Ty albo palisz głupa, albo tego nie dostrzegasz i jeszcze ze mnie chcesz zrobić idiotę. God damn! 🙄

@Grzechu

Millsap to elitarny roles, ma wielki kontrakt, a jest wart każdego dolara. Problem Pistons jest od lat znany - źle dobrany roster. Dlatego nie raz Drummond musi grać jak Embiid, ale Dre to nie Biid. Jego rola powinna być inna. Jak dla mnie, Drummond to bardzo wartościowy gracz, ale zauważ, że on nigdy nie miał w rosterze konkretnego PG. Taki Center jak on powinien żyć z podań, a z tym to u nas różnie bywa. Sam niekiedy musi rozgrywać. Poza tym, imponuje mi to jak sie rozwinął przez ostatnie dwa lata. Z 40%ft podniósł się do 63%. Poprawił się w asystach, zbiórkach - co jest chore, zważywszy na to, że już wcześniej był elitą. Jest czołówką na skalę ligi w przechwytach, blokach. Innymi słowy, Dre jest całkiem zajebisty, ale w Pistons chyba nie mogą zrozumieć, że nigdy nie będzie dobrą pierwszą opcją. Gdyby trafił do konkretnej organizacji to jestem pewien, że zyskał by dużo w oczach innych. Ja ciągle się łudzę, że Pistons w końcu staną się tą konkretną, heh.

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz banalow, chlopie, bo oczywistym jest, ze kazdy korzysta ze swoich 'przewag'. kontekst wypowiedzi byl inny, i gdybys cechowal sie odpowiednia doza inteligencji, to bys go wlasciwie odczytal. ale widze, ze musze napisac to w sposob b. doslowny, czyli wyjasnic, jak chlopu na rowie. doncic - jak paru innych topowych grajkow w nba - ma przewage fizycznosci nad wiekszoscia swoich oponentow. tylko tyle, i az tyle. i to jest powod, dla ktorego zdecydowanie bardziej cenie grajkow - i chyba mam do tego prawo, nie sadzisz?! - ktorzy takiego rodzaju 'przewagi' nie maja. kumasz to, chlopie?!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ty nie rozumiesz co się do Ciebie pisze, lol. Jak dla mnie to możesz cenić nawet Reggie Jacksona, spoko.

btw ------------------------------------------->

Godzinę temu, eF. napisał:

Gdyby od tych warunków fizycznych tyle zależało, to Muresan byłby GOAT'em. Doncić to zaawansowany technicznie gracz, ze znakomitą wizją parkietu, a tego warunki fizyczne nie dają, sorry.  I nie rób z niego big mana, bo Luka często gra też na SF, gdzie biegają goście pokroju Isaaca (211cm), a nadal ciężko go zatrzymać. I nie rób z niskich graczy leszczy, bo taki Smart (190cm) jest w stanie bronić nawet PF'ów rywala. Doncicia się po prostu nie da zatrzymać. Eot.

Dasz radę, wyciągniesz z tego coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, eF. napisał:

Jak dla mnie, Drummond to bardzo wartościowy gracz, ale zauważ, że on nigdy nie miał w rosterze konkretnego PG

No nie miał przez ostatnie lata, ale teraz w sumie trochę ma (Rose) i do tego są w końcu trójki na dobrym poziomie 😉 No nic, pewnie i tak Drum zostanie, bo Pistons nie mają za bardzo wyjścia 

Jutro Wizards w domu, zobaczymy co będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jennings oddawał po 9 trójek w meczu zanim to stało się codziennością, heh. Ja bym napisał tak, Jennings miał momenty, ale overall to był tylko niezły gracz, który nie do końca spełnił oczekiwania. Choć zapewne był najlepszym pg z jakim miał okazję zagrać Dre (nie liczę Róży). Tylko zagrał w Pistons jakieś 140 meczów w 2,5 roku, trochę mało. Za to przed nim na pg grał taki as jak Brandon Knight. Po Jenningsie nadeszła era Reggie J, który miał jeden naprawdę udany sezon. Następne sezony to sinusoida. Także jak widziecie sama elita na tej pozycji grała z Drummondem.  Sama elita.

Ps. Middletona szkoda do dziś, a to już tyle lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzechu napisał:

No niestety Jennings jak już się rozkręcił, to się zaraz rozsypał 🙄

A dodatkowo tłoki oddały za niego Middletona... tym większa porażka

musieli oddac 'cos wartosciowego'. dla mnie ten deal byl korzystny dla obu stron...

kontuzja jenningsa byla wybitnie pechowa. nieatakowny, po zdobytych punktach probowal przejsc do pressingu...i c*** bombki strzelil :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie porażki u siebie (Wizards, Raptors) i bilans 11-17. Nie jest kolorowo, ale nie o tym chciałem. 

16p/4r/3a - statsy Kennarda? Otóż nie, to są liczby mierzącego 206 cm, ważącego 115 kg Griffina. A jak dodamy do tego skuteczność - 37% z gry, 27% za trzy, 78% ft, to wyjdzie nam obraz nędzy i rozpaczy, który pobiera z kasy klubu ponad 30 mln rocznie. To jaki zjazd zalicza ten zawodnik jest wręcz przerażający.

Ortg - 99, drtg - 114, jest minusowy w ataku i w obronie, TS na poziomie 49%. Zdecydowanie najgorszy zawodnik Pistons w tym sezonie, ehhh. Przykro się na to patrzy, a taki Griffin jest nietrejdowalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Blake wygląda fatalnie fizycznie, ledwie biega i praktycznie nie odrywa się od parkietu. Nie wygląda to dobrze skoro już na tym etapie sezonu kolana mu tak wysiadły 

Co do Drummonda, obejrzałem skrót meczu z Raptors i wniosek taki, że w drugiej połowie Ibaka robił co chciał, a Drum w ataku pod koszem jak zwykle jakieś dziwne manewry i te swoje pseudo-haki, które można pięknie czapować... Jako pierwsza opcja kompletnie się nie nadaje, a bez Blake'a w formie tłoki nie mają żadnej alternatywy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzechu napisał:

Niestety Blake wygląda fatalnie fizycznie, ledwie biega i praktycznie nie odrywa się od parkietu. Nie wygląda to dobrze skoro już na tym etapie sezonu kolana mu tak wysiadły 

Co do Drummonda, obejrzałem skrót meczu z Raptors i wniosek taki, że w drugiej połowie Ibaka robił co chciał, a Drum w ataku pod koszem jak zwykle jakieś dziwne manewry i te swoje pseudo-haki, które można pięknie czapować... Jako pierwsza opcja kompletnie się nie nadaje, a bez Blake'a w formie tłoki nie mają żadnej alternatywy  

'pseudo-haki' drummonda zazwyczaj laduja w koszu...

 raps swietnie podwajali blake'a i/lub drummonda, ale przegralismy to glownie przez rzuty dystansowe, ktore nam w ogole nie siedzialy, a toronto, wrecz przeciwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kcp78 fakt, Drum w statach skuteczność miał dobrą, cóż poradzę, że mnie zaczął wkurzać i widzę głównie jego wady. Chętnie bym zobaczył jakąś wymianę z jego udziałem, może to efekt zmęczenia po tylu ostatnich beznadziejnych latach i braku perspektyw z tym co jest teraz na stanie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.