Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

uwielbiam te pi****lenie, szkoda, że nawet sam nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatnio miałem z kimś konflikt tutaj (nie licząc pewnego fana Pistons), co chwilę wpierdalasz się w dyskusję, obrażając mnie, a potem liczysz na dystans z mojej strony

szczyt cymbalstwa 

Ja to widzę tak. Wchodzę sobie na forum o baskecie i widzę jak po raz kolejny w jakimś temacie bojówka Jokica toczy batalie z jakimś userem. Podsumowuje to szybciutkim obrazkiem, że chyba śpicie z nim w jednym łóżku(teraz wiem, że przegiąłem z dekoracjami). Nawet przez myśl nie przeszło mi, że ktoś odbierze coś takiego jako personalny atak i weźmie to na poważnie. Ty reagujesz na to wyzywaniem mnie od dzbanów i cymbałów i chętnie byś mnie banował, drugi kolega piszę coś o zemście WTF ?. Kiedyś przekręcałeś mój nick i rzuciłeś jakąś inwektywą jak porównałem Jokica do Jabby o ile dobrze pamiętam. No hard feelings nie będę się napinał przez kabelek bo jakiś superstar na enbiej mnie wyzywa za to, że dla żartu atakuje jego ulubionego gracza. Jako, że sam lubisz pisać prowokacyjnie, prześmiewczo i generalnie uważasz się za alfe i omege w temacie koszykówki to wiedz, że taka postawa ma drugą stronę medalu i są ludzie, którzy nie biorą tego wszystkiego, aż tak poważnie. 

29 minut temu, rw30 napisał:

Do Jokicowców: jak napisano kiedyś w mądrej książce: what you reap is what you sow

To jest idealne podsumowanie. No chyba nie jestem jedyny na tym forum, który tak to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wystarczy napisać tylko Jokić w jakimkolwiek temacie nawet bez większego kontekstu i już się gównoburza robi a ci, którzy głównie ją nakręcają i próbują śmieszkować nie mają potem ni ch$@a dystansu gdy ktoś ich własną bronią atakauję. Weźcie zluzujta, bo wam majty w końcu je#!ą na dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ttr napisał:

Jako, że sam lubisz pisać prowokacyjnie, prześmiewczo i generalnie uważasz się za alfe i omege w temacie koszykówki to wiedz, że taka postawa ma drugą stronę medalu i są ludzie, którzy nie biorą tego wszystkiego, aż tak poważnie. 

tak, bo wszyscy tutaj wiedzą jakim to niebywałym expertem jestem i zresztą powtarzam to na każdym kroku :D

niesamowite czego to się człowiek o sobie nie dowie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ tu jest pięknie, aż miło poczytać do kawki ❤️

Co do meczu z Donciricks... jedynym który się stawił ne mecz był Drummond. W pierwszej połowie był nie do zatrzymania (20/10, 9/10 z gry) i dzięki temu byliśmy w grze. Natomiast w drugiej zostaliśmy zniszczeni jak jakiś Najman. Seth Curry był kapitalny (28p), nawet Porzingis się przebudził po słabiutkiej pierwszej połowie. A u nas po staremu, czyli wpierdol w 3q i do domu.  No ale jeśli nasi strzelcy byli Westbrookami przez większość meczu, to tak się to musiało skończyć. 

Griffin nadal wygląda jak Taj Gibson z Knicks, a Doncić jak TOP3 sezonu, damn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmialiście się z Luki to wam wyfasolil z liścia. Co do grafiki myśle ze nie ma tam nic obraźliwego i gdyby np Pop oddał DDR i zaczął grać White Murray Walker zamiast tych pupilków Mills Belli to mogę mieć nawet takie łóżkowy awatar czy to z Popem czy Gayem czy innym LMA. Wiec się chłopaki akurat o to nie obruszajcie a wiem ze wielokrotnie smoku strzeliłeś humorem i wasza ekipa poczucie i dystans ma. To ze nikt inny nie może dotykać Joka to forum rozumie i od roku tej krytyki jest dużo mnuej. Przecież pamiętacie czasy gdy będąc razem z Nurkiem były głosy którego z nich powinni odpuścić. 

Bardziej mnie boli w tej grafice niedopracowanie niż sam przekaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, eF. napisał:

 

btw, Jokić gra taki sezon, że nietykalność powinna być zakazana, period

przecież to Ty pisałeś po pierwszych meczach vs Spurs, że Jokić nie nadaje się na lidera, bo po chwili przepraszać i robić mu laskę w co jednym poście

to, że Gruby jest overrated słyszałem jeszcze na początku kwietnia, nietykalność nigdy się nawet nie zaczęła, ale spoko, ciśniemy dalej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież to Ty pisałeś po pierwszych meczach vs Spurs, że Jokić nie nadaje się na lidera, bo po chwili przepraszać i robić mu laskę w co jednym poście

to, że Gruby jest overrated słyszałem jeszcze na początku kwietnia, nietykalność nigdy się nawet nie zaczęła, ale spoko, ciśniemy dalej

 

Laskę powiadasz? Przecież to Wy podnosicie jego bebzol tylko po to by bawić się jajami all the time.

A chwaliłem, bo zagrał świetne PO. W przeciwieństwie do niektórych doceniam dobrą grę. W tym sezonie jest trochę inaczej, to czemu mam o tym nie napisać? Można sie śmiać tylko z Drummonda, tak? Not in my house hombre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o Drummondzie słowa nie napisałem, mało tego uważam, że jest trochę niesprawiedliwie postrzegany, gra dobry sezon w którym brakuje mu wsparcia

a to, ze go nie lubię od zawsze, to nie jest uprzedzenie, po prostu na przestrzeni kariery częściej rozczarowywał (PO) co przy jego zarobkach powoduje takie a nie inne odbieranie jego osoby

8 minut temu, eF. napisał:

Laskę powiadasz? Przecież to Wy podnosicie jego bebzol tylko po to by bawić się jajami all the time

raczej broniliśmy go wytykając ignorancje tym, którzy patrząc na niego widzą najpierw grubasa, ale dostał w pełni zasłużony 1st all-nba i jakoś wszystko ucichło

a za ten sezon nikt go z nas specjalnie nie chwalił, mało tego sam napisałem nie jedne gorzkie zdanie o tym jak zawodzi oczekiwania, szkoda, że to wszystko jest parą w gwizdek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja o Drummondzie słowa nie napisałem, mało tego uważam, że jest trochę niesprawiedliwie postrzegany, gra dobry sezon w którym brakuje mu wsparcia

a to, ze go nie lubię od zawsze, to nie jest uprzedzenie, po prostu na przestrzeni kariery częściej rozczarowywał (PO) co przy jego zarobkach powoduje takie a nie inne odbieranie jego osoby

raczej broniliśmy go wytykając ignorancje tym, którzy patrząc na niego widzą najpierw grubasa, ale dostał w pełni zasłużony 1st all-nba i jakoś wszystko ucichło

a za ten sezon nikt go z nas specjalnie nie chwalił, mało tego sam napisałem nie jedne gorzkie zdanie o tym jak zawodzi oczekiwania, szkoda, że to wszystko jest parą w gwizdek

 

No dobra, wybroniłeś się.

W takim razie zwracam honor i zostawmy Jokicia w temacie Denver, gdzie jego miejsce.  👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenne zwycięstwo w Houston i to bez Drummonda w składzie, brawo!

Derrick Rose jest w formie, w 4q ogrywał Hardena bez większych problemów i dzięki temu zapewnił nam spokojne zwycięstwo mimo 'delikatnych' kłopotów w końcówce. Co do 'Brody', jako że chwilę wcześniej miałem okazję zobaczyć Doncicia przeciwko Pistons to muszę stwierdzić, że Luka zaprezentował się o wiele lepiej. Jego drużyna miała flow czego nie można powiedzieć o Houston. To przetrzymywanie pomarańczowej, słabiutka obrona i rzuty na siłę, ugh. Imo chyba jednak Doncić>Harden w tym sezonie. Niech wraca szybko do zdrowia.

Wood, Kennard, Morris, Brown (świetny w def) - wszyscy na duży plus. Natomiast Blake Griffin wygląda jak własna parodia. Nie wiem co się stało z tym graczem, ale jest po prostu fatalnie. Najgorszy gracz Pistons ostatnimi czasy, ale mam nadzieję, że ta kontuzja nie jest zbyt poważna, a Blake w końcu wróci do formy. GO PISTONS!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

Cenne zwycięstwo w Houston i to bez Drummonda w składzie, brawo!

Derrick Rose jest w formie, w 4q ogrywał Hardena bez większych problemów i dzięki temu zapewnił nam spokojne zwycięstwo mimo 'delikatnych' kłopotów w końcówce. Co do 'Brody', jako że chwilę wcześniej miałem okazję zobaczyć Doncicia przeciwko Pistons to muszę stwierdzić, że Luka zaprezentował się o wiele lepiej. Jego drużyna miała flow czego nie można powiedzieć o Houston. To przetrzymywanie pomarańczowej, słabiutka obrona i rzuty na siłę, ugh. Imo chyba jednak Doncić>Harden w tym sezonie. Niech wraca szybko do zdrowia.

Wood, Kennard, Morris, Brown (świetny w def) - wszyscy na duży plus. Natomiast Blake Griffin wygląda jak własna parodia. Nie wiem co się stało z tym graczem, ale jest po prostu fatalnie. Najgorszy gracz Pistons ostatnimi czasy, ale mam nadzieję, że ta kontuzja nie jest zbyt poważna, a Blake w końcu wróci do formy. GO PISTONS!

mavs maja lepszy roster [przede wszytskim rolesow] i lepszego trenera. period!...

griffin nie jest w pelni zdrow. pytanie, czy powinien w takiej sytuacji grac. koniec koncow, dobre zawody rozagral 4-5 razy [na 14 wystepow]. jak na lidera, zdecydowanie za malo!...

ciezko kogos po tak zacnym team effort wyroznic [bodaj 7 grajkow z dwucyfrowa zdobycza, w tym 2 z dd], ale warto odnotowac kolejny bdb wystep snella. b. solidny w defensywie, trafial wazne trojki, oby tak dalej!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kcp78

Piszesz tak tylko dlatego, że dla Ciebie (jak sam stwierdziłeś) Doncić to freak jak Giannis, a nie koszykarz, co jest tezą niepoważną. Doncić to przede wszystkim technika i spryt. Dallas bez niego nie biłoby się o rozstawienie w PO, a zapewne o dobry pick w drafcie. Nie wiem czym Cię zachwycił Harden w meczu z nami, że tak go bronisz przed Luką, ale wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu kiedy młodzian go wyprzedzi w hierarchii. Co do supportu to ciężko powiedzieć. Drugą opcją w Dallas jest człowiek, który rzuca na 39% z gry, a w s5 bryluje wyśmiewany przez wielu THJ.  :)

Co do Griffina... żaden z niego lider w tym sezonie. Jeśli ma tak być dalej to może lepiej jak odpocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, eF. napisał:

@kcp78

Piszesz tak tylko dlatego, że dla Ciebie (jak sam stwierdziłeś) Doncić to freak jak Giannis, a nie koszykarz, co jest tezą niepoważną. Doncić to przede wszystkim technika i spryt. Dallas bez niego nie biłoby się o rozstawienie w PO, a zapewne o dobry pick w drafcie. Nie wiem czym Cię zachwycił Harden w meczu z nami, że tak go bronisz przed Luką, ale wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu kiedy młodzian go wyprzedzi w hierarchii. Co do supportu to ciężko powiedzieć. Drugą opcją w Dallas jest człowiek, który rzuca na 39% z gry, a w s5 bryluje wyśmiewany przez wielu THJ.  :)

 

co ty za bzdury wypisujsz, ef?! pokaz, w ktorym miejscu 'bronie hardena' lol [jesli moje opinie dot. rosteru i coacha mavs uznajesz za 'bronienie hardena', to tak...'bronie' go (lol)! i nigdy nie napisalem, ze doncic nie jest 'koszykarzem'. interpretujesz sobie w sposob calkiem dowolny moja slowa, po czym probujesz - na bazie takich, de facto, nad-interpretacji - ze mna dyskutowac. ogarnij w koncu kuwete, ef., bo zal cie czasem czytac...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie pozdrawiam fanów Pistons! 😀 

Wczorajszy win z Rockets to spora niespodzianka, tym bardziej że bez teoretycznie dwóch najlepszych graczy... A może właśnie dlatego? 

Blake w tym sezonie wygląda strasznie słabo, mam nadzieję że się jeszcze podniesie, ale widać, że kolana już nie te co kiedyś i IMO perspektywy są niestety kiepskie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, eF. napisał:

 

No to jak to jest? :D

btw Doncić - 200cm, LeBron - 206cm, Magic - 206 cm, a Boban - 226cm i c*** z tego, lol

 

 

srak to. i nie 'c*** z tego', bo wszyscy w/w korzystaja mocno ze swych wyjatkowych, fizycznych wlasciwosci. podobnie masz np z siakamem, z tym, ze ten case jest inny, bo on ma zajebista kondycje. i nie rznij glupa, bo slabo ci to wychodzi...

 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.