Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Koelner napisał:

podsumowanie sezonu Detroit Pistons

Porzingis na pierwszym kroku do środku mija Griffina i wpierdala postera nad Drummondem.

Bad Boy Bad Boys what you gonna do when we come for you

 

Godzinę temu, eMeS napisał:

Charles Barkley on the Pistons playing in Mexico "Hurry up & get that wall up so they dont come back 😁😁

To chyba będzie mój nowy, ulubiony temat na forum ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba nie tylko internet, nie jesteśmy już tutaj wszyscy anonimowi

tak w ogóle to jeśli chodzi o szanowanie się to bardziej bym to rozpatrywał od strony poświęcania 15 minut, żeby dostać jednego lajka (od Koelnera w dodatku) - przecież to forumowy ekwiwalent minimalnej krajowej xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to miało być czysto humorystyczne, ale chyba nie wyszło. Co przelało szalę goryczy ? Logo Brazzers czy ułożenie na wyrku ? Wrażliwy ten gang Jokica więc trzeba uważać !

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie jesteś w kręgu moich dobrych znajomych, abym silił się na taki dystans, wyłapiesz w palnik kiedyś za takie heheszki, to może zrozumiesz

Patrząc jak szydzisz tutaj z wielu userów i w jakim tonie się wypowiadasz mogę się tylko śmiać z takich pouczeń 😀 Ten obrazek nie miał nawet na celu żadnego ataku więc byłbym skłonny przeprosić jeśli faktycznie Cie to uraziło , ale wjechał "dzban" i jakieś pitu pitu o "wyłapaniu w palnik" więc sobie daruje. Typowy przykład gościa, który kręci beke z innych na lewo i prawo mając się za bóg wie kogo, a jak role się odwracają to wychodzi co i jak. Smutne i śmieszne jednocześnie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ttr napisał:

 

Patrząc jak szydzisz tutaj z wielu userów i w jakim tonie się wypowiadasz mogę się tylko śmiać z takich pouczeń 😀 

uwielbiam te pi****lenie, szkoda, że nawet sam nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatnio miałem z kimś konflikt tutaj (nie licząc pewnego fana Pistons), co chwilę wpierdalasz się w dyskusję, obrażając mnie, a potem liczysz na dystans z mojej strony

szczyt cymbalstwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ttr napisał:

Kurde to miało być czysto humorystyczne, ale chyba nie wyszło. Co przelało szalę goryczy ? Logo Brazzers czy ułożenie na wyrku ? Wrażliwy ten gang Jokica więc trzeba uważać !

 

 

luzik, przypuszczam że 99% postronnych użytkowników forum nie ma Ci tego obrazka za złe / nie uważa go za przesadnie offensive.

 

Do Jokicowców: jak napisano kiedyś w mądrej książce: what you reap is what you sow

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.