Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nuggets bez Jokica bronią dużo lepiej niż z Nim.

co znaczy 'dużo'?

A Plumlee czymś za te dolary musi odpracować (za decision making z piłką na pewno mu nie płacą xD)

1 minutę temu, kcp78 napisał:

ale jak to?! - czyli, ze majac obok siebie all stara, przyszlego all stara [murraya] i najlepszego second unit centra jok 'druzynowo' wyglada lepiej?! :P hm...

Harrell ani Cody Zeller (to tak na szybko, pewnie jeszcze kilku by się znalazło) nie grają przecież w Nuggets :( 

a od kiedy Jok gra w Nuggets to tylko on tam grał w all star :) (nie ma więc takich luksusów jak Dre) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

co znaczy 'dużo'?

A Plumlee czymś za te dolary musi odpracować (za decision making z piłką na pewno mu nie płacą xD)

Dużo to dużo. Różnica jest po prostu zauważalna.

Złe decision making Plumlee? Mam wrażenie, że z jego podań w tym sezonie można by zrobić lepsze highlights niż z Jokica. Chyba, że coś innego masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Zresztą o czym my rozmawiamy. Tradycyjny manerw Malone w czwartych kwartach to w w obronie Jokic wędrujący na ławkę. Ma momenty, chociażby w PO wyglądał dość kozacko, ale Plumlee to spory upgrade nad Nim po tej stronie.

nie mądraluj bo zaraz będę musiał przypomnieć sobie linki do on offów :P 

a bardzo bym tego nie chciał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

co znaczy 'dużo'?

Tracą 1,4 pkt na 100 posiadań więcej, tyle znaczy dużo. :) 

Jokić jest średni w obronie i ma swoje ograczenia, ale nie robi dramatu, żeby go za to jakoś krytykować, przynajmniej w regularze (jak w playoffach trafią na takich Rockets albo Lakers to inna sprawa), zwłaszcza 1 on 1 na luzie ustoi tym Embiidom i Aldridge'om, w czasach bardziej stacjonarnej defensywy byłby pewnie nawet trochę lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nie mądraluj bo zaraz będę musiał przypomnieć sobie linki do on offów :P 

a bardzo bym tego nie chciał!

Słabo wygląda w on/off, bo gra w fatalnych lineupach.

Rok temu każdy cmokał nad ławką Nuggets, a teraz? Stawiam, że jedna z pięciu najgorszych w lidze. I to mimo bardo dobrego Masona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dużo to dużo. Różnica jest po prostu zauważalna.

Złe decision making Plumlee? Mam wrażenie, że z jego podań w tym sezonie można by zrobić lepsze highlights niż z Jokica. Chyba, że coś innego masz na myśli.

Czyli dużo wg osobistej skali Marcusa xD. Aha. To już nie potrzebuję tych linków jednak, będę z tym żyć!

Plumlee oddający piłkę w przeciągu sekundy/dwóch - spoko

Plumlee z piłką w rękach dłużej niż dwie sekundy - 75% szans na stratę / kartofla niedolota (25% zostawiam bo czasem to jakimś cudem wpadnie, albo przyfarci się z gwizdkiem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

w koszykówce

No tak, no to już wszystko jasne. Przekonałeś mnie. xD

12 minut temu, julekstep napisał:

O ile za atak Jokic jest słusznie tyrany (ze względu na to co umie i powinien grać) o tyle dopieprzanie się do obrony startującego centra z drużyny z drugim najlepszym DRTG to wyższa szkoła jazdy....albo po prostu:

 

Aha, czyli DRTG drużyny oznacza tyle, że Jokić jest świetny w obronie? Lol, tam nawet Barton wygląda świetnie. 

 

A zresztą... zostawmy już 'Pączka" w spokoju, niech dalej sobie rzuca na 46% z gry, blokuje 0.6 rzutu na mecz i gra super obronę. Jak elita to elita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Czyli dużo wg osobistej skali Marcusa xD. Aha. To już nie potrzebuję tych linków jednak, będę z tym żyć!

Widać Malone widzi to podobnie, skoro Jokica w obronie traktuje często tak jak kiedyś Rivers DeAndre Jordana w ataku.

BMF nie zamknął dyskusji tym statem dla mnie. Ja mam swoje :P

Oczywiście nie mówię, że Jokic w obronie jest fatalny, chociaż są matchupy, gdy center z dobrym post move robi z Niego wiatrak. Ale raczej poniżej średniej ligowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już jest przesada panie @Lucas. Rozmowa dotyczyła Drummonda. Napisałem tyle, że Dre w tym momencie wygląda lepiej od Jokicia, a tu zrobiła się z tego dyskusja o 'Pączku', w której to próbujecie lansować stwierdzenie, że średni Jokić>Drummond, czego nie potwierdzają ich statsy.  <bezradny>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.