Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, january napisał:

A ja tam nawet nie wiedziałem (ignor na pewnych userów to poleciał dawno temu :) ). Inna sprawa, że Drummond to ode mnie czy od Ciebie dostawał zjebki od dawna przecież^.^

...

Może się mylę i w dobrym otoczeniu wyglądałby świetnie, ale nie wygląda na to (spacing w Pistons ma ze względu na blisko 40% 3pt graczy Detroit w tym roku świetny na przykład).

No ode mnie dostaje zjebki między innymi dlatego, że nikt na forum się tak uroczo nie wkurwia jak kcp :) 

Generalnie porównanie go do Olynyka w ogóle nie ma sensu, bo przecież KO to typowy zadaniowiec (to nie jest case Turnera - czyli low usage s5 grajka), ktory ZAWSZE grał pod najlepszymi coachami w lidze. Jest inteligentny i generalnie 'skilled' - a topowi coache z takich grajków zawsze potrafią wycisnąć maxa w te 15-20 min :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, eF. napisał:

Drummond mógłby być elitarnym rolesem,

już za późno na to, on ma zbyt spalony łeb tymi zbiórkami, które musi wziąć zamiast lepiej bronić, w b2b to w ogóle jest dramat z jego leniwą dupą

28 minut temu, kcp78 napisał:

[jego 5-6 zbiorek na mecz to, jak na centra,

co ma ilość zbiórek to prezentowanej jakości na boisku, zresztą fani Pistons mówiący o c***owości jakiegoś innego centra to kuriozum

16 godzin temu, kcp78 napisał:

najbardziej spodobalo mi sie 'nabijanie zbiorek'. samoistnie nasuwa sie tu oczywiste pytanie - czemu ci wszyscy, znamienici, 'efektywni' [w odroznieniu od dre] grajkowie nie potrafia sobie tych zbiorek 'ponabijac'.

bo nie wszyscy odpuszczają contestowanie rzutu dla zbiórek :]

2 godziny temu, julekstep napisał:

Turner to w sumie podobny case do Dre - na początku ich karier wydawało się, że będą kozakami - niestety potem obaj zatrzymali się w rozwoju.

mnie zawsze dziwią oczekiwania wobec Turnera, rok temu absolutna elita obrońców i hejterzy cicho a teraz wchodzi wolno w sezon, bo miał uraz to już zaraz ich wysyp się robi a w ataku no cóż, Gordon to podobny case, poza spot-up nie powinien za dużo tykać,bo jeszcze coś spierdoli a jak rozciąga grę to ejst git

1 godzinę temu, eF. napisał:

Swoją drogą, Drummond nigdy nie grał nawet z dobrym PG

a Turner grał ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No wypowiedziałem się o klasycznych Pistons w ostatnich latach.

Tpc2WxY.png

W tym czasie najniższy wybór draftu to 7, najwyższy to 18 i całe 3 starty w Playoffs w dekadę. To nawet jest poniżej przeciętności i nie ma sensu bez drastycznej przebudowy i zaorania, ale wierz sobie w co chcesz.

no i? co to ma do rzeczy, chlopie?! nuggets pojawili sie w po po 6. latach przerwy, i coz z tego?! a niektorzy, jak sas, graja w po rokrocznie. i coz z tego, pytam?!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucas napisał:

W ogóle porównanie wpływu startującego centra na dużych minutach do gracza, który nie ma pewnego miejsca w rotacji to coś co ciężko zrozumieć.

lol. to sie zazywa samozaoranie. myles nie ma pewnego miejsca w rotacji czy dre?! lol. bo obaj graja duze minuty [czyt. 30+]...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lucas napisał:

Nawet w tym co Ty tu wrzuciles to Pączek wypada lepiej w tych advanced, więc faktycznie wielki mi dowód :D

W czym wypada lepiej, w OBPM?? Lol. W sumie logiczne, bo ma o wiele lepszy support. 

Gorzej zbiera, broni, blokuje, przechwytuje, rzuca na 46% z gry (jak na centra to dramat). Jedyne co go ratuje to lepszy support i asysty, bo w tym jest nadal elitarny. A Denver mimo, że wzmocnili roster, to nie wyglądają na drużynę, która jest w stanie zajść dalej jak do drugiej rundy PO. Jokić rozgrywa średni sezon, najwyższy czas to zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lucas napisał:

Przeanalizuj na jaki komentarz opowiadam. Napisałeś o tym, ze jedziecie dalej, napisalem gdzie jako Pistons pewnie zajedziecie i odpowiedzialem jeszcze na kolejny pokazujac ostatnie lata Pistons na potwierdzenie.

przeanalizuj sobie znaczenie zw. frazeologicznewgo, ktorego uzylem. bo tak, piszesz bzdury sadzac n/t swoich wywodow, ze sa 'na temat'...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kcp78 napisał:

lol. to sie zazywa samozaoranie. myles nie ma pewnego miejsca w rotacji czy dre?! lol. bo obaj graja duze minuty [czyt. 30+]...

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ty wyskoczyłeś z Juancho.

2 minuty temu, eF. napisał:

Jokić rozgrywa średni sezon, najwyższy czas to zauważyć.

Jakbyś czytał temat o Denver (bo przypominam, że ten jest o Pistons i to nie ja czy Julek z Jokiciem wyskoczyliśmy) to wiedziałbyś, że często piszemy o dość średnim Jokiciu, co nie zmienia faktu, że średni Jokić > Drummond, a @BMF jokiciowcem raczej nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, polishllama69 napisał:

już za późno na to, on ma zbyt spalony łeb tymi zbiórkami, które musi wziąć zamiast lepiej bronić, w b2b to w ogóle jest dramat z jego leniwą dupą

co ma ilość zbiórek to prezentowanej jakości na boisku, zresztą fani Pistons mówiący o c***owości jakiegoś innego centra to kuriozum

bo nie wszyscy odpuszczają contestowanie rzutu dla zbiórek :]

mnie zawsze dziwią oczekiwania wobec Turnera, rok temu absolutna elita obrońców i hejterzy cicho a teraz wchodzi wolno w sezon, bo miał uraz to już zaraz ich wysyp się robi a w ataku no cóż, Gordon to podobny case, poza spot-up nie powinien za dużo tykać,bo jeszcze coś spierdoli a jak rozciąga grę to ejst git

a Turner grał ?

 

lol. tak, tak. u nas wszyscy odpuszczaja rzuty tylko po to, zeby drummond sobie zebral pilke z tablicy <facepalm>...

15 minut temu, Lucas napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ty wyskoczyłeś z Juancho.

Jakbyś czytał temat o Denver (bo przypominam, że ten jest o Pistons i to nie ja czy Julek z Jokiciem wyskoczyliśmy) to wiedziałbyś, że często piszemy o dość średnim Jokiciu, co nie zmienia faktu, że średni Jokić > Drummond, a @BMF jokiciowcem raczej nie jest.

sam sie naucz. i, nade wszystko, naczu sie nie odpowiadac na kwestie, ktore nie byly kierowane do ciebie! tamta uwaga dot. julkowej, z dupy [to juz regula], analogii, ktora sobie pozwolilem w zartobliwy sposob skomentowac...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

Jakbyś czytał temat o Denver (bo przypominam, że ten jest o Pistons i to nie ja czy Julek z Jokiciem wyskoczyliśmy) to wiedziałbyś, że często piszemy o dość średnim Jokiciu, co nie zmienia faktu, że średni Jokić > Drummond

Czyli jednak zaklinamy rzeczywistość, hehe. W czym ten średni Jokić jest lepszy do Drummonda w tym sezonie poza elitarnym passing skills, bo naprawdę nie widzę tutaj jego przewagi? I to nie tak, że Drummond gra wybitny RS, ale na pewno indywidualnie wygląda lepiej od Jokicia, który nie dość, że blokować nie potrafi, co na tej pozycji może być problematyczne, obrońcą również nie jest najlepszym (ma szczęście, że obok jest Millsap), to przede wszystkim nie jest skuteczny z gry. Pączek rzuca na 46% za gry, 23% za trzy, 52%TS. Przecież to marność jest. Overrall jest oczywiście lepszym graczem od Dre, ale nie w tym sezonie. Przykro mi. Btw, to żadna gównoburza, ot normalna dyskusja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, polishllama69 napisał:

mnie zawsze dziwią oczekiwania wobec Turnera, rok temu absolutna elita obrońców i hejterzy cicho a teraz wchodzi wolno w sezon, bo miał uraz to już zaraz ich wysyp się robi a w ataku no cóż, Gordon to podobny case, poza spot-up nie powinien za dużo tykać,bo jeszcze coś spierdoli a jak rozciąga grę to ejst git

że niby ja jestem hejterem*? :P

ja od 2-3 lat piszę o tym, że mnie oszukał, ale dalej go propsuję (bo to b.fajny grajek jest)

a oszukał mnie, bo przez pierwsze 2 lata kariery wydawało się, że będzie jednak szedł na czele (razem z Jokiem, Biidem i KATem) tego centrowego odrodzenia w lidze a poszedł "tylko" drogą Goberta :)

 

* no w sumie to jestem, pewnie jednym z większych na tym forum - ale akurat Mylesa to nie tyczy :P  

4 minuty temu, eF. napisał:

W czym ten średni Jokić jest lepszy do Drummonda w tym sezonie

w koszykówce

4 minuty temu, eF. napisał:

na pewno indywidualnie wygląda lepiej od Jokicia

a Jokic wygląda lepiej drużynowo

imho ważniejsze w sporcie drużynowym xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

obrońcą również nie jest najlepszym

O ile za atak Jokic jest słusznie tyrany (ze względu na to co umie i powinien grać) o tyle dopieprzanie się do obrony startującego centra z drużyny z drugim najlepszym DRTG to wyższa szkoła jazdy....albo po prostu:

7 minut temu, eF. napisał:

zaklinamy rzeczywistość, hehe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^the power of Sap 

28 minut temu, kcp78 napisał:

lol. tak, tak. u nas wszyscy odpuszczaja rzuty tylko po to, zeby drummond sobie zebral pilke z tablicy <facepalm>...

nie chce mi się tego rysować, ale znając życie to Drummond znowu zapewne będzie w najgorszej ćwiartce contested shots to rebounds, to o czymś mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

^^the power of Sap 

Częściowo tak, ale nie tylko. Jok Murray w tym sezonie zrobiło kolejne postępy w D. 

Gdyby Jok był tak zły w D jak wielu go maluje to Denver nie miałoby prawa mieć tak dobrej overall defensywy. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

^^the power of Sap 

prime Sap kręcił podobne wyniki z prime Horfordem u boku, wnioski wyciągnij sobie sam :P

a poważnie - wiadomo kto tam jest 'liderem' D, jednak Jok akurat w obronie bardzo fajnie gra wokół swoich ograniczeń (już od zeszłego sezonu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

O ile za atak Jokic jest słusznie tyrany (ze względu na to co umie i powinien grać) o tyle dopieprzanie się do obrony startującego centra z drużyny z drugim najlepszym DRTG to wyższa szkoła jazdy....albo po prostu:

Nuggets bez Jokica bronią dużo lepiej niż z Nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.