Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2019/2020


Gość eF.

Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Christian Wood to wschodząca gwiazda NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Spurs maja tragiczny sezon a grali dodatkowo bez LMA. Brak Marcusa który nie ma miłości na forum przede wszystkim obnażyło obronę strefy podkoszowej. LMA słabo w tym sezonie zbiera / choć tu tłumacze to dobrym zbieraniem Murraya który jako guard zbiórka rozpoczyna kontry / jednak kręci obecnie 1,8 bloku na mecz latając dziurawe skrzydła ( nominalnie gra DDR na SF ) i broni pomalowane dosyć dobrze mimo tych dziur. Ogólnie spurs opierając się na Forbes DDR i z ławki Mills i Belinelli maja 4 z 10 tragicznych w D graczy w rotacji meczowej. Tylko przypomne ze Wizzards wrzucili nam 139 punktów. Gratulacje za mecz a Wood to bardzo ciekawy prospekt nad którym pare osób na forum zachwycało się kiedyś ( @mac

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2019 o 01:28, kolader napisał:

1 niegłupie

Daj spokój, że niby Sota ma oddać swojego jedynego rozgrywającego i 2 (z 3) dostępnych guardow z Diengiem, a więc również 2 spadające kontrakty + picki pierwszorundowe za zwłoki Blejka na 3 letnim maxie i drewno? C'mon!

Nawet ta głupawa maszyna mówi że strony Wolves - No!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ignazz napisał:

twoja niechęć do LMA jest mocno tendencyjna

Ja tam nie zauważyłem "niechęci" @polishllama69 do LMA, tylko rzeczowy opis jak "rozwija" sie gra tego zawodnika na przestrzeni sezonu - z czym poniekąd sie zgadzam. To, że LMA jest kluczowym zawodnikiem zarówno po stronie D jak po O Spurs to oczywiste, ale prawda tez jest taka, że to idealna 2 opcja, tylko DDR na 1 się nie nadaje.

Swoja drogą drewniak wygrywa mecz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dannygd napisał:

Ja tam nie zauważyłem "niechęci" @polishllama69 do LMA, tylko rzeczowy opis jak "rozwija" sie gra tego zawodnika na przestrzeni sezonu - z czym poniekąd sie zgadzam. To, że LMA jest kluczowym zawodnikiem zarówno po stronie D jak po O Spurs to oczywiste, ale prawda tez jest taka, że to idealna 2 opcja, tylko DDR na 1 się nie nadaje.

Swoja drogą drewniak wygrywa mecz... 

Bo nie zaglądasz do tematu gier beGM ;)

rzeczowy opis w tym jednozdaniowcu powyżej?

dzis obrona jest tak słaba w spurs ze ciężko podeprzeć się jakimikolwiek statystykami aby wykazać ze ktoś tu jest plusowy. Ja jakoś nie przeceniam kosmicznie LMA ale tak od paru lat mimo ze jako lider ciągnie od kontuzji Leonarda spurs praktycznie niewiele wpisów jest pozytywnych o nim. Za oceanem to ceniony top 25 i regularny uczestnik ASG u nas wafel stad moje reakcje. Co gorsza chciałbym ten sezon aby spurs podtankowali i jego gra w tym znaczeniu szkodzi. A to ze DDR ciężko dać jako lidera którego dyskretnie by wspierał 19/8/3/1,7 na tak 52/54% LMA to inna sprawa. 

On obok Lillarda był lepiej wykorzystywany 

Ale Lillarda nie mamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

rzeczowy opis w tym jednozdaniowcu powyżej?

nope, na TT dyskutowaliśmy chwilę  o tym :) a ja pisałem, że w listopadzie zawsze on robi na miękko pod siebie, ale rośnie wraz z sezonem, co w sumie daje mu pewną pozycję jaką ma w społeczności :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po bolesnych porazakch z 'szerszeniami' przyszlo zwyciestwo ze spurs. jako fan pistons wielokrotnie w ostatnich sezonach 'przerabialem' scenariusz, gdy druzynie 'odcinalo prad', dlatego podchodze do tego winu z rezerwa. za nami 1/4 sezonu, wciaz sporo niewiadomych przed nami [stefanski na pewno zrobi jakies deale], ale n/t naszej gry co nieco mozna juz powiedziec. casey budujac nasz roster wyznaczyl sobie kilka priorytetow. po pierwsze, rzuty dystansowe [39,3 vs 34,8 w minionym sezonie; odpowiednio - nr 2 w lidze vs nr 23]. po durgie, dzielenie sie pilka - [25,1 vs 22,5 as; odpowiednio - 9 vs 26]. trzecia kwestia - wynikajaca, poniekad, z powyzszego - to team effort. mamy w tym sezonie az 6 grajkow, ktorzy daja druzynie sr. 10+ punktow na mecz. czego najmocniej nam brakuje? nalezaloby napisac, ze wiekszosc naszych problemow dzis [gdy mamy do dyspozycji prawie pelny roster] tkwi w swerze mentalnej. po pierwsze - straty! [15,9 vs 13; odpowiednio - 27 vs 10]. po drugie - brak samca alfa! [takim grajkiem byl andre pod nieobecnosc griffina, i dobrze sie z tej roli wywiazywal]! dzis wszystkie oczy w koncowkach spotkan 'na styku' zwrocone sa na blake'a, ew. rose'a, ktorzy na ten moment, ewidentnie nie sprawdzaja sie w tych 'najwazniejszych' momentach :( blake po powrocie czuje sie mocno niepewny. w koncowkach spotkan zdecydowanie szuka 'rozegrania', miast brac pilke w lapy i wbijac jak dzik w zoledzie! z kolei rose najlepiej wykorzystuje swoje walory w transition offense, a nie grajac przeciw 'ustawionym' defensywom. casey musi to jakos 'poukladac', bo na dzis wyglada to b. slabo [2-5 w spotkaniach, ktorych losy wazyly sie w koncowkach, przy czym te 2 winy ugralismy bez blake'a!]...

btw - sekou sie nikogo nie boi. i to jest jego b. duzy atut. wbija w pomalowane, jak po swoje! i tak to powinno wygladac!...

btw - wood zagral swe najlepsze zawody w karierze. i oby tak dalej!; jak oni tutaj ladnie [casey i krystian] dali do zrozumienia, w czym tkwi zrodlo sukcesu jego dobrej gry :P ...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

 

Ja jakoś nie przeceniam kosmicznie LMA ale tak od paru lat mimo ze jako lider ciągnie od kontuzji Leonarda spurs praktycznie niewiele wpisów jest pozytywnych o nim. Za oceanem to ceniony top 25 i regularny uczestnik ASG u nas wafel 

przesadzasz , przeciez gdy dwa lata temu wlasciwie w pojedynke zaciagnal  spurs do po byl mocno propsowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dannygd napisał:

Daj spokój, że niby Sota ma oddać swojego jedynego rozgrywającego i 2 (z 3) dostępnych guardow z Diengiem, a więc również 2 spadające kontrakty + picki pierwszorundowe za zwłoki Blejka na 3 letnim maxie i drewno? C'mon!

Nawet ta głupawa maszyna mówi że strony Wolves - No!

Dopowiem. Niegłupie w kontekście takim że w mojej ocenie Griffin pasowałby do Townsa. Czy w takim czy w innym dealu? Szczerze to też wątpie w taki akurat deal. Równie dobrze może być jakiś 3 way deal z Pistons-Spurs-Blazers gdzie LMA wraca do Portland, Griffin do Spurs a Hassan do Pistons (oferta wokół tej 3). Czy korzystna dla każdego? Nie wiem, w mojej ocenie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons bardziej potrzebny DDR niż Hasan mając Drę. 
spurs zaraz może wpadną na sprzedaż obu gwiazd za spadający kontrakt Hasana i dwa picki plus niewinne filery gdzie z marszu wchodzą w high lotto dodatkowo i grają w końcu zestawem Murray White Walker. Uważnie obserwując co wyjdzie z Poeltla któremu dać trzeba ofertę w lato. 
 

idealem to by było przechwycenie Aarona Gordona w tym zacnym zestawie zamiast Griffa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Spada w lato a może uratować sezon gdyby Blejk został a szedł jakiś Jax 

przecież spada za rok, nikt się nie łudzi, że odrzuci to PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sie kolegom chce chce takie dysputy prowadzic. po co nam derozan, skoro na sg mamy grajka, ktorego casey nigdzie nie pusci [chyba, ze w pakiecie za superstara, ktorym derozan nigdy nie byl, nie jest, i nie bedzie]! swoja droga, to aktualnie jedna z najgorszych umow w nba. slabo broniacy sg bez 'trojki' za 27 melonow! dramat!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.