Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECSF: (2) Toronto Raptors vs (3) Philadelphia 76ers


Julius

Raptors vs Sixers?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raptors vs Sixers?

    • Raptors w 4
    • Raptors w 5
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7
    • Sixers w 4
      0
    • Sixers w 5
      0
    • Sixers w 6
    • Sixers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko to idzie, bardzo ciężko. W grze trzymają nas pkt drugiej szansy i Leonard/Lowry. Brak wsparcia konkretnego, Siakam dzisiaj poza grą, Gasol nierówno, ławki nie ma. Będzie bardzo ciężko do samego końca. 

Embid ma takie problemy z koordynacją, że dostaje gwizdki w prezencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem na ile to obvious fact i na ile w jakiis sposob Biida tłumaczy, na ile pogrąża...

Ponoć na to bolące kolano ma 6 terapii dziennie - Skip Bayless cos tam marudził, że to na tyle chroniczne bóle , że przywodzi na myśl przypadek.... Bynuma.
Dzisiaj Biid nie rozgrzewał się, wręcz wkuśtykał na halę i widać to w postawie na boisku.

IQ, lenght robi robotę, ale to nie jest to co potrafi pokazać zdrowy Biid.

 

Inna kwestia, że Rapse wyszli agresywnie, z dobrą obroną, fizycznie i dało to bardzo dobry start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi zmęczony, 2 pudła na osobistych i niedorzucona trójka - źle to wygląda. W sumie nie wiem, czemu Nurse go wprowadził jak trzymali wynik - mógł odpocząć jeszcze ze 2-3 minuty.

Butler... co za gość ;)

Pytanie czy Biid wróci w "formie" na końcówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli podwójnie patrzenie na ten mecz i świadomość, że choć namistka zdrowego Biida zrobiłaby tutaj blowout.

Sporo czytałem, że duch Biida i jego chęć do gry mimo kontuzji i dużego bólu robi w Sixers dobry spiritdo gry.... Niemniej na takim poziomie trzeba juz talentu na boisku, a wszycy widzimy, że Joela nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej do wygrania jest ta seria, ale kompletnie unreliable w ofensywie w playoffach są Embiid, Harris i Simmons. 

Sixers zaczęli dobrze bronić i byłoby ironią gdyby odpadli z Raptors przez kiepskie występy w ataku, a to właściwie już trzeci tego typu w tej serii. Słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gorąco. Kawhi to przech..j Nie ma bata na tego gracza, jeśli nie dostanie wsparcia od innych w przyszłym sezonie go pożegnamy. Dzisiaj rewelacja, ciągnął ten wózek cały mecz z lekkim wsparciem. Bez Siakama Ibaka całkiem nieźle wspomógł, Gasol coś dorzucił, a Green dobrze wykonywał wolne. Sixers miało swoją szansę, ale Embid nie dał rady. Kolejne spotkanie w Raps musi być nasze jeśli chcemy myśleć co dalej ... a co dalej ? Musi się włączyć ktoś jeszcze do zdobywania pkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jendras napisał:

Ależ zmarnowana szansa Sixers. Fatalny w czwartej kwarcie Embiid, Harrris trafiający 2/12 za trzy, niewidoczny Simmons.

Kawhi ich wszystkich dzisiaj wyjaśnił.

Trzeba było konsekwentnie grać przez Butlera.

Wszystko prawda,dlatego miałem Raptors, nie Sixers, czy Bux w finałach...

Harris nie wytrzymał presji, Biid trzymał D, ale jak widziałem jak wchodzina halę to bałem się, że w ogole nie zagra i w ataku to było widać. Nie zatrzymala go obrona, tylko zdrowie i to jest najgorsze i najbardziej przykre w sporcie.

Niesamowity Leonard. precyzycjny, spokojny, opanowany, skuteczny - niczym Arya Stark zastrzyk śmierci. Jest mi źle z tą porażką, bo obawiam się, że to może być seria.... Biid ma te problemy od kilku tygodni - bywa lepiej i gorzej. dzis zanim wszedl na mecz wyglądał źle i byłem prawie pewien, że Raptors nas zniszczą. Szkoda, że Brett nie spróbował Zhaire/Boldena, ale trzeba powiedzieć, ze w tej serii bardziej widać porażki na parkiecie niż na ławce trenerskiej mimo wszystko.

Leonard nie wiem czy gra bez presji bo wie że ma maxa i co ugra to jego, ale... no nie jest częstym widzieć tak fenomentalną grę. Jest tak opanowany, kliniczny... fuck - niesamowity.

 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra seria. 

Raptors wygrali mecz o życie. 76ers nie są jeszcze na straconej pozycji, ale ciężko powiedzieć, ile Embiid może jeszcze z siebie dać. 

Leonard prowadzi Kanadyjczyków w ich chyba najlepszych playoffs ever! Brakuje tej legendarnej głębi ławki. Gdyby dziś nie był Siakama, to grali by właściwie bez ławki. Może w Kanadzie na własnym boisku pojawi się jakieś większe wsparcie. 

Fantastycznie sie to ogląda! Wszystkie serie  w II rundzie trzymają poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid ma bardzo duży impakt (i podobnie było rok temu z Celtics) dzięki swojej defensywie, ale gra też drugą bardzo rozczarowującą serię w playoffach pod względem scoringu, bo te 18ppg na 54%TS na tak wyrównanym poziomie od lidera nie przejdą. Zwłaszcza gdy Harris slumpuje a Simmons robi w ataku ~10-5 (niespodzianka). 

Sixers mają dużą przewagę talentu w ofensywie, ale na razie zagrali jeden dobry mecz w ataku (i był blowout). Dlatego wciąż mają szansą tą serię wygrać, ale jak jej nie wygrają, to prawdopodobnie przez dzisiejszy mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.