Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECSF: (2) Toronto Raptors vs (3) Philadelphia 76ers


Julius

Raptors vs Sixers?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raptors vs Sixers?

    • Raptors w 4
    • Raptors w 5
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7
    • Sixers w 4
      0
    • Sixers w 5
      0
    • Sixers w 6
    • Sixers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Julius napisał:

Danny to roles, a Siakam to elitarny roles żyjący z szybkiej gry, kontry, hustle i nadal młody. Gra i tak lepiej niż bym się spodziewał.

Siakam jest z Afryki, a więc jest duże prawdopodobieństwo, że 1994 nie jest jego rocznikiem, a jest z 1990, 1991 i zapewne jest teraz w prime, a jego progres nie będzie już duży albo żaden. Może być podobna historia do Denga, który najlepszy basket grał właśnie jako 24-28 latek, a już jako 30-latek zaczął grać jak emeryt i odcina kupony do dzisiaj. W przypadku Denga praktycznie na pewno można być pewnym sfałszowania daty urodzenia, a Siakam jest również dla mnie podejrzany.

Fajna seria i dużo świetnego basketu. 76ers w serii z Nets mieli dużo trash-talku i rok temu z Miami podobnie. Embiid oraz Simmons często mają prowokacyjne zachowania, ale liczę, że pójdą dalej w swoich działaniach. Liczę, że nastąpi moment, kiedy ktoś w końcu spróbuje w takie gry wrzucić Kawhi'ego, którego nie widziałem, aby ktoś prowokował czy trashował w trakcie gry. Ciekaw byłbym zachowania Leonarda w takiej sytuacji, bo ten chyba trochę zgłupiałby i ciekawe, w którą stronę poszłoby to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rw30 napisał:

albo do GSW 🤩

:). No Kawai nie boi się wyzwań i nie musi iść na gotowe to nie ta ciotka  co Durant

8 minut temu, Wyparlo napisał:

Ciekaw byłbym zachowania Leonarda w takiej sytuacji, bo ten chyba trochę zgłupiałby i ciekawe, w którą stronę poszłoby to.

Nie poszłoby w żadną bo by nie zareagował w ogóle.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak wyglądają Sixers grający na miarę potencjału? Długo kazali na siebie czekać, ale efekt wbija w fotel. :)

Ciekawe czy to utrzymają.

Zabawne, że Raptors w sezonie zasadniczym mieli 17-5 bez Leonarda, a teraz nie istnieją, kiedy Kawhi jest poza grą (swoją drogą, facet jest niesamowity). Kolejne zaskoczenie to że ławkowicze Sixers wnoszą więcej do gry.

Gasol, Lowry i Ibaka muszą się obudzić, bo póki co pierwszy zamienił się w Boguta, drugi w Feltona, a trzeci przegrywa pojedynek z Gregiem Monroe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Raptors przegrali mecz, jest dopiero 2-1 w serii a wy tu piszecie jakby było 3-0

Ok Rapsi obsrali ten mecz, jasne Sixers zagrali koncert ale narracja w tym stylu to obciach dla niektórych z was

Sixers po pierwszym meczu z bkn też zostali wygwizdani przez swoją publiczność

 

Zgadzam się z tym że lowry psuje ten roster, Nurse musi modlić się o jakiegoś dobrego PG w najbliższym offseason kosztem tego cancera

Gasol gra nijak, liczyłem że będzie game changerem a on jest żaden!

Siakam też przeszedł obok meczu choć cyferki ma ładne 

Jedynie Leo zrobił swoje. Jeśli Raptors chcą poważnie myśleć o utrzymaniu Kałaja muszą zrobić dużo lepsze wrażenie w tej rundzie.

 

W Sixers sielankowo się zrobiło pod koniec meczu i to mi się średnio podoba, bo rozprężenie w serii może ich sporo kosztować

Embiid zagrał bajecznie, ale chwilami swoim zachowaniem przypomina mi bardziej Howarda niz alltimera którym chce być. Cieszyński są spoko ale trzeba znaleźć bilans. Wczoraj było tego ciut za dużo 

Butler jest xfactorem! On musi zostać w Philly! 

Jak zobaczyłem że to dopiero 17sty mecz tego S5 to zdębiałem

Chcę zobaczyć ich za rok w takim samym składzie. Ograni ze sobą mogą być lekiem na Warriors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, oni są tak wascy że strata kogokolwiek z S5 byłaby ogromnym problemem 

wtedy Ibaka w S5 i dalej kombinowanie z jakimiś smallballami na odpoczynek jednego z wysokich, ciężko by bylo z takim Van Vleetem

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dzisiaj 2 z 3 Ibaka, Gasol i Lowry na mecz nie zameldują to sam Leonard nie da rady ale chciałbym żeby ta seria się wydłużyła. 

Co by nie narzekać to w tym roku druga runda jest wyśmienita. Wszystkie pary da się PRAWIE oglądać. Jeszcze tylko ktoś musi wydłubać oko Durantowi lub greenowi żeby się rachunki i para Houston - GS wyrównała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iggy może na kolejną niedzielę się uda spiknąć, może w większym gronie

 

A Pascala widziałem na rozgrzewce ponad godzinę temu więc Wróbelku chciałeś byś krukiem z dobrymi wieściami ale nie wyszło :)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.