Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECSF: (2) Toronto Raptors vs (3) Philadelphia 76ers


Julius

Raptors vs Sixers?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raptors vs Sixers?

    • Raptors w 4
    • Raptors w 5
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7
    • Sixers w 4
      0
    • Sixers w 5
      0
    • Sixers w 6
    • Sixers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy też tak macie, że jak długo Sixers nie ogladam i patrzę na papier to mysle sobie, że w sumie może jednak coś wypali, że może to będzie ta przełomowa seria? :P

Dodam jeszcze, że nam generalnie lepiej zawsze szła gra jako underdog niż faworyt.

Nie ma na razie info o Scottcie, ponoć jesli nie będzie mogl grać to minuty dostanie Zhaire...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho sixers sa bez szans bo na pozycjach gdzie maja najlepszych graczy toronto ma swoje najwieksze gwiazdy. Nie wiem jaki pomysl ma brown na obrone to marc pewnie bedzie wyciagal wysoko embiida i jesli ten bedzie za nim wychodzil to seria bedzie bardzo krotka. Imo najlepszy pomysl to odpuszczac gasola bo on sam tej serii nie wygra a zostawienie wolnego srodka to gwarantowane rozjechanie przez obwod toronto.

Pytanie jak co serie jaki lowry sie pojawi czy ten z rs czy collapse version z po. Embiid musi byc zdrowy bo bez niego to sie moze skonczyc sweepem. 

Ciezka seria dla philly ogolnie i pewnie po 6 meczach jada na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Julius napisał:

Nie wiem czy też tak macie, że jak długo Sixers nie ogladam i patrzę na papier to mysle sobie, że w sumie może jednak coś wypali, że może to będzie ta przełomowa seria? :P

 

to dość typowe zachowanie w sytuacjach, w których nie kierujemy się logiką tylko sympatiami / uczuciami. Raczej nie poleam stosowania tego podejścia, choć jeśli gdzieś ono nie zaszkodzi (bo jaki to ma wpływ na nasze życie kto tam wygra jakąś rywalizację sportową 10 tys km od nas), to właśnie podczas mało znaczących spraw  jak kibicowanie drużynom sportowym .

 

Jak dla mnie, bez wchdozenia w match-upy i inne zawiłości, 4-1, 4-2 dla Raps, choć chciałbym się mylić bo będę kibicował 76ers. Ale zupełnie tego nie widzę.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna przysnąłem, a nie wiem,czy będę miał jak oglądać kolejne 2 spotkania.

Propsy dla Sixers, za krycie Siakama i Leonarda. 28/38 z gry to chyba pod jakis rekord podchodzi?

Generalnie całe spotkanie pod kontrolą Raptors od A do Z. Ciekawe, czy Brown będzie umiał jakos zareagować i użyć naszych atutów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dość jasne że po treadzie greena i khawiego tak to będzie wyglądać defensywie z ich strony w po a że jeszcze w trakcie roku dodali sobie do składu takiego wysokiego defensor to co tu dużo pisać. Bronia to wygrywają.

76ers pewnie odpowiedzą bo znowu cześć składu zapomniała stawić się na g1 poza tym Leonard nie będzie grać całej serii na 80%. No ale żaden wynik oprócz 4:1 4:2 dla phily tu nie zdziwi nawet sweep. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w pierwszej połowie, 49 z 61 wszystkich punktów drużyny zdobyło twoje duo skrzydłowych, to wiedz że coś się dzieje. Świetna gra Kałaja i Siakama, solidny D i wystarczyło. Dawno nie widziałem tak słabego meczu w O Żoela, ale nie wiem czy to tak Gasol mu nie leży czy to jednak zasługa grania na jednym kolanie. Zresztą jak obrona Raps odpuszcza na dystansie zupełnie Simmonsa, i zacieśnia pomalowane jeszcze bardziej to ciężko, ciężko mają jego koledzy przy wjazdach. Butler zupełnie niewidoczny w tym meczu, przeszedł kompletnie obok. Najbardziej wymowna akcja w jego wykonaniu: mocnym pass w kontrze jest już pod samiutkim koszem i zamiast kończyć lay upem czy dunkiem geniusz odgrywa do Reddicka na trójkę w rogu. W grze Raps martwią mnie jedynie momenty gdzie Phila, naprawdę swobodnie sobie zbierała na desce Raps, dzięki czemu miała w pewnych momentach 2 razy więcej oddanych rzutów od nich. No i momenty gdy Lowry'emu gdy po jego jakiejś głupiej akcji albo stracie skakało ciśnienie i podskakiwał mając rączkami i krzycząc jak małe dziecko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dapunk20 napisał:

Boban out z rotacji, on w tej serii raczej nie ma prawa być przydatny

dokładnie, trzeba spróbować z Monroe. poza tym dobrze chociaż że Brown zrobił adjustment w D, bo z Simmonsem na sobie Kawhi już grał gorzej, tak więc miejmy nadzieję, że w G2 wyjdą z takimi matchupami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Epicki wywiad 😀

https://streamable.com/od964

Sixers niesamowicie dużo mieli ofensywnych zbiorek(13-2), to przez długi okres utrzymywało ich w meczu. Gasol samą swoją obecnością poprawia niesamowicie gre, on może zebrać dwie piłki w meczu czy raz asystować a mimo to jak schodzi widać że z Ibaką to już nie to samo.

playoffs (6 games) w/ gasol on:

ortg: 124.4 
drtg: 95.5
net: 28.9
ast%: 56.5
efg% 62.2
TS%: 65.1
fg%: 54.4
3fg%: 44.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 13:51, BMF napisał:

Harris to też raczej dobra odpowiedź na granie Siakamem.

Oj chyba nie i pisałem o tym

W dniu 24.04.2019 o 12:11, dannygd napisał:

Harris vs Ibaka/Siakam będzie miał bardzo ciężko

- zarówno w obronie jaki w ataku - bo jak Simmons pokryje Kawhiego lub kogoś z tej 2, to sam Butler nie da rady vs Lowry i Green.

Swoją drogą defensywnie to może warto więcej TJ vs Lowry grać, ofensywa będzie trochę kulała ale choć D sie poprawi bez dziury JJR.

W dniu 24.04.2019 o 14:48, marzec napisał:

po to się jest goatem żeby właśnie w takich seriach vs gasol gdzie się wcześniej miało 8/28 i 10 strat wypierdolic mu na pysk 35 ppg 15 reb i 4 blk na 65% z gry i zamknąć samemu serię. Tak robili najwięksi. Chce być wśród nich to tu i teraz. 

to poszedł GOAT 1/8FG, 0/1FT i chyba -16/100 poss jak grał vs Gasol ;)

Jak Brown wyrwie te 2 mecze to wg mnie max. - bez kontuzji oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dannygd napisał:

- zarówno w obronie jaki w ataku - bo jak Simmons pokryje Kawhiego lub kogoś z tej 2, to sam Butler nie da rady vs Lowry i Green.

Butler spokojnie dawał radę bronić Lowrego i może to robić na przestrzeni serii. natomiast Siakam z Leonardem nie będą robić 70-80% z gry cały czas, więc wstrzymałbym się z tą krytyką Tobiasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simmons musi być tak samo rzucony na Leonarda jak na DLO (wiadomo że zupełnie inny kaliber graczy i Kawhi nie będzie grał na takiej skuteczności) ale trzymanie go na Lowrym którego scoring i tak jest ograniczony to  średni pomysł 

największym problemem i tak jest wg mnie backup C, bo te minuty bez Embiida zawsze są kluczowe. Monroe może zagrałby lepiej, ale przeciwko Raptors to akurat Bolden powinien być zdecydowanie opcją nr 1

 

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.