Skocz do zawartości
Julius

Playoffs 2019 ECSF: (2) Toronto Raptors vs (3) Philadelphia 76ers

Raptors vs Sixers?  

49 użytkowników zagłosowało

1. 1. Raptors vs Sixers?

• Raptors w 4
    • Raptors w 5
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7
    • Sixers w 4
      0
    • Sixers w 5
      0
    • Sixers w 6
    • Sixers w 7

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Sixers w ogóle dopuszczają możliwość wymiany Simmonsa, to czas na to jest teraz. Ewentualne rozmowy transferowe za rok oznaczać będą, że Ben nie zrobił znaczącego postępu (bo inaczej nie byłoby w ogóle tematu), a to w połączeniu z kończącym się debiutanckim kontraktem mocno uderzy w jego wartość.

Ale wszystko IMO zależy od decyzji Butlera. Jeżeli odejdzie, to Sixers potrzebować będą kogoś, kto będzie potrafił brać na siebie ciężar gry w play-off (bo Simmons kimś takim nie jest i raczej nigdy nie będzie), czyli w gruncie rzeczy innego all-stara w jego miejsce. Jeśli Jimmy zostanie, to można myśleć o wymianie pod fit, niekoniecznie za weterana, może to być np. inny młody zawodnik na debiutanckim kontrakcie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Skip i Broussard bawili się w spekulacje Simmons za LeBrona (abstrahując od faktu, ze będzie to ultra trudne contract wise)  🙃

Dzisiaj widziałem, że ktoś tam namawia Moreya na próbę wymiany CP3 na Simmonsa (lol2)

Edytowane przez Julius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moreya to pewnie nie trudno namowic na taki deal, gorzej z 76ers ktorzy nigdy w zyciu by tego nie zrobili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Sixers idealnie by pasował ktoś taki jak Mike Conley albo Jrue Holiday na pozycji pg. Holiday/Reddick/Butler/Harris/Embiid i drużyna jest level wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LeBron i Paul to pomysły z serii sci-fi, jeśli Sixers zatrzymają swoich FA, to ładowanie się w kolejnego all-stara z dużym kontraktem nie byłoby dobrym rozwiązaniem. 

Ja bym myślał o czymś mniej spektakularnym, np. Simmons do Spurs za White'a, Belinelliego i pick - Sixers dostają młodego startera na pg, który gra po obu stronach parkietu i przez rok dłużej jest na debiutanckim kontrakcie, shootera i dodatkowy asset na ewentualną wymianę. Simmons trafia chyba w idealne miejsce do tego, by nauczyć się rzucać, Spurs dostają potencjalnego franchise playera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Julius napisał:

Dzisiaj widziałem, że ktoś tam namawia Moreya na próbę wymiany CP3 na Simmonsa (lol2)

:). A po co im taki kaleka i floper :). Mowie o 76ers

Edytowane przez marceli73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładając, że Harris i Butler zostają to CP3 byłby moim zdaniem świetnym fitem dla 76ers.

Przede wszystkim gościu umie rzucać :D , a mając obok siebie Butlera, Harrisa, Embiida i wybiegającego po zasłonach Redicka byłby w moim odczuciu świetnym dyrygentem. W końcu zobaczylibyśmy PG, który jest w stanie uruchomić Embiida na pick and rollu, bo obrona nie mogłaby w ciemno przechodzić każdej zasłony dołem. Ponadto od Paula nie zależałoby aż tak dużo jak w Rockets, gdzie jest drugą opcją. Byłoby to dobre rozwiązanie ze względu na jego wiek. To już nie ten CP3 co kilka lat temu. W Philly mógłby się skupić na rozegraniu, kontroli tempa gry i nie musiałby być jednym z głównych scorerów. Pod koniec tego ogromnego kontraktu widziałbym go w roli Jasona Kidda z mistrzowskich Mavs :D

A wyobraźcie sobie co by to znaczyło dla Rockets.... hmmm.... znając ich - Simmons mógłby przyjąć rolę "point centra" :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
29 minut temu, JakubW napisał:

Zakładając, że Harris i Butler zostają to CP3 byłby moim zdaniem świetnym fitem dla 76ers.

Przede wszystkim gościu umie rzucać :D , a mając obok siebie Butlera, Harrisa, Embiida i wybiegającego po zasłonach Redicka byłby w moim odczuciu świetnym dyrygentem. W końcu zobaczylibyśmy PG, który jest w stanie uruchomić Embiida na pick and rollu, bo obrona nie mogłaby w ciemno przechodzić każdej zasłony dołem. Ponadto od Paula nie zależałoby aż tak dużo jak w Rockets, gdzie jest drugą opcją. Byłoby to dobre rozwiązanie ze względu na jego wiek. To już nie ten CP3 co kilka lat temu. W Philly mógłby się skupić na rozegraniu, kontroli tempa gry i nie musiałby być jednym z głównych scorerów. Pod koniec tego ogromnego kontraktu widziałbym go w roli Jasona Kidda z mistrzowskich Mavs :D

A wyobraźcie sobie co by to znaczyło dla Rockets.... hmmm.... znając ich - Simmons mógłby przyjąć rolę "point centra" :D

Chyba jesteś kibicem Houston i chcesz się go pozbyć :). Paul ma mniej w baku niż stary fiat mojego sąsiada. Chyba już się w nim kury niosą :). 

Edytowane przez marceli73
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sympatyzuję z Rockets - racja. Chętnie pozbyłbym się CP3 ale:

1. tylko dlatego, że ma taki a nie inny kontrakt

2. na pewno nie za Simmonsa

Podsumowując: wolę podstarzałego CP3 na chu**wym kontrakcie niż rolesa bez rzutu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U D'Antoniego to Simmons nawet bez rzutu pewnie miałby w ataku impact all stara ;d

no ale debatowanie nt tej wymiany to bezsens, bo kazdy wie ze to się nie wydarzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, marceli73 napisał:

:). A po co im taki kaleka i floper :). Mowie o 76ers

Pewnie, żeby zbudowac tytanowe duo Embiid-Paul

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.05.2019 o 13:15, eF. napisał:

Jeśli Simmons nie dorobi się rzutu to będzie jedynie dobrym rolesem w tej lidze. Dobrym rolesem z maksymalnym kontraktem. Imo słaby deal dla każdej drużyny.

Musi zrobić postęp, bo inaczej będzie Wiggins'em wschodu.

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Tomek napisał:

Przecież Simmons już w pierwszym roku gry był lepszy niż Wiggy kiedykolwiek był... i będzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Tomek napisał:

Już jest 😉 a wrzucić to może zakupy do bagażnika 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.05.2019 o 12:21, Jendras napisał:

LeBron i Paul to pomysły z serii sci-fi, jeśli Sixers zatrzymają swoich FA, to ładowanie się w kolejnego all-stara z dużym kontraktem nie byłoby dobrym rozwiązaniem. 

Ja bym myślał o czymś mniej spektakularnym, np. Simmons do Spurs za White'a, Belinelliego i pick - Sixers dostają młodego startera na pg, który gra po obu stronach parkietu i przez rok dłużej jest na debiutanckim kontrakcie, shootera i dodatkowy asset na ewentualną wymianę. Simmons trafia chyba w idealne miejsce do tego, by nauczyć się rzucać, Spurs dostają potencjalnego franchise playera. 

Simmons, DeRozan i LMA razem na parkiecie.... matko bosko oczy mi zakrwawily na sama mysl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, Tomek napisał:

bez przesady. Wiggins niemal nic (w skali NBA) nie umie i nie chce się uczyć. Ben samego talentu ma dużo więcej i raczej posiada pasję do gry. tylko jeśli chodzi o rzut, to może być jeden z tych przypadków, że po prostu nie jest w stanie tego opanować jak np. LeBron - tytan pracy, a wolne ciągle rzuca gorzej ode mnie.

Edytowane przez lorak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
34 minuty temu, lorak napisał:

LeBron - tytan pracy, a wolne ciągle rzuca gorzej ode mnie.

Wrzuc lorak linka do swojej stronki na basketball reference, bo tu mnie zaskoczyles, ze grales w NBA.

Edytowane przez Chytruz
  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, julekstep napisał:

Simmons, DeRozan i LMA razem na parkiecie.... matko bosko oczy mi zakrwawily na sama mysl.

A lepiej jest jak biegają Forbes Belli Gay lub młody White? 

To i tak upgrade a wady DDR są widoczne z każdym graczem podczas PO. 

Tylko najpierw trzeba się tam doczłapać 

O Pat 50 Mills nie wspominam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Dziękuję ... [chyba że dacie mi pełnego maxa]."

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi