Skocz do zawartości
bulek

[Liga Roto Dynasty] Deklaracje - sezon 2019/20

Rekomendowane odpowiedzi

Chetnie bym dolaczyl jak bedzie miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.04.2019 o 20:44, rambis napisał:
12 godzin temu, DrunX napisał:

Chetnie bym dolaczyl jak bedzie miejsce

spoko, jeszcze kilka drużyn nie potwierdziło, więc jest jakaś szansa, a jak nie w tym sezonie to może w trakcie jego trwania lub w następnym, bo zamierzam pilnować dogrywania slotów z czym najlepiej nie było rok temu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co wyślij priv i zastąpi kogoś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, potwierdzam, że gram dalej. Pozdr/Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z regulaminem do końca lipca należy złożyć deklarację uczestnictwa w następnym sezonie. Niezłożenie takiej deklaracji powoduje automatyczną rezygnację GMa.

Na 2 dni przed deadlinem nie zadeklarowały się 2 osoby - @Buu i @Gawron24

Wysłałem do nich wiadomości prywatne. W przypadku Gawrona24 raczej małe szanse, że się pojawi, ponieważ od marca nie pojawił się na forum,  a wtedy drużynę przejmie @DrunX, który zapowiada się na aktywnego gracza co mnie cieszy. Jak nie wróci Buu to mam potencjalnego chętnego za niego.

Drużynę Detroit Pistons po Falcao przejął nowy użytkownik @Kowiak86, który deklarował się juz w maju, ale odkąd ogłosiłem składy i salary to nie ma z nim kontaktu, ale miejmy nadzieję, że pojawi się do 1 września, czyli daty rozpoczęcia draftu. Jak się nie pojawi to będziemy myśleć co dalej.

Przypominam, że zgodnie z regulaminem każdy GM zobowiązany jest zapełnić  minimum 750 slotów w sezonie. To i tak niska granica, a mimo to zdarzyło się, że pare osób niedograło wymaganej liczby meczów. Nikt z ligi nie został usunięty z tego powodu, natomiast ja od nowego sezonu zamierzam tego pilnować i każdy kto nie dogra tych marnych 750 slotów automatycznie out z ligi bez przebaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko, powiem wam, że nie tak łatwo wrócić na forum jak coś pójdzie nie tak z mailem i hasłem ;)

Gram dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema tez się zgłaszam jeśli coś się zwolni.

Doswiadczenie 2 lata, 2 miejsce w superlidze 6G i 1 miejsce w keeper#2 tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.09.2019 o 17:06, picobello napisał:

Cześć, jeżeli będzie szukać chętnego do gry to zgłaszam się!

W dniu 17.09.2019 o 16:54, SuperSonics napisał:

Siema tez się zgłaszam jeśli coś się zwolni.

Doswiadczenie 2 lata, 2 miejsce w superlidze 6G i 1 miejsce w keeper#2 tutaj

W dniu 21.09.2019 o 01:32, Mazi_24 napisał:

Hej, jakby co to też się zgłaszam i będę aktywny :)

Dalej ktoś z Was chętny do tej ligi? Zwolniło się jedno miejsce, może zwolni się jeszcze jakieś (jak wyjaśni się kwestia z olewusami :p)

Format jest dość specyficzny, mało kto grał w tego typu lidze, ale w mojej opinii to jeden z nalepszych formatów, w której koszt zawodnika zmienia się co sezon w zależności od jego osiągnięć i cały sukces polega właściwie na skutecznych trejdach, których w offseason jest masa, bo najlepsze drużyny w lidze muszą agresywnie szukać wymian żeby zmieścić się w salary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba czas się organizować? Ja gram 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Tecu napisał:

Chyba czas się organizować? Ja gram 😀

No jakbym miał Stefka Currego lekko poniżej 50$ i Kevina Duranta poniżej 45$ (przez ich kontuzje takie ceny dla nich mi wstępnie wyszły) to też bym pierwszy wymachiwał łapami, że chcę grać, cwaniaczek 😛😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, wilson44 napisał:

No jakbym miał Stefka Currego lekko poniżej 50$ i Kevina Duranta poniżej 45$ (przez ich kontuzje takie ceny dla nich mi wstępnie wyszły) to też bym pierwszy wymachiwał łapami, że chcę grać, cwaniaczek 😛😛

Nie spadło mi to z nieba. Dorzuć do tego Ziona, mocny pick, SGA, Washingtona, Aytona i wychodzi niezły team.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.09.2020 o 13:30, Tecu napisał:

Nie spadło mi to z nieba. Dorzuć do tego Ziona, mocny pick, SGA, Washingtona, Aytona i wychodzi niezły team.

Zion jak dostanie korektę ft to będzie miał takie salary ze go na trade blocku wystawisz - a ja tam już będę czekał ze swoim keldonem johnsonem  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zion nie będzie miał korekty, bo rozegrał niewystarczającą liczbę spotkań, żeby mu wyliczać nową pensję. Ma sezon poniżej granicy 25 meczów, więc w jego wypadku to będzie pensja z poprzedniego sezonu, czyli 28 x 0.9, czyli pewnie 25 dolków ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi