Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECSF: (1) Milwaukee Bucks vs (4) Boston Celtics


Gość eF.

ECSF  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bucks vs Celtics



Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, BMF napisał:

Ciekawe, że Stevens dostaje za to taryfę ulgową.

Masa kibiców Bostonu w mediach (Simmons, Lowe, Mannix itd.) + umiejętne budowanie relacji z dziennikarzami przez klub. 

Jeszcze rok temu na twitterach można było znaleźć rozkminy typu, czy lepiej mieć Stevensa czy jakiegoś superstara, budując zespół. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, iglo13 napisał:

CO ma bycie liderem do zawodników którzy są w stanie poprowadzić druzyne do mistrzostwa? 

Wydaje mi sie ze taki Lillard, czy Kemba są zajebistymi liderami swoich druzyn. I Irving też lideruje Bostonowi 

To nazwij to jak chcesz.

Lider liderowi nie równy.

Ja pisałem o tych co mają największe predyspozycje do osiągania z drużyną najwyższych celów a Ty piszesz po prostu o najlepszych zawodnikach swoich drużyn.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dapunk20 napisał:

serio uważasz że Durant czy jakiś inny superstar w takiej sytuacji by potrafili to spi*****ić?

ja sądzę, że tak skoro  potrafł spi*****ić prowadzenie 3-1 w WCF

 

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dapunk20 napisał:

Wszyscy skupiają się na tym Irvingu a nikt nie zwraca uwagi na Bucks. Imo to jest w tej chwili faworyt do tytułu

 

Zabraknie im doświadczenia na tytuł.

Nie sądzę żeby byli w stanie ruszyć w finale ekipę z Zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dapunk20 napisał:

Pisałem o 2015 a nie o 2016. Durant w tamtych PO popisał się tak samo jak i Curry.

No nie do końca
Curry rzucał na skutecznośc
i 61%TS a Durant 53%TS

miałem na myśli statsy za samo WCF bo co do całych Po to zgoda
  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry zagrał bdb G6/7 ale gdyby nie ten chory hot streak Klaya to nawet z tym jak fatalni byli wtedy KD/Russ w 4Q Warriors skonczyliby sezon przegrywajac 1-4 w 2 rundzie. W Finałach był fatalny, a później to wiadomo co się stało

więc nie wiem kto kogo potrzebował bardziej, ale albo wsadzamy obu do tego samego koszyka albo żadnego, bo zarówno jeden jak i drugi potrafili dać strasznie dupy jako samodzielni liderzy w PO.

 

 

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Milin napisał:

Zabraknie im doświadczenia na tytuł.

Nie sądzę żeby byli w stanie ruszyć w finale ekipę z Zachodu.

Z drugiej strony jak Buks wejdą do finałów i zabraknie im doświadczenia to może taniej podpiszą swoich grajków by za rok znowu mieć szansę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dapunk20 napisał:

więc nie wiem kto kogo potrzebował bardziej, ale albo wsadzamy obu do tego samego koszyka albo żadnego, bo zarówno jeden jak i drugi potrafili dać strasznie dupy jako samodzielni liderzy w PO.

ale tylko jeden ma w cv zdobycie misia jako samodzielny lider teamu (w sensie bez innego MVP-level grajka obok) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się do tego odnosiłem wyżej

to że jeden wygrał finały z LeBronem gdy u tego za 2 opcje robił Tristan Thompson a drugi przegrał z LeBronem gdy u tego za 2 opcję robił 29 letni Wade będący nadal  TOP15 graczem ligi  raczej nie robi tak wielkiej róznicy, aby któregoś stawiać jako znacznie lepszego lidera na PO.

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lorak napisał:

Draymond. nawet były poważne dyskusje, że jest lepszy niż Curry.

No i w roku mistrzowskim GSW (2015) nie dostał nawet 1 punkciku w głosowaniu na MVP :)

 

12 minut temu, dapunk20 napisał:

Igoudala, w końcu miał Finals MVP 😁

aha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.