Skocz do zawartości
DaFlooou

Playoffs 2019 ECSF: (1) Milwaukee Bucks vs (4) Boston Celtics

ECSF  

53 użytkowników zagłosowało

1. 1. Bucks vs Celtics

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem mocno zaskoczony, nie ukrywam. Bud jakoś od miesiąca miał czas przygotować Bux na serię z Cs, a wyglądali jakby ich pierwszy raz na oczy widzieli po obu stronach boiska + Giannis się bawił w Bena.

Cóż G1, więc bez nadmiernych reakcji, ale dla mnie duża niespodzianka - zarówno rezultat, jak i przede wszystkim styl w jakim Cs zmiażdżyli Milwaukee.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy gadają tylko o Giannisie, ja wiem ze odpowiedzialność największa jest na nim ale jak twoja druga, trzecia i czwarta opcja robi 25 pkt i 7fgm to ciężko wygrać mecz w pojedynkę przeciwko takim Celtics... wiec jak support coś się stawi i bud wprowadzi korekty pod giannisa, to imo bucks nadal lekkim faworytem.  

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne co dzisiaj dziwi, to że Houston dali się ograć beznadziejnemu GSW. Bucks, i ich zderzenie z rzeczywistością było mocno przewidywalne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaskoczyła mnie postawa Bostonu, ale nie tylko mnie bo Bucks też byli zaskoczeni.

Celtics zagrali chyba na miarę możliwości czy raczej potencjału swojego składu.

Bucks dużo poniżej oczekiwań. 

Jestem ciekawy czy Boston jest wstanie powtórzyć takie spotkanie jeszcze kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy raz, bo jak wyjedziemy z Milwaukee 2-0 to w Bostonie Bucks będą mieć taką kupę w majtkach, że będzie po zabawie. Przecież jak Giannis nie mógł Aarona przepchnąć a Al dał mu czapę i wbił w parkiet to miał minę jakby chciał się popłakać. Przecież to wygląda jak rok temu. Baynes go męczy fizycznie a Horford ogrywa doświadczeniem. Ale i tak uważam, że koleś jest świetny, tylko drużyna taka sobie. Wolałbym go niż Embiida.

Mam nadzieję, że Tatum się ogarnie, bo nie sądzę, że Brown zagra drugi taki mecz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecz przegrany przez Budenholzera, Bucks kompletnie nieprzygotowani, jakby nie spodziewali się, że Boston będzie grał pick and popy, a w obronie ustawiał się przeciw penetracjom Giannisa. 

Pytanie czy to jednorazowa sytuacja, czy wada trenera (Hawks też obniżali loty w play-off).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"You wanted Boston? Yo got Boston."

Strasznie duzo sie mowi o slabej grze w ataku Bucks, moze to byla kwestia po prostu dobrej obrony i przemyslanego planu jak skutecznie ograniczyć nie tylko Antka, ale caly flow zespolu?
Antek swoje narzucal, w sposob w jaki Boston chcial zeby on te punkty zdobywal. Jego transition jak i wjazdy zostaly totalnie zniwelowane, co z kolei zabralo sporo czystych pozycji rzutowych kolegom, ktorzy dodatkowo mieli dosc slaby dzien rzutowo.

Z drugiej strony, w Bostonie wszystko klikalo oprocz Tatuma, ktory byl niewidoczny i Haywarda, ktory pokazal sie jedynie w drugiej kwarcie na chwile, a potem zniknal.

BTW. Here we go again.

Min FG +/- Reb A Blk Stl TO PF Pts
Rozier 19:39 4/8 13 9 3 0 0 0 6 11
Bledsoe 25:21 1/5 -12 2 4 0 2 1 2 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takiego Haywarda Lubie oglądać.  Jego powrót do formy to główna przyczyna tak dobrych PO w wykonaniu Bostonu . Burks było bezradne bo im odcięty wjazdy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wychodzi biedny skillset Giannisa a pomagierzy w swojej arenie nie mogli udzwignac ciezaru spotkania. zawsze te pierwsze spotkania w serii sa ciezkie, Budenholzer zrobi jakies adjustments. ale to jak grali zorganizowana defensywe C's, wow. gdzies tam wczoraj robili jakis rendering Giannisa ze skrzydlami, to sobie pomyslalem, wow zaraz na tych skrzydlach wyleci z hukiem w drugiej rundzie ten MVP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, ely3 napisał:

Takiego Haywarda Lubie oglądać.  Jego powrót do formy to główna przyczyna tak dobrych PO w wykonaniu Bostonu . Burks było bezradne bo im odcięty wjazdy

Forma to jest wtedy kiedy rzuca 20 na dobrej skuteczności. PO w wykonaniu Horforda powodują, że nikt mu nie wypomina kontraktu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie, Hayward byl widoczny przez 6-8? minut spotkania. 
Sam sie podjaralem, co widac w temacie 'na zywo', ale tak samo jak szybko zaskoczyl, tak samo szybko znikl.
Nie przesadzajmy z forma, ma papiery na granie, ale to nie jest nawet 4 opcja w Bostonie w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wróci Smart to ławka Hayward, Brown i Baynes będzie siała zniszczenie. Na chwilę obecną tego oczekuje od Haywarda, masakrowania ławki rywali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coraz bardziej zaczyna to wyglądać tak, że Bud to jest trener na RS. Jeżeli Bucks nie zamierzają zrobić żadnych zmian to ugh... Może wygrają drugi mecz, ale seria będzie w dupę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to że ktoś napisał że nie będzie zmian nie znaczy że nie będzie zmian

wolałbyś game plan dostępny po zalogowaniu z FB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest różnica między stwierdzeniem, że będą zmiany, a ujawnieniem ich na FB.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

G2 bedzie sedziowac ulubieniec Bostonu, Tony B.

Celtics sa z nim jako referee 1-8 w PO's.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, memento1984 napisał:

G2 bedzie sedziowac ulubieniec Bostonu, Tony B.

Celtics sa z nim jako referee 1-8 w PO's.

W przeciągu tygodnia już widziałem podobne nie Spurs i Nuggets :D

Edytowane przez kolek23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkania nie ogladalem. Pozytywnego nie ma co napisac, oprocz tego, ze ciesze sie ze utarli nosa Pierce'owi.
Gosciu byl ikona Celtics, ale to co robi jako 'analityk' to po prostu smiech na sali.

Cytat

"As a team, I don't know where Milwaukee goes from here," Pierce said when trying to decipher the team's loss. "I think the series is over."

A zeby Cie Wade zastapil Pozerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niewiele straciłeś. Irving i Tatum grali tak, że oczy krwawiły. Bucks siedziała 3, a Celtics siedział Yabusele i Williams.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten mecz to kalka pierwszego spotkania, tylko na korzyść Bucks. Wyrównany do połowy, a w 3q Bucks odjechali, a na 9 min przed końcem prowadzili 30 punktami.

Dwa pierwsze spotkania mnie rozczarowały. Obrona Horforda na Antku wielki smaczek serii. Dalej jest takie meh. Myślałem, że to będzie walka do krwi, a tu wychodzi na to, że może to być najnudniejsze 6/7 spotkań w 2 rundzie. 

Tatum po pierwszej serii oddał swój talent na potrzeby Space Jam 2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi