Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECSF: (1) Milwaukee Bucks vs (4) Boston Celtics


Gość eF.

ECSF  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bucks vs Celtics



Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Mirwir napisał:

Irving jako Batman się nie sprawdził. Jestem ciekawy co będzie dalej, bo te wszystkie assety świata nie wyglądają już tak atrakcyjnie jak wcześniej.


 

Batman to gra w LAL. A Robin to tylko Robin.

Dla mnie Boston to największe rozczarowanie tych playoffs.

Przebić to może jedynie zwycięstwo w finale NBA drużyny ze Wschodu.

Myślałem że w NAJGORSZYM wypadku Boston przegra po 7 meczach a tu taki klops.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Mocno niedoceniani są Bux, z powrotem Brogdona to jest naprawdę świetny champ-caliber team, trochę wypaczone spojrzenie jest przez to co zbudowali GSW w ostatnich latach.

Irving poniżej 45 ts i z beznadziejną D to dla niego mocny cios, ale też jako sidekick powinien inaczej znów wyglądać. Inna sprawa, że nie chcą go fani w Cs, nie chcą w Nets :D . Ja czuję, że wróci pod skrzydła Brona mimo wszystko, a nie będzie szedł z KD do NYK. Ale to spekulacje, nie wiadomo co im wszystkim w głowach siedzi.

teraz, kiedy fani pikietuja pod Staples - "chcemy Tyrona!" - jedna z niewielu osob, ktora baszowala Lebrona i bycie w jego cieniu, ktora bylaby w stanie miec w dupie co sama powiedziala, to pewnie Kyrie. Typ jest tak toksyczny, jedynie mlody wiek na poczatku przy Lebronie, trzymal to jakos w ryzach. W Bostonie to pierdolnelo, i w sumie lepiej, niz jakby mial podwojnie jebac FO Cavs jacy to nieudacznicy po odejsciu Lebrona, ze mu nie pomogli ajwajajwaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Mocno niedoceniani są Bux, z powrotem Brogdona to jest naprawdę świetny champ-caliber team, trochę wypaczone spojrzenie jest przez to co zbudowali GSW w ostatnich latach.

Irving poniżej 45 ts i z beznadziejną D to dla niego mocny cios, ale też jako sidekick powinien inaczej znów wyglądać. Inna sprawa, że nie chcą go fani w Cs, nie chcą w Nets :D . Ja czuję, że wróci pod skrzydła Brona mimo wszystko, a nie będzie szedł z KD do NYK. Ale to spekulacje, nie wiadomo co im wszystkim w głowach siedzi.

Ja już tak od połowy sezonu obstawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lorak napisał:

czy aby na pewno? nawet tutaj już kilka osób napisało, że to legit contender.

popularna opinia jest taka ze gsw/rockets to final ligi a Bucks nie dosc ze w RS mieli 60W sezon to teraz w PO wygrywaja srednio +20, wiec jednak faktycznie niedoceniani 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dapunk20 napisał:

popularna opinia jest taka ze gsw/rockets to final ligi a Bucks nie dosc ze w RS mieli 60W sezon to teraz w PO wygrywaja srednio +20, wiec jednak faktycznie niedoceniani 

 

Bucks mogą być drużyną która faktycznie dochodzi do finału ale tam jednak bierze górę doświadczenie i ogranie na tym poziomie.

Jak zagrają w finale to będę im kibicował. Ale nie wróżę im zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.