Skocz do zawartości

FORUM ZAKTUALIZOWANE - opinie, uwagi, spostrzeżenia...


Borys

Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?

    • Tak
      31
    • Nie
      23
    • Wszystko mi jedno
      6


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, josephnba napisał:

2 za duża czcionka na mobilnym, zwłaszcza poszczególne tematy są przez to mało czytelne 

dalbys rade screena wrzucic? Bo u mnie wyglada wszysytko ok na komorce

13 minut temu, RappaR napisał:

Dałoby się przywrócić opcję ignoruj posty użytkownika?

a nie masz tego? Powinno byc, jest tylko problem jak ktos jest moderatorem, ale tez juz powoli powinno byc ok, bo zmieniam to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnje wyglada tak, nie ma sensu zmieniac, jak zmienie to dla niektorych bedzie za male, np dla mnie.

Zobacz czy nie masz jakis ustawien w tel, ze czcionke robi troche wieksza dla emerytow ;]

 

edit: Sprawdź też jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu na telefonie, zrob wieksza, bo mi to wyglada, ze masz mala rozdzielczosc i przegladarka sama dostosowuje wielkosc lister stron, zeby wg niej optymalnie dalo sie czytac.

@josephnba

Screenshot_20190419-072627_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej, na glownej sa "tematy".

Jest szansa, zeby "napisano" pokazywalo date i godzine ostatniego posta, a nie tematu? Troche sie to mija z celem w obecnej formie.

EDIT.

Okej, nizej sa 'odpowiedzi' - jestem uposledzony. Nie bylo tematu. 

 


image.thumb.png.c6db7273bfc43fafe19c44d2b5bf5b51.png

Edytowane przez Maju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, josephnba napisał:

Aha jeszcze jedna opcja która mi pasowała w starej wersji. Jak klikałem w topick to wrzucało mnie do pierwszego posta którego nie czytałem. Mi to bardzo odpowiadało :)

klikasz w kulkę albo gwiazdkę z lewej strony i wchodzi do ostatniego czytanego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja forum po paru dniach przyzwyczajenia fantastyczna. 

Borys podziękowania serdeczne za to ze sam się zmotywowałaś do tego aby wprowadzić powiew świeżości. 

Na twoje ręce składam tez pozdrowienia dla wszystkich tych co stoją za wprowadzeniem zmian. Dobra robota. Dwie spacje robią kropkę co pomoże mi ogarnąć choć cześć interpunkcji. 

Nie było mnie chwile bo nie mogłem się zalogować ale pomoc Moda przywróciła mnie do żywych. 2:1 dla spurs. Hip hip hurra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak sie spodziewalem, sam upgrade zalatwil 95 albo 99% requestow. Bardzo fajne to nowe forum.

Z minusow: stara wersja mobilna  bardziej mi sie podobala (tzn nowa nie jest tragiczna, ale po prostu jest bardzo duzo elementow na ekranie, co imho obniza czytelnosc)

jedno pytanie: jak w wersji mobilnej przejsc do ostatnio nieprzeczytanego posta w watku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.