Skocz do zawartości

FORUM ZAKTUALIZOWANE - opinie, uwagi, spostrzeżenia...


Borys

Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?

    • Tak
      31
    • Nie
      23
    • Wszystko mi jedno
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Odnosnie dodania dislikow to wynikaja z tego jakies negatywne konsekwencje?

Jak post lub osoba zbierze ich duzo to cos sie stanie typu usuniecie go lub ban?

 

 

Cytat

Wydaje mi się, że nie można wyłączyć, a na poprzedniej wersji można było?

Na pewno byla, bodajze w opcjach preferencje wyswietlania [czy cos w tym stylu, ale teraz jakby caly ten panel zniknal].

 

Cytat

O cytowanie będę pytać, czy gdzieś ta funkcja jest ukryta.

W poprzedniej wersji mozna bylo zbierac cytaty nawet z kilku stron co sie przydawalo dla popularnych watkow [jak np ten].

 

Cytat

Ranking to chyba coś, że kto zebrał najwięcej lajków danego dnia wygrywa

A gdzie zniknela sama lista uzytkownikow? Teraz mozna tylko wyswietlic tych w sieci.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiązując do tych "lajków, dislajków" przypomniał mi się przypadek pewnego ARTYSTY (muszę podkreślić z dużych liter, bo to Artysta, a nie jakiś tam malarz akrobata). No więc szanowny pan Piotr Czaja (znacie? Nie? xD) to scenarzysta, którego możecie znaleźć na filmweb. I ten skromny, wybitny twórca filmowy ma tam średnią 8.6 przy ponad 7 tysiącach głosów. Innymi słowy, jest topem. A to znaczy,  że jest na poziomie Tarantino, Coppoli  i innych nołnejmów ze świata filmu. Pewnie myślicie - ale co to ma wspólnego z forum o koszykówce? Już Wam mówię - w sumie nic hehe. To taka ciekawostka, internetowy trolling na najwyższym poziomie, a dlaczego? Ponieważ ten szanowny pan Piotr Czaja jest autorem takich arcydzieł kinematografii jak "Kac Wawa" i "Na układy nie ma rady". To są jego dokonania. Tyle niekiedy są warte oceny, te wszystkie łapki w górę i łapki w dół. :D 

 

ps. LBS bądź odważny i dawaj ten komentarz. Nie ma co się trząść! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jestem nieogarem, ale zapytam się w imieniu pewnie jeszcze paru osób

 

rozumiem ze ta reputacja to w przypadku flubera 3005? 

czy to juz funkcjonowało na poprzedniej wersji forum? nie zauważyłem chyba

czy to po prostu suma łapek w góre?

czy to ma znaczenie dla czegokolwiek na forum? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, iglo13 napisał:

może jestem nieogarem, ale zapytam się w imieniu pewnie jeszcze paru osób

 

rozumiem ze ta reputacja to w przypadku flubera 3005? 

czy to juz funkcjonowało na poprzedniej wersji forum? nie zauważyłem chyba

czy to po prostu suma łapek w góre?

czy to ma znaczenie dla czegokolwiek na forum? 

 

Teraz to suma łapek w górę minus suma łapek w dół. Masz na forum zakładkę ranking, od tych łapek zależy, które dostaniesz miejsce. W poprzedniej wersji mogłeś sumę tych łapek sprawdzić tylko w profilu z tego co pamiętam. Na ten moment moja reputacja to 3005, ale dzisiaj się waha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieAaa napisał:

Siema tu Ronnie, tez wyskakuje mi złe hasło jak się loguje, a mejla z przypomnieniem sobie nie wyślę, bo konto na forum zakładałem w 2005 roku i nie używam tego maila co podałem od jakos ośmiu lat. Damy radę zmienić mi maila ręcznie jakos ? 

 

napisz PW do Borysa najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowanie dodawania zalacznikow... tu sie chyba zrobilo lepiej.  Choc te 9 MB limitu na dlugo nie starczy ;->

 

test.jpg

 

EDIT: da sie pisac pod zalacznikiem przy edycji albo na przegladzie.

Ale za to czy mozna skasowac swoje zalaczniku z panelu "moje zalaczniki" czy to trzebaby recznie z postow wycinac?

 

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zawsze się dało

Edytowalem swojego posta przed Twoim.

 

@Borys

Pytania o strone glowna forum:

- czy da sie wybrac jakie 2 panele sa wyswietlane z prawej?

Bo wg mnie duzo pozyteczniejsza byla lista nowych watkow niz co chwila sie zmieniajaca aktualizacja gdzie cos wlasnie doszlo.

Poza tym raczej malo osob korzysta ze statusow, wiec "Ostatnie aktualizacje statusu" jest chyba zbedne?

 

Dodatkowo, czy calkiem zniknela lista uzytkownikow przegladajacych dany temat?

 

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dannygd napisał:

 

 

Nie no @Borys bez jaj, brak kompatybilności z tapatalk (lub innymi podobnymi apkami) to niestety ogromny minus. Ja tak samo mam kilka forów (a na nich tylko interesujących mnie tematów) ustawionych do obserwowania i nie wyobrażam sobie teraz dłubanie w chromie. Pomijam już fakt, że zakładka przeglądarce żre dużo więcej pamięci. 

Co więcej dodawanie mediów przez tapatalk jest dziecinne proste, czego niestety tu wciąż nie ma (i obawiam się, że nie będzie zgodnie z moim wcześniejszym postulatem).

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Przeglądanie nowej zawartości jest dużo wygodniejsze w Tapatalk. Poza tym jak mam kilka ulubionych forów w jednej aplikacji to nie chciałbym odpalać kolejnej tylko po to, żeby móc przeglądać jedno z nich.

Poza tym wersja mobilna wcale nie jest taka super, ponieważ przy pisaniu posta jak chcę coś poprawić i ustawić kursor w konkretnym miejscu to edytor automatycznie przesuwa obraz na początek posta. Jak zacznę pisać wraca na koniec i tak w kółko. Bardzo irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

Teraz to suma łapek w górę minus suma łapek w dół. Masz na forum zakładkę ranking, od tych łapek zależy, które dostaniesz miejsce.

Ego łechtane być musi - jakby to powiedział śp mistrz Yoda. Miejsce w rankingu to nie przelewki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

Pewnie, już nawet sobie sprawdziłem, że 8 kwietnia zająłem w rankingu pierwsze miejsce😃

 

Zazdroszczę, ale przykładowo LBS ma wincyj lajków. To jak to jest?

Swoją drogą - gdzie mi tam do bogów Olimpu. Dzwoń pan po Religę, bo serce mi krwawi. :D

 

edit - dobra już wiem, można wygrać w rankingu za lajki z jednego dnia. WOW, biorę się więc do pracy haha

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz bedzie jak na epulsie 10 za 10 komentarz za komentarz.  

 

A co do szaty graficznej, wczoraj wypalała gały, dzisiaj już nie. Kwestia przyzwyczajenia (albo tego ze mam wciaz przyciemniony obraz huehuehue) 

 

 

Wczoraj narzekalem, dzis juz nie narzekam, jak to mowil towarzysz Bolek, jestem "za" a nawet "przeciw" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.