Skocz do zawartości

FORUM ZAKTUALIZOWANE - opinie, uwagi, spostrzeżenia...


Borys

Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?

    • Tak
      31
    • Nie
      23
    • Wszystko mi jedno
      6


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Koelner napisał:

szkoda, że na forum o koszykówce muszę mieć tak długie hasło jakbym logował się do konta bankowego lub sejfu w CIA

 

Znalazlem ustawienia, zmienilem to, juz nie trzeba takich mocnych.

dodatkowo widze, ze mozna dodac downgrade, czyli minusy w ocenianiu postów. Testowo dodalem, zobaczymy czy Wam sie spodoba, bylo sporo glosow za, takze mimo ze chyba raczej jestem na nie, to zobacze, moze Wam sie spodoba.

 

Dodatkowo jest opcja, zeby widziec kto co dal, albo wylaczyc, zeby nie bylo widac, kto polubil a kto dal minus.

 

Narazie wlaczylem widocznosc, jesli wolicie bez to piszcie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Borys napisał:

Pamięta ktoś dokładnie jak było? Ja jestem prawie pewien, żeby było tak jak teraz. Cos mi się kojaży, że po dłuższej nieobecności na forum klikałem w temat, a mnie przenosiło do 1 postu, sprawdzałem to kilka razy i ciagle sie to dzialo, dopiero klikniecie w kropke powodowalo przejscie do pierwszego nieprzeczytanego...

 

Bylo jak karl pisze i to chyba najwieksza niedogodnosc 'poprzejsciowa' (bo zakladam, ze do kolorow trzeba sie przyzwyczaic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borys - rozważ czy nie dałoby się trochę zmniejszyć czcionki na liście tematów. Druga sprawa to jak wejdę np. w dział NBA na telefonie, to na start widzę przesadnie rozbudowany nagłówek i tylko 1 temat na liście, a do reszty muszę się scrollować. Trochę trzeba się przy tym namachać, bo najpierw są przecież tematy przyklejone... Poprzednia wersja była o tyle lepsza, że nagłówek nad listą tematów był naprawdę minimalny i widać było więcej treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spabloo za parę dni zniknie ogloszenie, to pojdzie calosc troche do gory, wielkosc czcionki nic tu raczej nie zmieni.

 

@lorak limit dzienny na like/dislike itd. jest na 100 dzienni,e takze bez limitu, wydaje mi sie, ze limit nie mial sensu, no chyba ze sie myle, to piszcie moge zrobic :)

 

@julekstep spisalem to napisze do programisty moze sie uda zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wieczorem przekaze uwagi, jakby ktos jeszcze mial jakies uwagi piszcie.

 

Napiszcie tez jak wlicie z polubieniami, zostawic jak jest, zrobic tylko Like, albo jakis inny zestaw, bo jak zostawicmy teraz na probe to juz zostanie, a lepiej na biezaco ocenic poki sie nie przyzwyczailiscmy, jakby bylo lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Borys napisał:

 

Napiszcie tez jak wlicie z polubieniami, zostawic jak jest, zrobic tylko Like, albo jakis inny zestaw, bo jak zostawicmy teraz na probe to juz zostanie, a lepiej na biezaco ocenic poki sie nie przyzwyczailiscmy, jakby bylo lepiej...

Opcja dislike może co najwyżej zwiększyć liczbę banów na różnych użytkownikach, spowoduje tworzenie się mnóstwa troll-kont, a przede wszystkim sprawi, ze pojawi się mnóstwo złych emocji, nerwów i niepotrzebnych pyskówek. Różne likes mi nie przeszkadzają w żaden sposób, ale dislike jest moim zdaniem do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Borys napisał:

dzis wieczorem przekaze uwagi, jakby ktos jeszcze mial jakies uwagi piszcie.

 

Napiszcie tez jak wlicie z polubieniami, zostawic jak jest, zrobic tylko Like, albo jakis inny zestaw, bo jak zostawicmy teraz na probe to juz zostanie, a lepiej na biezaco ocenic poki sie nie przyzwyczailiscmy, jakby bylo lepiej...

 

Zostaw jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolek23 napisał:

Opcja różnych reakcji pozytywnych mocno na plus :)

 

Opcja reakcji negatywnych też :)

 

IMO tylko limit dla obu by się przydał :) 

Tutaj te reakcje negatywne widzę, że wpływają na reputację użytkownika, więc przy odpowiedniej liczbie dislike można komuś zafundować ujemną reputację:)

@BMF i już mam ochotę Cię dojechać. Widzisz jakie złe emocje powodują te disliki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Tutaj te reakcje negatywne widzę, że wpływają na reputację użytkownika, więc przy odpowiedniej liczbie dislike można komuś zafundować ujemną reputację:)

@BMF i już mam ochotę Cię dojechać. Widzisz jakie złe emocje powodują te disliki?:)

nie bój się tych dislików, jak chcesz to będę Ci lajkował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko trolluję, w sumie mam to gdzieś, te dislike'i mijają się z celem, bo ludzie mają problem z krytyką, już widzę to dislike'owanie postów X przez Y bo wcześniej X dał dislike'a Y, nawet jeśli ten pierwotny dislike był legit.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Czy moglibyśmy jednak posługiwać się czymś bardziej konstruktywnym w tej krytyce niż pismo obrazkowe w postaci strzałki w dół?

 

a serduszka są ok? to nie jest pismo obrazkowe? Wyłączmy w takim razie całkowicie oznaczanie postów w ten sposób. Jak chcesz pochwalić to cytuj i pisz ze ci sie podoba

 

mnie to nie przeszkadza, "łapka" w dół czy w góre. Funkcjonuje to na YT i jakoś ludzie z tym żyją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.