Skocz do zawartości

FORUM ZAKTUALIZOWANE - opinie, uwagi, spostrzeżenia...


Borys

Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?

    • Tak
      31
    • Nie
      23
    • Wszystko mi jedno
      6


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, wiLQ napisał:

Poza tym mocno mi brakuje wersji pisania z edycja znacznikow gdzie sie dalo edytowac cytaty, teraz nawet nie wiem jak mozna rozbijac cytaty bez wielokrotnego ich kopiowania.

Zamiast klikać "Cytuj", żeby wrzuciło Ci cały post w edytor tekstu możesz po prostu zaznaczać jego części, do których chcesz się odnieść. Powinien wtedy wyskoczyć obok zaznaczenia przycisk "Cytuj zaznaczenie". Możesz to robić wielokrotnie w każdym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mich@lik napisał:

Tak się dzieje na całym świecie we wszystkich edytorach 😉
Użycie skrótu SHIFT+Enter 😉

ps. To opcja konfiguracji edytora. Mnie osobiście nie przeszkadza, ale może @Borys rozpatrzy Waszą uwagę pozytywnie.

Dzieki za cenna informacje, ale w takim razie pytanie brzmi dlaczego domyslnie nie jest odwrotnie?

To jakas odwazna koncepcja zeby 1x Enter = 1 linia w dol, a SHIFT+Enter = 2 linie w dol? Nie ogarniam sedna tego pomyslu.

1 godzinę temu, kolek23 napisał:

Zamiast klikać "Cytuj", żeby wrzuciło Ci cały post w edytor tekstu możesz po prostu zaznaczać jego części, do których chcesz się odnieść. Powinien wtedy wyskoczyć obok zaznaczenia przycisk "Cytuj zaznaczenie". Możesz to robić wielokrotnie w każdym poście.

Dzieki za rade bo jest to jakies obejscie tematu, ale to slabo sie sprawdzi gdy post jest dlugi lub daleko od edytora.

Moze w tym miejscu przydalaby sie mozliwosc pisania posta bezposrednio pod cytowanym, a nie zawsze na samym dole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał:

Dzieki za rade bo jest to jakies obejscie tematu, ale to slabo sie sprawdzi gdy post jest dlugi lub daleko od edytora.

W żadnym wypadku mi to nie przeszkadza.

Najpierw możesz sobie wrzucić wszystkie interesujące elementy, do których zamierzasz się odnieść, a potem odpisywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiLQ napisał:

Dzieki za cenna informacje, ale w takim razie pytanie brzmi dlaczego domyslnie nie jest odwrotnie?

To jakas odwazna koncepcja zeby 1x Enter = 1 linia w dol, a SHIFT+Enter = 2 linie w dol? Nie ogarniam sedna tego pomyslu

Świta (nie tylko informatyki) nie zmienisz. Chyba nawet w Wordzie tak jest? Enter to paragraf. Nowa linia. Przed nową linią musi być odstęp.

Jeżeli chcesz załamać linię musisz zrobić ten trik. Tak naprawdę nie ma czegoś takiego w pisowni jak załamanie linii. Nowy paragraf albo kontynuacja teksty zdanie po zdaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka, chciałem zapytać głównie to chyba @Borys jak wygląda sytuacja z RODO jeśli chodzi o forum.

Czy są jakieś procedury, zadania które admin forum musi robić, gdzieś zgłaszać. że jest się administratorem danych osobowych?  Wpadł mi właśnie pomysł na założenie forum(nie NBA :)) i tak mi przychodzi pytanie czy muszę na coś uważać czy tylko po prostu kupić hosting, domenę i postawić forum?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mcreativo napisał:

Siemka, chciałem zapytać głównie to chyba @Borys jak wygląda sytuacja z RODO jeśli chodzi o forum.

Czy są jakieś procedury, zadania które admin forum musi robić, gdzieś zgłaszać. że jest się administratorem danych osobowych?  Wpadł mi właśnie pomysł na założenie forum(nie NBA :)) i tak mi przychodzi pytanie czy muszę na coś uważać czy tylko po prostu kupić hosting, domenę i postawić forum?

Dzięki za odpowiedź.

A jakie masz dane osobowe na forum objęte RODO? Nie masz żadnych. Co innego jeśli wzorem onetu trzeba by było się logować aby skomentować facebookiem.

Dopiero przy korzystaniu ze sklepu, a tam to jest wszystko uregulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.