Skocz do zawartości

FORUM ZAKTUALIZOWANE - opinie, uwagi, spostrzeżenia...


Borys

Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?

    • Tak
      31
    • Nie
      23
    • Wszystko mi jedno
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Słaba opcja, że po zrobieniu edycji w momencie, gdzie nie ma już opcji post pod postem i robi się automatyczne łączenie nie wyświetla się na forum, że jest to nowy post.

Łatwo stracić sporo ciekawej treści, bo człowiek nie wie, że wiadomość została uzupełniona. Mam nadzieję, że da się coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2019 o 20:36, ely3 napisał:

Też usuwam jak tylko zauważę, ale ponieważ nie ma konta to nie mogę go oznaczyć jako spamera plus tylko w ligach wirtualnych coś takiego się dzieje. widocznie jakaś dziura w systemie

To mozna jakos zablokowac? Na przyklad tak...

Godzinę temu, rw30 napisał:

przecież niech ktoś zablokuje ludziom bez założonego konta możliwość pisania postów i po problemie, na pewno jest coś takiego w adminPanelu forum

... ale to chyba tylko @Borys moze zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zablokowane. Powinno pomoc.

Automatyczne laczenje 2 postow zmniejszylem z 60minut na 10 minut. 

W dniu 3.05.2019 o 00:32, MarcusCamby napisał:

Słaba opcja, że po zrobieniu edycji w momencie, gdzie nie ma już opcji post pod postem i robi się automatyczne łączenie nie wyświetla się na forum, że jest to nowy post.

Łatwo stracić sporo ciekawej treści, bo człowiek

Najczescie wdytuje sie post, zeby poprawic bledy gramatyczne, gdybym cos wprowadzil to wiecej problemu byloby z tym, ze ciagle pokazuje, ze jest nowy post a nic nowego nie ma.

Jak ktos edytuje z czyms waznym to racZej w pierwszych minutach po dodaniu posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.05.2019 o 21:55, jaqjordan napisał:

To co z tym Tapatalk? Nie dość, że wygodniejsze, mniej baterii ciągnie to jeszcze ma powiadomienia. Mi to wygląda na wymuszenie wchodzenia na stronę. I pewnie się nie doczekamy wsparcia Tapatalk. 

Dołączam do pytania kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Idealny Tułej napisał:

Dołączam do pytania kolegi.

Brak powiadomień to największy problem.

Poza tym muszę przyznać, że powoli zacząłem się przyzwyczajać do wersji mobilnej strony i w porównaniu z poprzednią jest naprawdę fajnie przygotowana i co najważniejsze responsywna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 13:50, Raven2156 napisał:

Brak powiadomień to największy problem.

Poza tym muszę przyznać, że powoli zacząłem się przyzwyczajać do wersji mobilnej strony i w porównaniu z poprzednią jest naprawdę fajnie przygotowana i co najważniejsze responsywna.

 

Tak jest ok. Jednak nadal daleko jej do funkcjonalności i wygody Tapatalk. Dopóki nie wróci wsparcie to nie mam zamiaru korzystać z forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, matek napisał:

Tak sobie przeglądam tematy od jakiegoś czasu, i downvote to jest zdecydowanie najgorszy element aktualizacji forum. 

 

 

podasz jakies przyklady, poza watkiem o polityce pewnie ?  ;) (nie wiem, prawie tam nie zagladam)

z tego co ja widze w  NBA to rzadko sie zdarzaja jakies srogie 'naduzycia'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

 

 

podasz jakies przyklady, poza watkiem o polityce pewnie ?  ;) (nie wiem, prawie tam nie zagladam)

z tego co ja widze w  NBA to rzadko sie zdarzaja jakies srogie 'naduzycia'

Nie kojarzę downvote w wątku o polityce. 

I żałuj, warto poczytać Mayora tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dlaczego enter przenosi o dwie linie w dol, a nie tylko bezposrednio pod nia? To dotyczy zarowno pisania jak i cytowania.

Poza tym mocno mi brakuje wersji pisania z edycja znacznikow gdzie sie dalo edytowac cytaty, teraz nawet nie wiem jak mozna rozbijac cytaty bez wielokrotnego ich kopiowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał:

Dlaczego enter przenosi o dwie linie w dol, a nie tylko bezposrednio pod nia? To dotyczy zarowno pisania jak i cytowania.

Poza tym mocno mi brakuje wersji pisania z edycja znacznikow gdzie sie dalo edytowac cytaty, teraz nawet nie wiem jak mozna rozbijac cytaty bez wielokrotnego ich kopiowania.

Podpisuję się pod pierwszy postulat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wiLQ napisał:

Dlaczego enter przenosi o dwie linie w dol, a nie tylko bezposrednio pod nia? To dotyczy zarowno pisania jak i cytowania.

Poza tym mocno mi brakuje wersji pisania z edycja znacznikow gdzie sie dalo edytowac cytaty, teraz nawet nie wiem jak mozna rozbijac cytaty bez wielokrotnego ich kopiowania.

 

4 godziny temu, TripylDabyl napisał:

Podpisuję się pod pierwszy postulat

 

Tak się dzieje na całym świecie we wszystkich edytorach 😉
Użycie skrótu SHIFT+Enter 😉

ps. To opcja konfiguracji edytora. Mnie osobiście nie przeszkadza, ale może @Borys rozpatrzy Waszą uwagę pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.