Skocz do zawartości

FORUM ZAKTUALIZOWANE - opinie, uwagi, spostrzeżenia...


Borys

Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobają Ci się nowe funkcjonalności i nowe Forum?

    • Tak
      31
    • Nie
      23
    • Wszystko mi jedno
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

miło mi poinformować, że Forum znów jest online. Wszystko przebiegła bez przeszkód, nic nie zostało usunięte, zmienione...

Ustawiony został standardowy wygląd i funkcjonalności forum. Tak jak wspominałem wcześniej, teraz chciałbym, żebyśmy wspólnie podziałali na tej wersji i za 1-2 miesiące sami się przekonamy czy potrzebujemy czegoś więcej do szczęścia.

 

Nie jestem specem, sam nie łaziłem po nowym forum jeszcze zbyt wiele, także liczę na Wasze możliwości poznawcze i jak odkryjecie coś fajnego, co ciężko wykryć to wpisujci. 

Piszcie też jakby coś Wam nie działało, jakbyście już wiedzieli czego brakuje itd itp.

 

-----

 

Z moich spostrzeżeń, jak zaznaczycie zwyczjanie myszka (działa też przy zaznaczeniu palcem na smartphonie) fragment tekstu w jakimkolwiek poście to można ten fragment wkleić jako cytat i tak kilka postów, jeden po drugim.

 

Jak podczas pisania wiadomości wpiszecie "@" to wyskoczy lista użytkowników i można kogoś oznaczyć, tak jak wiele osób chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Nie ma działu beGM :(

 

Jeee 5k postów w beGM miałem natrzaskanych, nice!

 

w sensje, ze nazwa jest po staremu? Bo dział mi się sam w sobie wyświetla. Co do nazw to jeszcze do tego wrócimy. Ogólnie trzeba sie zastanowić czy ten cały beGM jest potrzebny? Dla osoby, które w to się bawią musza się zastanowić czy to jest wartego tego. Wszystkie awantury w beGM odbijają się czkawką na forum, kilka osób opóściło już forum przez beGM, na ostatnim spotkaniu też połowa rozmów dotyczyła beGM i połowa osob nie bardzo nawet mogła brac udział w dyskusji, słowem trochę zabijało integrację na spotkaniu.

 

Na to potrzeba osobnego wątku, ale fak faktem, że nie jedna osoba już mi wspominała, że beGM staje się trochę rakiem forum, moim zdaniem nadchodzi taki moment, żeby dobrze wspominać zabawę to trzeba ją juz fajnie zakończyć....

 

3 minuty temu, Przemek_Orliński napisał:

Jeszcze tylko poproszę wskazówkę, gdzie można włączyć tryb nocny? 

 

Tego jeszcze nie ma, po miesiącu zobaczymy czego brakuje.. i wtedy się zrobi wszystkie dodatki naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ankiecie brakuje opcji "nie wiem"

 

nie robię sobie jaj, bo nie jest mi wszystko jedno, ale ani mi się podoba, ani nie

 

traktuję jako krok w dobrym kierunku, choć mam nadzieję, że ta napieprzająca w oczy jasność zostanie szybko zlikwidowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kolory sa w standardowej szacie. Ogolnie to ponoc biale tlo na dluzsza mete jest najlepsze, rzeczywiscie porownujac odrazu ze starszym forum moze bic po oczach, ale mysle, ze na dluzsza mete powinno sie sprawdzic. Choc podpytam, moze na szybko bedzie mozna cos zmienic, chocby na szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o zakazy, tylko o taką refleksję, że patrząc ogólnie i z boku i mając na uwadze dobro forum, to dostaje coraz więcej komunikatów, że beGM wyrasta na chorobę, która powoli zaczyna lub niedługo może zacząć rozwalać forum od środka. Wiadomo nie ma co zakazywać rozmowy choćby na spotkaniu, ale sam nie wiedząc wcześniej co to w ogóle jest, zaobserwowałem na samym spotkaniu, że były takie momenty, że parę osób rzucało się sobie prawie do gardeł, bo mają "konflikt" w beGM, dyskusja była głośna dla paru osób, ale zabijało to ogólną atmosferę.

 

ale to już temat na osobną dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Borys napisał:

Takie kolory sa w standardowej szacie. Ogolnie to ponoc biale tlo na dluzsza mete jest najlepsze, rzeczywiscie porownujac odrazu ze starszym forum moze bic po oczach, ale mysle, ze na dluzsza mete powinno sie sprawdzic. Choc podpytam, moze na szybko bedzie mozna cos zmienic, chocby na szybko...

 

Przeciez dorzucenie defaultowej ciemnej skorki to kilka minut. 😏

 

Co do samego update'u - bardzo na plus. Krok do przodu. Fakt - skorka pali gali. ;)

Edytowane przez Maju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za jasne. Mam odpalone forum kilka minut, a już bolą mnie oczy(więc do momentu aż nie będzie dark skórki to pass, bo przestawianie jasności monitora dla jednej strony to pomyłka.. Na smartfonie jest ok( to trochę przesadziłem po prostu nie wypala tak oczów jak na kompie), ale mam odpalony tryb ochrona oczów.

 

Ed.

Poza funkcją wypalania oczów, forum wygląda ładnie.👍

 

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Borys napisał:

Nie jestem specem, sam nie łaziłem po nowym forum jeszcze zbyt wiele, także liczę na Wasze możliwości poznawcze i jak odkryjecie coś fajnego, co ciężko wykryć to wpisujci. 

Piszcie też jakby coś Wam nie działało, jakbyście już wiedzieli czego brakuje itd itp.

Cytowanie miodzio, ale tak na pierwszy rzut oka to zniknela opcja filtrowania wiadomosci zeby sie nie wyswietlaly zamkniete watki.

Poza tym "Czy na pewno chcesz oznaczyć wszystkie tematy na tym forum jako przeczytane? " bardzo szybko stanie sie denerwujace -dwa razy klikalem i juz mam dosyc 😉

 

Test twittera:

https://twitter.com/forthelaunch/status/1116471937503571968

 

 

EDIT: Jak sie wrzuca cos z twittera? Watpie, ze bede jedynym, ktory zada to pytanie w tym watku...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wiLQ napisał:

EDIT: Jak sie wrzuca cos z twittera? Watpie, ze bede jedynym, ktory zada to pytanie w tym watku...

 tak jak zrobiles, tylko musisz pare sekund pcozekac aby sie przekonwertowalo, jak jak na Facebooku.

 

3 minuty temu, wiLQ napisał:

Poza tym "Czy na pewno chcesz oznaczyć wszystkie tematy na tym forum jako przeczytane? " bardzo szybko stanie sie denerwujace -dwa razy klikalem i juz mam dosyc 

Tego raczej nie usune, to jest nowa funkcjonalnosc forum, widocznie stwierdzili ze czescie zdaza sie, ze ktos przypadkowo kliknie a nie chcial, niz odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDalo mi sie troche przyciemnic ogolne tlo, porownujac 2 okna obok siebie, torche mniej wali po oczach

 

Teraz, Chytruz napisał:

Naglowek cytatu powinien miec bardziej wyeksponowany nick (najlepiej na poczatku, a nie pomiedzy data i godzina, a "napisal".

 

takich rzeczy rowniez raczej nie zmienie, ale spisze sobie, jak sie uda to zrobia. Ale to juz moze podpadac pod glebsze zmiany w stylu indywidualnego wygladu.

Oczywiscie takie rzeczy tez piszcie, wszystko bede bral pod uwage i kto wie, moze pozniej zrobimy indywidualny styl forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.