Skocz do zawartości

Playoffs 2019 EAST 1st round: (4) Boston Celtics vs (5) Indiana Pacers


Gość eF.

Kto awansuje?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Celtics vs Pacers

    • Celtics w 4
      3
    • Celtics w 5
      5
    • Celtics w 6
      6
    • Celtics w 7
      1
    • Pacers w 4
      0
    • Pacers w 5
      0
    • Pacers w 6
      0
    • Pacers w 7
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zakładam ten temat. Nie dziękujcie :grin:

No więc pierwszy mecz miedzy tymi drużynami za nami. Boston wygrał 84:74. To będzie "brudna" seria, coś dla miłośników lat 90-tych (oczywiście z przymrużeniem oka). W sumie Indiana gra taką oldskulową koszykówkę. Nie forsują tempa itd. Zważywszy, że ich najlepszy gracz jest poza grą, to spodziewam się awansu Celtics, ale po wyrównanej serii. Patrząc na składy obu ekip, to taki Boston powinien się przejechać po Pacers 4:0, maksymalnie 4:1. Na szczęście nazwiska nie grają i nie skreślałbym Indiany, która pokazała się z dobrej strony w RS (w przeciwieństwie do oponenta, który ma potencjał na te 55-58W). No, temat założony, reszta należy do Was. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Tatum jest zajebisty... brak słów. No i Horford miał kluczowy blok.

Swój mecz miał dzisiaj i Kyrie. 
Dwóch takich ludzi na obwodzie i jest rzeźnia... W PO shot creator of the dribble jest nie do przecenienia. Dobrze, że Sixers oni nie grożą w tym roku szybciej niż w ECF :)

 

Pacers są bardzo fajni - równi, głęboki skład. Jak patrzę na Tyreke i Matthewsa to jestem mega wkurwiony, że ich nie łyknelismy somehow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poważne wątpliwości co do postawy Celtics w Indianie. Liczę, że Brown i Horford się ogarną a Hayward będzie wymiatał z ławki grając przeciwko słabszym zawodnikom drużyny przeciwnej.

Co do Tatuma. Kolejny powód żeby nie rozmawiać z Ainge. Tylko Kings mieli dać nam pick 5-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem tylko skrót by freeDawkins na youtube, wydaje sie że był spoko meczyk, ale czy ktos mi może w 3 zdaniach wytłumaczyć jak to możliwe że PACERS PRZEZ 8 MINUT 4 KWARTY NIE ZDOBYLI ANI PUNKTU? (aż przewijałem ten filmik żeby sprawdzić czy to co widzę to naprawdę) są tak dramatyczni w ataku? Boston grał epicko w D? obie te rzeczy naraz?

 

rozumiem slumpy, rozumiem runy, ale żeby przez 8 minut 4th Q ani punkciku nie zdobyć? o w mordę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Irving zrozumiał, że to już nie jest RS i musi przytulić piłkę do siebie i kąsać jak Megi Gessler pierogi w Łowickiej jadłodajni.

 

Miło też popatrzeć na wielkiego Roziera jak buduje swoją argumentację do pozyskania potężnego piniądza w czasie off-season :]
 

Godzinę temu, rw30 napisał:

obejrzałem tylko skrót by freeDawkins na youtube, wydaje sie że był spoko meczyk, ale czy ktos mi może w 3 zdaniach wytłumaczyć jak to możliwe że PACERS PRZEZ 8 MINUT 4 KWARTY NIE ZDOBYLI ANI PUNKTU? (aż przewijałem ten filmik żeby sprawdzić czy to co widzę to naprawdę) są tak dramatyczni w ataku? Boston grał epicko w D? obie te rzeczy naraz?

 

rozumiem slumpy, rozumiem runy, ale żeby przez 8 minut 4th Q ani punkciku nie zdobyć? o w mordę


Obrona, ale również kilka razy piłka chamsko wykręciła się z obręczy pomimo łatwego/otwartego rzutu. Ogólnie Feels Bad Man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

Dobrze, że Irving zrozumiał, że to już nie jest RS i musi przytulić piłkę do siebie i kąsać jak Megi Gessler pierogi w Łowickiej jadłodajni.

 

Miło też popatrzeć na wielkiego Roziera jak buduje swoją argumentację do pozyskania potężnego piniądza w czasie off-season :]

Trochę jak Thomas co chciał ciężarówek z $ tak Rozier i 20 milionów za sezon. Może zgodzi się na 25/3 gdzie 3 sezon to TO. Smart miał na ławce dizajn jak z serialu o afro gangsterach, tylko keta za wąska. Idealne PO to ECF z 76ers, ale pewnie będzie Raptors Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo raczej pewne, ze przejedziemy sie po Indianie.
Widac to chocby po tym temacie - fanbase C mamy tutaj maly, do tego jestesmy leniwi, no ale zeby nikt sie nie wypowiadal.... Seria bez pazura. 76ers/Bucks/Raports. To jest cos na co tutaj wszyscy czekaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Maju napisał:

To bylo raczej pewne, ze przejedziemy sie po Indianie.
Widac to chocby po tym temacie - fanbase C mamy tutaj maly, do tego jestesmy leniwi, no ale zeby nikt sie nie wypowiadal...

już to kiedyś poruszałem, wszystko wina Timiego. zassał większość polskich fanów Celtics. 

co do Bucks, czego tu się obawiac? mam nadzieję, że będzie jak rok temu. Baynes, Horford ograniczą Giennisa, a resztę jakoś ogarniemy. no Smart by się przydał. a ECF chciałbym z wymarzonym zespołem każdego fana Celtics. bo gdybyśmy grali z 76ers to wiadomo byłoby, że gramy w wielkim finale. 

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ptak napisał:

co do Bucks, czego tu się obawiac?

Po pytaniu wyżej już miałem pisać, że tylko głupi nie bałby się Bucks, a przed napisaniem tego taki wpis.

W ogóle nie ma co porównywać zeszłorocznych Bucks do obecnych, bo to kompletnie inna drużyna. Mają prawdziwego i to bardzo dobrego trenera, grają w kompletnie inny sposób, a przez spacing Giannisa też już nie będzie tak łatwo zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.