Skocz do zawartości
Roger

[FBX] FBX#1 - Deklaracje

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłbym...

Mam nadzieję że w lepszym stylu niż Kubica.

Wiem że jesteś pierwszy w kolejce od kilku lat także teraz w końcu będzie okazja.

Dziękuję wszystkim za kilka lat gry, ale czas w końcu powiedzieć sobie dość.

To najciekawsza liga z wszystkich w jakich grałem więc lepiej jak na moje miejsce

znajdzie się ktoś z dużo większym zaangażowaniem. 

Wszystkim życzę powodzenia w kolejnych sezonach!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że jesteś pierwszy w kolejce od kilku lat także teraz w końcu będzie okazja.

Dziękuję wszystkim za kilka lat gry, ale czas w końcu powiedzieć sobie dość.

To najciekawsza liga z wszystkich w jakich grałem więc lepiej jak na moje miejsce

znajdzie się ktoś z dużo większym zaangażowaniem. 

Wszystkim życzę powodzenia w kolejnych sezonach!

Marcos a Ty to Ciapek jesteś - zamiast grać w roto itd. skupił byś się na "królowej" całej zabawy czyli dynastii :))

ale ok taka Twoja wola.

jak coś to mogę Marka zespół przejąć. Gram od kilku dobrych lat w fbx3 i fbx2 - jednak nigdy niw miałem okazji poznać grajków z fbx1 - no może oprócz Antka i Obiego.

jak coś to jestem gotów - oczywiście w pozostałych ligach pozostaję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

marcos - dzięki za tyle lat gry

zawsze byłeś solidnym partnerem do dyskusji, trade'ów i decyzji w lidze

nie byłeś bardzo aktywnym ligowcem, ale zawsze odpowiadałeś szybko kiedy była potrzeba i ligę (innych grających) traktowałeś poważnie

tak samo odbieram Twoją decyzję o "zakończeniu" kariery

jak będziesz kiedyś miał więcej czasu, chęci, zapału to zapraszamy!

all the best!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marcos z tego co pamiętam, to Ty już w swoim pierwszym sezonie zrobiłeś majstra, za to należy się dozgonny szacunek ;]

Dzięki za te 6 lat wspólnej gry i szacun że wiesz kiedy zejść ze sceny.

Co do samych deklaracji, to jeszcze chwilę poczekamy, bo nie zadeklarował się jeszcze tylko obi, co do którego w ostatnim sezonie narosło parę wątpliwości. Pamiętam że tłumaczył się że u niego ciężko z czasem itp. Nie ma żadnego deadline dot. jego zgłoszenia ale w sumie odczytał moją wiadomość dotyczącą głosowanie nad zmianami w regulaminie, a głosu nie oddał.

Co do nowych GM - gdy będzie tylko jeden wolny zespół, to przejmuje go Lu jako, że zgłaszał się już rok temu, plus nie prowadzi żadnego zespołu w innej lidze FBX, a no i najważniejsze pija z nami regularnie wódkę. Jeżeli dojdzie jeszcze jeden wolny zespół, to pierwszym do jego przejęcia w kolejce będzie Matek, choć zobaczymy czy w międzyczasie nie zgłosi się jeszcze ktoś kto nie ma żadnej ekipy w FBX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

all the best!

Wielkie dzięki!

Jak mawiał filozof: never say never ;)

Marcos z tego co pamiętam, to Ty już w swoim pierwszym sezonie zrobiłeś majstra, za to należy się dozgonny szacunek ;]

Również wielkie dzięki!

Takie fbx'owe - wejście smoka ;)

Ale tak jak Ci napisałem - wygrać po zaciętej walce do końca to dodatkowy powód do satysfakcji i chwała dla pokonanego.

Coś jak obecnie Krzemo vs Antek (choć to już był kosmiczny poziom) - aż żal że ktoś musiał przegrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze byłeś solidnym partnerem do dyskusji, trade'ów i decyzji w lidze

nie byłeś bardzo aktywnym ligowcem, ale zawsze odpowiadałeś szybko kiedy była potrzeba i ligę (innych grających) traktowałeś poważnie

tak samo odbieram Twoją decyzję o "zakończeniu" kariery

all the best!

+1.

Poprzednikowi ;-)

Tak przy okazji pytanie o uzupelnienia GMow, o ile z Lu- jest jasne [bo i wczesniej sie zglaszal i juz gral z nami i nie ma innej ligi FBXa] o tyle generalnie dlaczego sie to odbywa bez zadnego ogloszenia i porzadnej rekrutacji?

Przeciez wybor puli jest setki osob, ktore wszyscy gdzies znamy, a nie te kilka, ktore akurat zajrzaly na forum w polowie kwietnia i napisaly posta. Te miejsca w lidze sa zbyt rzadko zwalniane by stosowac taka losowa chwilowa lapanke.

Edytowane przez wiLQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości, bo nie śledziłem regulaminu - jeśli obi się nie zadeklaruje, to o wyborze drużyny decyduję ja, komisz, rzut kostką, czy robimy draft z graczy i picków, które zostały?

Oczywiście jeśli obi się zadeklaruje, to zostałem wyjaśniony i nie było tematu.

Edytowane przez Lu-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej było tak, że pierwsza osoba z listy wybierała sobie team. Czyli jeśli nic się nie zmieniło, to sam sobie wybierzesz ekipę którą będziesz chciał prowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwesta deklaracji obiego.

Jak się nie zadeklaruje, tudzież podejme decyzje o przejećiu jego zespołu przez kogoś innego, to wtedy Lu będzie miał wybór z dwóch zespołów, które będą do wzięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi